17. 5. 2024

8 příspěvků u článku “Jak se žilo v Sovětském svazu? Takové bydlení by dnes neobstálo

 1. To byla ta země kde včera znamená zítra, a kterou nám soudruzi dávali za vzor.” Slavný” SSSR. Co by na to řekl soudruh Skála demagog a stalinista nebo soudružka Konečná ? Poslední mohykánka mezi soudruhy ? Vím to 100 % co by oba řekli. Je to lež je to imperialistická propaganda !

  1. Konečná není žádná soudružka. Je to vypočítává ženská, která se dokáže prosadit pouze mezi neschopnými zoufalci zkomírající komunistické strany. Jinde nemá šanci!

 2. To je už dávná historie. To bylo SSSR. Dnes je v Rusku jiný režim, který se moc neliší od standardů západního světa. Dnes se už většině Rusům žije líp než nám. Pracoval jsem ve firmě která od svého vzniku (1996) dodávala elektronické monitorovací a měřící komponenty do Ruska a kolegové kteří tam jezdili dělat záruční a pozáruční servis, co se vrátili, tak s úžasem vyprávěli, jak se v Rusku všechno zlepšuje mílovými kroky. Rusové proto nedají na Putina dopustit (ani teď v čase války), protože je vytáhl z bídy a marasmu a udělal z Ruska opět velmoc. No a zlepšuje se něco u nás? Houby! My směřujeme mílovými kroky k nové diktatuře, řízené novodobým bruselským sovětem. Jen slepému a hluchému to ještě nedochází.

  1. Že se tam neodstěhuješ, ruský švábe? Do té skvělé země, kde 2/3 obyvatel nemá přístup k teplé vodě, mimo Moskvu neznají splachovací záchod, mnohde ani elektřinu nebo silnice. V roce 2015 žilo 60% ruské populace v chudobě, kterou v Rusku definuje příjem někde kolem 40.000,- ročně a kdy jsou tito lidé odkázáni na potravinové lístky. Takže si sbal svých pět švestek a táhni za Vladimirem Vladimirovičem Putlíkem, postav si tam maringotku třeba na břehu jezera Karačaj, tam si můžeš užívat ruský pokrok a vyspělost až do smrti, tedy zhruba asi třicet minut 😀 😀 😀

   1. Áááá ozval se onanující hrdina klávesnice. To co mně tu vykládáš, to už přes 30 let neplatí. Věnuj se radši sledování gay porna eunuchu anebo ho zasuň do výfuku toho svého 5.0 V8.

   2. Já sice nevím jak se žije v Rusku nikdy sem tam nebyl, ale když někdy vidím ty naše domonstranty co vyřvavají rusy do nebes tak si říkam proč se tam rovnou neodstěhují.

  2. No řečeno upřímně já v Rusku nebyl. Možná co píšete má reálný základ ale zase bych to nepřeháněl. Uznávám že svět není černobílý to jen někteří PRIMITIVOVÉ naráží na ně člověk na mnoha webech tvrdí že vše správné a dobré je jen u nás a na západě tedy EU a USA a vše ostatní hlavně Rusko a Čína je špatné a zkažené. Já bych do Ruska nechtěl ale jedním hltem dodám ani nikde do západní Evropy . Je tam možná větší bordel než kde jinde mám na mysli kriminalitu a nezvládnutou migraci. Třeba včera jak ten arabský hajzl zavraždil 3 nebo 4 děti samozřejmě migrant ze Sýrie. Místo aby dostal TS budou ho živit na krymu. A kdyby to byla výjimka je to skoro pravidlo. Západ upadá to je fakt bez diskuse. Rusko možná taky ale my se pravdu nedovíme neb naše media nejsou objektivní pokud jde o Rusko a Čínu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *