26. 6. 2024

18 příspěvků u článku “Zmrzlinu v Chorvatsku už si nedáte. Tohle už vážně přehnali, chuť vás okamžitě přejde

 1. Přesně tak,my byli s rodinou ,teď na Lošij,Cres s zmrzlina stála všude 2 eura a byla obrovská,vždyť i u nás zaplatíte 35-50 kč za pidi kopeček.

 2. Proč bych si ji tam neměl dát? Klidně dám, pokud bych tam někdy jel. Ale už dávno jsem přišel na to, že volný čas je lepší trávit v ČR, a je mi moc líto, že jeden lidský život je příliš krátký na to, aby člověk poznal všechny krásy naší země, pokud musí i pracovat.

 3. Účelem podobných webů není pravdivě informovat, ale přimět ke kliknutí, a vydělat na reklamě. To skončí, až se významnější část čtenářů rozhodne používat prostředky, které jim umožní při čtení reklamu nevidět, nebo aspoň nevnímat. Chápu, že vydavatel musí vydělávat, ale pokud na to jde přes agresivní reklamu a dezinformace, tak má u mě v tomhle smyslu utrum, jako třeba právě tenhle odpad.
  Naopak existují weby, které na to jdou seriózní cestou, a ty klidně a rád podporuji nejen tím, že reklamy na nich nevypínám.

 4. Pan Vratislav je asi peknej hnup. Pred 4 dny jsem si daval v centru Splitu zmrzlinu za 2 eura “kopecek”. Ale kopecek vypadal tak, ze mi dal do kornoutu 3 kopecky. Takze cena srovnatelna s CR.

 5. Ve StariGradu na ostrově Hvar 3x2kopecky super zmrzliny za 6 euro. Neměla chybu. Ani jinak tam nebylo zase tak moc draho. Najedli jsme se ve 4 za 5o euro a to jsme na sobě o dovolené nešetřili. Takže v klidu!!!

 6. Co máte pořád s tou dobrou zmrzlinou v Chorvatsku, je to hnus,který má stejné příchutě jen udělení asi 30odstínů barev. Do Chorvatska jezdím 26let, ale zmrzlina fakt levný aušus který se nedá srovnat se zmrzlinou u nás v čr a jinde ve světě.
  To jediné z mála v HR nemusíme celá rodina. I když se začinaji pomalu i v Hr objevovat kvalitní zmrzliny, Cena lepší zmrzliny-standart čr 3eura za asi kopeček a půl v ČR.
  Pozor i v supermarketech se zvedla cena od 1.7.všeho. Sami Chorvaté kteří se neživý turismem , mají ztrach vlézt do obchodů,mají půst 3 měsíce a čekají až odjedou turisté a mohou si jit nakupovat. S těch důchodů prý by to vypadalo tak jen listí s olivovým olejem🤣🤣🤣

  V restauracích většinou nezkušení brigádnici placení minimálně,obsluha z 90%katastrova,ale ocekávaji slušné dýško. A když jim ho dáte tak nejsou schopni pořádně ani poděkovat a rozločit se z hostem-mají ho na háku,však dojdou jiní🤣🤣🤣.
  Mentalita mladších ročníků katastrofa,ti staří a pohostiní chorovati bohužel vymirají a už to nebude nikdy ono.
  Pozor !!! ještě na jejich specialitu smažené girice loví do čeřenů je např.v Šibeniku u výpustí kanálů z města ,tam si jich nejvíce drží,po vytazení žeřenu z vody vyhodí pár tampónů a toaletníno papíru zbytek propadne okama sítě a zbytek mají rýbičky už v dříšku-pak s tím do 50 litrových a šup s tím do restaurace-kde se nadržení hosté nemohou této speciality nabažit.🤣🤣byl jsem svědkem tohotoúspěšného rybolovu.
  Jediné co nás stále fascinuje je moře,ale nesmíte se potkat s Chorvatem 🤣🤣.
  I když i to bývá hodně znečištěné po vypoštení výkalů z lodí.
  Ale kdo si tu chce užít dovču,musí přivřít oko a pak je tu super.🤣🤣🤣

  .

 7. To by jste se divil,letos na korčule zmrzlina za nádherných 4 eura+kornout za 0,5e . Ve studenaci v mrazáku nanuk za 3,5e ,v Gradaci u stánku na hlavní promenade za 1,5e + bonus český kopecek. Zrušte ty automatické reklami co vyskakují každých 30vterin je to otravné a nasiraci . Šmejdi pomlouvaci na mix24.

 8. Na Lipně v ČR stojí kopeček zmrzliny přes 80 Kč. Nevidím důvod tvrdit, že v Chorvatsku je draze. Dojeďte na Lipno, dejte si tam co chcete a uvidíte jak se ceny v ČR mají.

 9. Futurama u Poreče, v jednom stánku na promenádě u moře 1,85 Eur a ve druhém kopeček za 2 Eura.

 10. Bludy rádoby novináře Kulhanka, už několikrát jsem se tě ptal, jestli jsi byl vůbec někdy v Chorvatsku… Cena zmrzliny se pohybuje od 2 eur po 3-4 eur, vždy ty troubo záleží na letovisku, je logické, že na splitske nebo dubrovnicke riviéře bude zmrzlina vždy dražší, stejně jako u nás třeba na Václavaku. A kdyby jsi někdy byl v Chorvatsku a dal si zmrzlinu, tak zjistíš, že se v žádném případě nejedná o nějaký kopeček, tak jako u nás, kterou ještě 10x oskrabou o nádobu, v Chorvatsku je zmrzlina úplně někde jinde a o nějakém kopečku se tady ani nemůže mluvit.. Tak už se vzpamatuj a raději piš třeba o pampeliškach.

 11. Tak se omezte a kupte jen dětem, nebo si kupte v supermarketu nanuky. Že tam je draho jste věděl už před příjezdem, ne? Nebo jste objevili Ameriku.? Leťte si raději na all inclusive, kde jsou děcka za nižší cenu a kde je to i se zmrzkou. Jenom musíte počítat s tím, že ty zmrzky zdarma nejsou žádná kvalita. Jestli Vás baví štrapat se do Chorvatska 12 a více hodin je to otázka Vaší volby. A furt si nestěžujte, ceny jsou a budou vždy otázkou poptávky.

 12. Když je Vráťa hňup a nekouká na ceny…. A ještě tomu nevěřím.. Pač my neviděli dražší než 3eura

 13. Stačilo zajít v Pule do Kauflandu a mít za 4 eura ve vaničce, bez salmonely 1,6 litrů. Takto jsem tam 8 dní přežil já. Vanička vydržela tři dny a bylo jí hodně.

 14. V Umagu jsem dal 2 eura za kopeček zmrzky, den předtím na jihu v Gradacu 1,5 eur za tři kopečky. Tamtéž potraviny v malém (předpokládám dražším než místní supermarket) levnější, nebo stejné jak u nás v Tesco či Hypernova. Na Istrii o poznání výše.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *