Cestující natočil na palubě Ryanairu dvojici provozující orální sex. “Koho za to vyhodí?” ptají se lidé

Cestující na palubě jednoho z letů Ryanairu byli v šoku z toho, co se jim odehrávalo před očima. Jistý pár se zde zcela nerušeně oddával orálnímu sexu a vůbec mu nevadilo, že všichni kolem na něj hledí, případně si jej rovnou natáčejí. Na video upozornil deník The Sun.

Ve videu je vidět muž, jak drží drink, a žena, která se mu naklání k rozkroku a rytmicky pohybuje hlavou. Muž přitom zavírá a otevírá oči.

Zdá se, že videoklip natočil pasažér, který seděl vedle zhýralého páru přes uličku.

V jeden moment se pár začne vášnivě líbat a muž šmátrá ženě pod šaty. O pár chvil později už pokračuje samotný sexuální akt.

Video rozpoutalo divoké diskuze na sociálních sítích. “Dobře zahráno od Ryanairu,” píše například Alan White. “Zohledním to při rezervaci dalšího letu.

Dalším se ale podobné chování příliš nezamlouvalo. “Ptám se Ryanairu, koho vyhodí za to, že je v tom nechal pokračovat,” píše jedna z diskutujících. Ta zjevně naráží na to, že personálu celá záležitost příliš nevadila, byť není jasné, zda pár neupozornil na to, aby s hrátkami přestal.

V podmínkách přepravy na palubách letadel Ryanair se jednoznačně uvádí: “Pokud se, dle našeho názoru, budete na palubě letadla chovat způsobem, který by mohl způsobit nepohodlí, nepříjemnost, škodu či zranění ostatním pasažérům nebo posádce, můžeme zvolit taková opatření, která budou potřebná, abychom tomu zabránili, a to včetně vyloučení z přepravy.

Foto: Shutterstock

Odebírat
Upozornit na
guest
10 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Nejvíce hlasů
Inline Feedbacks
View all comments