Kde trávil Petr Kellner své poslední chvíle. Luxusní resort, ve kterém noc stojí 50 tisíc na osobu a zahrnuje i osudný heliskiing

Petr Kellner si v uplynulých dnech zřejmě užíval zaslouženou dovolenou. Loni se mu podařilo dotáhnout akvizici mediální společnosti CME, do které patří i lukrativní televize Nova a letos finišoval neméně zajímavou transakci, ve které chtěl odprodat svou Air Bank konkurenční Monetě a v novém bankovním kolosu začít hrát významnou roli z pozice nejsilnějšího akcionáře. Je možné, že právě pokyny k tomuto obchodu udílel z jedné z luxusních chat resortu Tordrillo Mountain Lodge, který se nachází na dokonalé samotě na Aljašce.

Tordrillo Mountain Lodge slibuje jedinečný zážitek. Navzdory tomu, že je situován na dokonale odlehlém místě na už tak izolované Aljašce, nabízí ten nejvyšší komfort ubytování, stravování i služeb, jaký si dokážete představit. Hvězdičky už se v tomto typu resortů nepoužívají, ale můžete se spolehnout na to, že vše bude zkrátka dokonalé.

Chaty jsou rozlehlé a nabízejí nejvyšší formu komfortu a luxusu. / Foto: Tordrillo Mountain Lodge

Tordrillo Mountain Lodge nenajdete na běžných rezervačních portálech pro hotely. Tady míří na odlišnou klientelu, která si obvykle nechá sestavit služby na míru. Na internetových stránkách resortu stačí vyplnit potřebné údaje a místní concierge už vás bude kontaktovat s nabídkou, u které se většinou příliš neřeší jediné: cena. Vše ostatní chtějí mít boháči pod kontrolou, protože jejich čas je drahocenný.

Na webu resortu je nicméně možné najít několik zvýhodněných balíčků. Jednotlivé chaty se většinou rezervují jako celek. Například Main Lodge se 6 ložnicemi pro 12 osob stojí 180 000 tisíc dolarů (4 miliony korun) na týden. Na osobu a noc tak pobyt přijde na přibližně 50 tisíc korun. Nutno dodat, že v ceně je i gurmánské stravování. Naopak se počítá s tím, že hosté přihodí ještě 5 až 20 % jako spropitné.

Jedním z důvodů, proč se na toto místo jezdí, jsou skvělé možnosti heliskiingu. / Foto: Tordrillo Mountain Lodge

Čtěte také: Petr Kellner zahynul. Doplatil na slabé místo miliardářů, vrtulníky s nimi padají často

V ceně balíčku je rovněž jedno kolo heliskiingu pro všechny ubytované. Jde o adrenalinový sport, při kterém lyžaře vyveze vrtulník na odlehlá místa a oni potom sjíždějí náročný terén. Právě tento transport se stal osudný Petru Kellnerovi.

Upoutávka Tordrillo Mountain Lodge na heliskiing.

Foto: Tordrillo Mountain Lodge

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments