21. 6. 2024

13 příspěvků u článku “Češi jsou líní pracovat. Beru 100 tisíc a skoro nic nedělám. Kam tohle povede?

 1. Kolik lidí bere 100 000 ono hovno dělají politici policisti i úředníci a ještě policisti berou renty za to co nedělají

 2. Ještě k té nízké produktivitě práce, ze které Česko opakovaně obviňují. Produktivita nevzniká rychlejšími rukami zaměstnanců, ale přidanou hodnotou finálního produktu. Dokud bude naše ekonomika tvořit polotovary pro zahraničního finálního výrobce, bude produktivita práce taková, jaká je a zaměstnanci s tím nic neudělají.

 3. Na kamionu beru přes 60.000,- a taky nic moc nedělám. Spíš nic, než moc 😀 . Do práce bych v podstatě ani chodit nemusel, mám příjem z pronájmů zhruba 30.000,- se kterými bych v pohodě vyšel, ale mě moje práce baví, doma vydržím maximálně dva dny a už koukám na hodinky, kdy budu moct zase sednout za volant a vyrazit 🙂 . Samozřejmě jsou i lidi, který za stejný peníze jako mám já sedí doma a čumí do monitoru nebo žvaní do telefonu, ale co to je za život? To přece nemůže nikoho bavit… Nevím no, dnešní doba je divná, ale pokud si firma může dovolit platit 100k za člověka, kterej má za úkol být na telefonu pro případ potřeby, tak je to asi firma, který se to prostě vyplatí a může si to dovolit. Proč taky ne, že ano? Kamarád dělá vývojáře pro nějakou firmu s hrami pro mobily a v tom se prý točí miliardy, to si ani neumíme představit. Taky dělá z domova a nijak se nepřetrhne a má hodně přes 100k. Nebo je to vidět i na těch různých exotech, co vydělávají stovky tisíc natáčením nějakých stupidních videí na Youtube a dalších platformách pro jiné retardované exoty… Je to prostě taková divná dnešní doba, kdy i lobotomizovaná lopata s IQ 50 může vydělávat čtvrt mega měsíčně za nic.

  1. Zdravím tě WLM. 😂😂😂
   Už bylo hodně ostudy pod bývalým nickem?
   Na každý pád hezký den bouráku.

 4. Jestli chcete v dnešní době vydělat velké prachy, tak musíte klesnout na úplné dno stát se dezolatem,pošukem apod a jít stím na internet jako je Sugar Denny,Tadeaš Kuběnka,Shopaholicadel apod nebo jít na OF (OnlyFans), tam se vydělavaj též velké prachy např Xholakys nebo jí ne šlajsky A pokud nemate tušáka očem mluvím tak doporučuji kanal Sibiřan.

  1. A prosím řekněte mi : co Vás tak fascinuje na těchto lidech, které sice neznám, ale sám je popisujete. Nejste tedy náhodou jedním z podporovatelů těchto existencí tím, že je tedy sledujete? Opravte mě, zda se mýlím. Asi je můžete všechny fundovaně vyjmenovat, protože jste na to narazil náhodně. Že ano? 🤔
   Opravdu nemám tušáka, jak jste podotknul a vámi doporučené seznámení se s tímto výkvětem s prominutím nevyužiji.
   Nechci něčemu tak stupidnímu (odhaduji z Vašeho komentu) věnovat coby minutu času.
   Nechám to Vám. 👍Směle do toho. Evidentně jste se v tom našel.

   1. No a otom to pravě je, jestli v dnešní době chcete snadno peníze tak musíte na internet nejlépe na TikTok a ženské na OF,.to je totiž práce pro blbce kteří se vám vysmívají..

 5. Jasně tady to přesně je ten model, ti co nic nevytváří, jen imaginárně přesouvají peníze, nebo zboží, mají nejvyšší ohodnocení. Ti co fyzicky to zboží a hodnoty vytvářejí fyzickou a odbornou prací, jsou podhodnocení. Takže se nechce dělat nikomu. Ti nadhodnocení, proto, že se nudí a ti podhodnocení proto, že nejsou za to co vytvoří a z čeho mají daleko větší prospěch jiní, pořádně ocenění a motivováni.

 6. 😂 to je vtipné kdyby jsem bral 100 tisíc tak nemusím bydlet v nájmu a nebudu muset šetřit tak tulika jako teďka 🙂 beru 13.000 a furt je co platit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *