21. 7. 2024

11 příspěvků u článku “Čeští důchodci dostali vyšší důchod než měli plat. Dvakrát ročně k moři a drahé nákupy. Na tohle vyděláváme?

 1. Pisatel p. Hardyn má zřejmě štěstí na důchodce kolem sebe. Já nikoho takového neznám
  Dokážu uvěřit tomu, že pokud důchodci pracují a k tomu pobírají důchod, tak si ten Egypt mimo sezónu mohou dovolit
  Dělat z toho obecný jev není seriózní, pokud pan Hardyn není fanatický obdivovatel Fialový vlády a placený dezinformator

 2. My jsme pracovali 55 roků a našetřil jsme i takovým lemplûm co pořád kvákaji kraviny. 55let bez zaspání
  , bez podpory,bez absencí a čekání kdo nám co dá zadarmo. Ať vstávají denně v půl čtvrté a v osm domů.K tomu rodina a starost o děti. Žádná automatka,myčka nádobí , atd. , obtěžování rodičů nebo prarodičů. Žádné chlastání, kouření,drogy, mobily místo zájmu o děti. Rádi bychom aby ti co se otírají o lidi co dělali a podporovali tento stát desítky let ,byli tvrdě potrestáni pro neustálé pronásledování důchodců a starých lidí vůbec. Psaní nehorázných pomluv o důchodcích a snažili se o jejich likvidaci . Vaše vyvolávání nepokojů a navádění k likvidaci starých lidí předáme k prošetření policii, a ombucmanovy a vaše potrestání.

  1. Přesně tak. Věčně se objevují články, které vzbuzují jen nenávist k důchodcům. Hnus. To už přesahuje všechny meze. Pisálek by měl dělat jako my starší a jak říkáte – bez myčky a všech vymožeností. Ani nás nenapadlo fňukat a zvládli jsme toho více než rozmazlení pisalkove. Zasloužíme si nežít v chudobě, ačkoli mnozí žijí na hraně když musí vše poplatit.

 3. A vy si myslíte že důchodci jako celý život leželi u moře a víkendy trávili na Majorce? Fakt si myslíte že dnešní generace je jediná která chodí do práce? Není to tak všichni musí do práce!!! Pokud pominu malé děti,seniory a invalidy kteří zkrátka nemůžou. Dejte už důchodcům pokoj kdo platil ty daně když jste vy byli v plenkách?! Ti důchodci!!! Mladá generace ať přivádí na svět děti ať je učí chodit na brigády a ukáže jim že práce není trest ani zlo!!! O tohle se starejte a né o to kam důchodci jezdí na dovolenou i kdyby do Arábie vám to může být jedno.

 4. Teď jsem odešel do důchodu po 48 odpracovaných letech a byl mi vyměřen na nižší částku, než byla má výplata. Tak co to tady meleš za kraviny? A jinak celý život makám rukama, v kanceláři jsem neseděl.

 5. Tohle snad není pravda, tento pán zřejmě nikdy normálně nepracoval, typický produkt dnešní doby, je to štvavé proti všem slušným lidem. Já sama mám středoškolské vzdělání, bohužel díky našemu zdravotnictví jsem skončila na invalidního důchodu, starobní důchod mám necelých 15tisíc. Když se podívám na jeho podnikatelské aktivity, tak mi to stačí….

 6. Četl jsem komentář pana Illicha a Hardycha jak komentují výši důchodů,ale že by se někdo ozval na to ať vrátí ta banda peníze co bylo na důchody po revoluci,co rozkradli na fotovoltaiku tak nemusí nikdo vyřvavat ,že důchodci okrádají stát.

 7. Dovolil by si někdo takto se navážet do národnostních nebo sexuálních menšin jako do důchodců? Je to fialový hnus.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *