21. 7. 2024

6 příspěvků u článku “Češi si mohou dojít pro 13. důchod. Mnozí o tom ale netuší a o peníze každý rok přicházejí

 1. Vážení, ale když mám třeba jak píšete uloženo 500 000 Kč, tak při inflaci 17 procent , přijdu o 85 000 Kč ! Jak vidno to vám nevadí???

  1. Po rozvratu v roce 89 kdy soudruzi soukmenovci převlékli kabáty a uniformy, rozdělili Československo, zhasli a rozkradli viz seriál Devadesátky včetně dokumentu a další komentáře ještě dole k rozbalení. O kolik přišli pracující lidé inflací, cenami všeho, trvalý vzestup cen, mafiánská ,stavební krizí’ kterou rozvezli po světě 2008. Řešit jako na Islandu kde ty šmejdy vyhnali a jsou v desítce nejbohatších zemí ! Sledujte ,Inovace Republiky’ generál Petr Pelz o návratu do minulého století, projev Alice Wedel Afd na yt Roman Kirsch čtitulky, hodnocení Anděly Sara Wagenknecht, Minúta pravdy Milana Uhríka, Prof John J Mearsheimer universityChicago naYT Matěj Gottwald čtitulky, XTV načtený životopis P.P. k žádosti o vstup do strany, na drbna.cz generál Hynek Blaško Trampoty EU a článek První výročí vzniku války na Ukrajině a viz níže.

 2. Pro pochopení dnešního bahna zhlédněte filmy Ukřižování (Mel Gibson), Kladivo na čarodějnice, Wilsonov, Dny zrady, Noc rozhodnutí, Schindlerův seznam, Smrt krásných srnců, Musíme si pomáhat, Wintonovy děti, Hlava22, Rozrušená země, Toman, Ucho, Okamžik záblesku, Lidi co znám, Erin Brockovich, Vlk z Wall Street, Vážení přátelé ano, Bony a klid, Báječná léta pod psa, Pupendo, Kolja, Akumulátor1,2, seriál Devadesátky včetně dokumentu, Příběh Kmotra-agentStB Mrázek zKolínska, Šmejdi, Gangster ka, Sametoví vrazi, Ivánku kamaráde můžeš mluvit, Kancelář Blaník, seriál Volha včetně dokumentu, Někdo to rád horké, Kmotr, Sicilský klan, Obchodník se smrtí, Soukromá válka pana Wilsona, Vítejte v Řecku pane inspektore,.Vicepresident, My Lai, Četa, Forest Gump o Vietnamu, Už je tady zas” o nesmrtelností té lichvamafie která vede svět od krizí ke krizím a od válek k válkám válečnickými trpaslíky,kudlankami,trubci,komedianty,
  lháři, podvodníky, falešnými studenty falešných bendapráv a škol prodavačů danuschetitulů kteří sedí všude kolem nás, vyplácejí si násobky imaginární průměrné’ mzdy a smějí se nám. Knihy Ukradená revoluce, Polojasno, Cibulkovy Seznamy agentů StB, Orwell1984. Karel Kryl Demokracie, Za prachy, Věštec Ivan Řekni kde ty prachy jsou, Kabáti Colorado, Mám jednu ruku dlouhou, Amnestie, Nájem zvedej, Pánubohu do oken,Nightwork píseň pro Pražáky,Sexuální násilí, Sami, Iluze o lůze, LupoAnettaTahači, ABJ, virtuálky, Pánové nahoře, Zdálky z blízka, Krajina po bitvě,Sprcha,Dežo, Revoluční,
  Vtom roce pitomém, Dál se háže kamením, Josef Fousek Nemám čas lhát, Pepa Nos Země je kulatá, filmy Planeta opic, Pošťák, Doktor divnoláska a ještě přednášky na yt.

  1. Podepište petici Voda je život, seznamte se s Holešovskou výzvou, přijďte ke všem volbám všichni aktivisté, ekologové, Grety, vědci, sportovci, ženy, mladí, staří, rockeři vzpomenout na heslo Make Love not War ! říct mafii a dost ! Jako na Islandu kde ty šmejdy vyhnali i s jejich mafiánskou ,stavební krizi’2008 kterou rozvezli po světě, a jsou v desítce nejbohatších zemí. Yt Bosé stopy značky Baťa, na FTV Prima zoom Zlato národu ukradeno(za soudruha Tošovského), na ČT 1 Reportéři ČT rozhodnutí brněnského soudce v kauze Voda je život se zdůvodněním rozsudku že zem ovládá mafie, na yt Mudr Jan Hnízdil Světu vládnou psychopati, na U rádiu Martina Kociánová o nové totalitě, viru, vládních dezinformátorech, omezování svobody slova, na svobodny-svet.cz Má práce v Kauflandu bylo okrádat dodavatele (samozřejmě naše místní), na yt Prof John J Mearsheimer universityChicago na yt Roman Kirsch čtitulky, drbna.cz generál Hynek Blaško Trampoty EU a článek První výročí vzniku války na Ukrajině ,na bezpressu-nevs/videa/covid-summit-v-evropskem-parlamentu-proslov-dr-davida-martina/

 3. Přečtěte si důvody dnešního zmaru, mafie má stovky let praxe ve vraždění, zotročování, vysávání, a lhaní, vymýšlení pohádek od udání a ukřižování Ježíše. Z té vraždy človeka si udělali koryto, kšeft, turistickou atrakci s prodejem suvenýrů, upalovali reformátory, vědce, bylinkářky, knihy a jednají tak dodnes aby kázali vodu a pili víno ze zlatých pohárů. Převlékají roucha a kabáty, stravy jako výtah k moci podle toho který právě jede nahoru. Na yt XTV načtený životopis Pávka k přihlášce do strany.

 4. Nevadí, všichni pracující přišli o třetinu hodnoty svých peněz když nám překupníci prodávají naše energie, vodu, stravenky, Panama Pandora daňových rájařů odkláněčů kterých je 300 u nás, v srovnatelné Izraeli ! 665 ! Pak nemá stát peníze, tak je krade pracujícím, rodinám, dětem, školám, zdravotnictví, důchodcům toje naším rodičům a prarodičům. Mafie válečnických trpaslíků, kudlanek, trubců, komediantů, lhářů, podvodníků, převlečených soudruhů soukmenovců kteří po rozvratu v roce 89 převlékli kabáty a uniformy, rozdělili Československo, zhasli a rozkradli viz seriál Devadesátky včetně dokumentu, Příběh Kmotra-agentStB Mrázek zKolínska jakoRakušan, Šmejdi, Gangster ka, Sametoví vrazi, Ivánku kamaráde můžeš mluvit, Kancelář Blaník, seriál Volha včetně dokumentu a dále píšu v diskusích. Podepište petici Voda je život, seznamte se s Holešovskou výzvou, přijďte ke všem volbám říct mafii a dost !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *