21. 7. 2024

10 příspěvků u článku “Auto pouze pro mladé. Chystá se velká změna. Důchodci mají přijít o řidičák

  1. Je zajímavé že pracovat nikomu nevadí kolik je komu roku.Kolik procent těch duchodcu z obyvatel to dělá ty jako velké nehody.U mladých mohu prijmo jmenovat kolik jich neudělali řidičský zkoušky tak si je koupili.Nebo kolik jich jezdí pod drogama alkoholem praškama a to v autech ,motorkách koloběžkách i biciklech.A co s nimi budou dělat doktoři léčit závislosti z našich peněz.My jsme tento stát vybudovaly a naši přisluhovači západu rozkradly nadělali dluhy u nějaké EU.

  2. Pokud důchodce uvidí,uslyší a nebude mít omezené motorické schopnosti není důvod mu zakazovat řízení. Většinou fatální nehody způsobují krajně nezodpovědní řidiči,vysoká rychlost,alkohol,drogy,a nejsou v důchodovém věku. Pisálek by si měl pořádně nafackovat!!!

  3. Pořád se tréfujete do duchodcu ale kolik 70 zastaví policie zdrogovaných opitych a tak dále to neřešíte ale u mladých je to normální že nejvíc nehod a tzv.fatalnich způsobí mladí to neřešíte ale pořád se mluví o duchodcich byl jsem na prohlídce doktor mne prohlédl a pak to začalo psychotesty některé otázky byly až urážlivé jaký je rozdíl mezi stromem a keřem to už nemá komentář .

    1. Bohužel taky tyto otázky dostávám. Máte pravdu je to urážlivé, ale oni ze zákona se musí zeptat. Pro některou “celebrity” by byla otázka: co je větší Čína nebo Vatikán? Složitá. Viz vědomostní souboj dvou mladíků, bratrů

  4. Tak abych si nastudoval stromy a keře, protože některé stromy jsou menší než keře – bonsai, takže pan doktor bude muset přesně specifikovat: kde se strom/keř nachází, jak je starý, jestli není napaden nějakou nemocí, o jaký druh stromu/keře se jedná, v jaké půdě je zasazen, jestli je teplomilný, je odolný vůči zimě, byl naroubován – na blbou otázku dostane strašně moc odpovědních podotázek

  5. S komentáři shora se plně ztotožňuji. Důchodci, že dělají fatální nehody? Kolik jich za rok jede v protisměru, to se stalo i mladším řidičům? Za ty fatální nehody mohou především mladí a řidiči středního věku, protože porušují předpisy, jezdí jako blázni, opilí a zdrogovaní.

  6. Tak tady máme diskriminaci z důvodu věku. Každý občan má právo na stejné zacházení. Nikdo si nedovolí diskriminovat někoho z důvodu barvy kůže, narodnosti nebo příslušnosti k národnostním nebo sexuálním menšinám. Jenom z důchodců se stále častěji stává lovna zvěř.

  7. U nás se senioři podrobují každé 2 roky prohlídce pro posouzení schopností řízení vozidel. Kontroluje se celkový zdravotní stav a kontrola u očního lékaře. Toto není běžné ani ve všech státech EU. Některý senior je na tom lépe než někdo ve 40 nebo 50 letech. V tom případě by se měli dělat prohlídky a přezkoušení všech řidičů. Jinak je to diskriminace z důvodu věku. Senioři způsobují podstatně méně nehod než mladí. Senioři většinou dodržují předpisy. Nepřiměřená rychlost, nedovolené předjíždění, jízda pod vlivem alkoholu nebo návykových látek a drog je doménou především mladých. Nehody s fatálními následky způsobují především mladší řidiči a řidičky. Důkazem toho jsou statistiky pojišťoven. Za této vlády vzrostla mezigenerační nesnášenlivost. Její politika je rozděl a panuj. Mysleme na to při volbách.

  8. Tato vláda prodlužuje věk odchodu do důchodu !!! Pracovat se může třeba do smrti. Řídit nejvýše do 70 !!! Z důchodců dělá tato vláda lovnou zvěř.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *