Čtvrtá vlna bude horší než všechny tři dohromady, říká datový analytik Ludwig. Může za to jedna novinka, která bez včasné přípravy způsobí katastrofu

Datový analytik Petr Ludwig apeluje na zodpovědné vládní činitele i občany, aby zahájili přípravy na čtvrtou vlnu epidemie, která podle něj zcela jistě přijde. Zatímco mnozí další experti predikovali, že třetí vlna byla poslední z těch velkých, Ludwig je přesvědčen o pravém opaku. Čtvrtá vlna může připomínat tsunami, protože ji vítr do zad poskytne agresivnější mutace koronaviru, která k nám dorazila z Velké Británie a už se Českou republikou pravděpodobně rychle šíří.

Čtvrtá vlna bude díky nové dvakrát nakažlivější mutaci koronaviru hodně jiná – bude pravděpodobně horší než všechny dosavadní vlny v součtu dohromady. Není to strašení, ale výzva k zodpovědné včasné přípravě,” uvedl Petr Ludwing na svém facebookovém profilu.

Přátelé, tohle bude opět delší ale o to důležitější status. Stojíme vstříc daleko větší katastrofě než doposud. Čtvrtá…

Posted by Petr Ludwig on Sunday, January 17, 2021

Podle něj má čtvrtá vlna obrovsky negativní potenciál. Může nás poškodit více než všechny vlny dohromady, a to jak po zdravotní, tak ekonomické stránce. Pakliže se nepřijmou náležitá opatření, bude to podle Ludwiga učiněné peklo. Na přípravy podle něj máme přibližně měsíc a půl, pak začne čtvrtá vlna nabíhat. “Zcela jistě toto bez zásadní změny v řízení pandemie české nemocnice nezvládnu. Už teď jsou vyčerpané a plné. Tady přestává veškerá sranda,” uvádí Ludwig.

Obrovskou obavu má ze zjištění vědců, že nová mutace je dvakrát nakažlivější než ty současné, s nimiž jsme měli co do činění dosud. Je to podle něj mnohem horší, než kdyby byla dvakrát více smrtící. Takto totiž napáchá ještě větší škody.

Foto: Shutterstock

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments