22. 7. 2024

15 příspěvků u článku “Češi mají utrum. Hotely u moře na ně vymyslely drsný fígl, aby tolik nejedli a nepili

 1. Jezdím každý rok, někdy i 2x. Přestaňte už s těmi kecy. Proti tomu, co dokáže britská rodina, jsou Češi naprostí amatéři. Museli jsme si v průběhu večeře přesednout, abychom se na to nemuseli dívat

 2. Tak po světě jezdím dost a mohu z čistým srdcem říci , že tohle je nesmysl . Chování jiných cizinců je mnohem horší . Viděla jsme v mnoha hotelích a mohu být v klidu Američani a Rusové jsou mnohem horší . Nejen že doslova vyhazují jídlo ale i chování stolu a i u bazénu je katastrofa. Rozhodně jsme kulturnější národ .Navíc je to hlavně o každém člověku nikoliv o národu .

 3. Pořád pomlouvají čechy ať si udėlajį pořadek s místními .Byli jsme v Turecku hotel služby vše ok.Hodnė místních měli svatek.Nabrali si tolik jidla že by se z toho najedli další dvě rodiny a některého se ani netkli a to nemluvím o tom bordelu kolem nich.

 4. Zrovna jsem na dovolené v Turecku a autor článku by se měl nad svým textem zamyslet.
  Má vlastní zkušenost, Češi patří mezi ty slušné i když všude se najde výjimka.
  To co zde vidím a znám od Poláků, Turků, Ukrajinců, Rusů, to je obžerství a plýtvání….

 5. S tímto opatřením hoteliérů souhlasím. A mohou si za to Češi sami. Nejsou schopni si na talíř dát jen to , co zkonzumují.

  1. A vy myslíte že to dělají jen Češi. Zřejmě jste nebyla ještě nikde na dovolené kde jsou i jiné národy. Potom by jste nemohla napsat takový blábol. Protože cestují poměrně dost a vidím že jsou daleko horší národy.

  2. Co to tu meleš, Češi patří k těm lepším asi jsi nikdy nebyl u moře, podívej se na domácí,Turky,Egypťany, plné stoly,a sní jeden talíř ,a zbytek se vyhodí,jste úplně mimo mísu

  3. Souhlasím, je spousta Čechů kteří se přímo těší na to až se na dovolené v hotelu na….u. Opatření je správné.

  4. Taky souhlasím. Byl jsem za 2 roky na 2 dovolených v Černé Hoře a tento rok v Albánii. Ano Češi si dají na talíř více než by udělali v ČR. Spíše vidím nenazranost a plýtvání že strany Rusaku, Ukrajinců a Poláků. Tento rok se tu pru ezme střídají turnusy. Poláci nejsou takové prasata ale za to se jich polovina chová jako by jim hotel patřil. Přestavěli si zahrádku jako byla jen Jech a lehátka si presli až skoro do moře. Musela zasahovat vedouci restaurace. Počítám že dnes večer se to bude opakovat. Hotel udělal opatření bar zavírá v 22 hodin a vodu z barelů jen do vlastních pet asi 300 ml. Je jak se říká jako polský zájezd.

  5. A co jiní turisti,ty si nadají , že se to nevejde na talíř rozvrtají to jdou pryč, několikrát jsem byla světkem včetně ovocem, proč mluvíte o českých turistech,ty jsou víc ukázněný.

 6. Musím se Čechů trochu zastat. Když jsme byli před třemi týdny na Krétě, tak si jeden Polák poručil suvlaki, což by nebyl problém. Jenomže ostatní hosté stáli v řadě a čekali, aby každý dostal dva tři kusy max , přičemž drzý Polák stále poroučel more more more a nakonec odnášel přeplněný talíř asi s dvaceti suvlaki. Takže ostatní opět museli čekat dlouhou dobu než bude další maso. Problémem je že si spousta lidí poručí nadmíru jídla ale v závěru nechá na talíři celkem velké množství nesněseného jídla což Polák v závěru učinil také.

 7. Jen Češi?
  Viděl jsem Tureckou rodinu, Německou rodinu 5 osob,muži i ženy vážící každý nad 100 kg,Poláky,
  V průřezu,ve všech narodnostech se někdo objeví.

 8. No nevím jestli je to záležitost jen Čechů, nebo že to dělá víc Čechů než příslušníků jiných národů. Moje zkušenost říká že se to děje napříč všemi národy ať jsou to zmiňovaní Češi, Němci, Poláci, nebo ti co mluví Rusky či podobnými jazyky. Třeba Ukrajince, nebo Bělorusa od Rusa podle mluvy já nepoznám. Ale zmiňovaný fenomén se vyskytuje rovnoměrně u všech. Stejně jako úplně opačný fenomén, že třeba otec od rodiny napřed dojí zbytky od dětí než jsi dojde pro vlastní jídlo. Pokud vím tak i jídlo takzvaně na příděl bylo vždy ale týkalo se to výhradně prémiových pokrmů u kterých by byl navíc problém si ho vzít sám. Fakt nevím jak jsi ukrojit kus pečeného krocana když mám v ruce talíř a nemám ho kam odložit. Jinak s opatřením souhlasím. Jen mám dojem že redaktoři tohoto webu se rádi naváží do Čechů jako takových s tím se snaží zvednout navstevnost webu. PS. Jestli na mě vyskočí ještě jedna reklama tak skočím s okna

 9. Tak jako říká se, že Češi jsou nenažrany. ALE co vidím u těch muslimů to je teprve prasečina. A letošní návštěva hotelu v Egyptě když jim končil ramadán Opravdu jídlo všude( na stole, pod stolem, na sobě) sežou rukama, talíře pretykaji množstvím jídla.
  Jenom vidět a bylo mi zle a že snesu hodně. Ale toto byl fakt extrém.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *