25. 6. 2024

15 příspěvků u článku “Chorvati to přehnali. 100 tisíc korun za týden v kempu. Nemají na to už ani Němci

 1. Tak za luxusní 60m2 vilu na břehu moře s vlastním soukromým bazénem a pro 5 osob to snad není až tak moc. Je to 20k na osobu. Se podívejte na hotely třeba na Rujaně, tam stojí 4/5* hotel pro 5 osob 100-160 000,- za 6 nocí… A to je Balt, kde to vždycky bylo za pár šupů. Cestování je dnes prostě drahé, kór pokud chcete bydlet v luxusu… Kdo nemá prachy, může letět do Turecka nebo do Egypta, to je pořád levné i dnes.

 2. Nevím kdo píše ty články o Chorvatsku, ale jsou to pěkný hovadiny. Ceny v pohodě, poměr Čechů a Poláků je 60% ku 40%, Němců taky plno, porovnejte to s cenami v českých kempech a uvidíte, máme v Bašce luxusní apartmán pro šest osob za 18 tis. na deset nocí, v Pasohlávkách jsme platili za sedm nocí v bungalovu bez ničeho 22tis. A cena jídla a tam je absolutně stejná

  1. Asi na objednávku někoho kdo chce aby se odvádělo DPH u nás a ne v cizině.Chorvatsko je levnější než Česko.

 3. Tak už nevím, čemu věřit. Částka 100.000 kč za týden v kempu bez jídla je neslýchaná. Pokud je to pravda, tak ať si ten ” luxus ” nechají. Vždyť turistika je živila. Zapříčinilo tuto drahotu přijetí eura?? Lidí, nejezděte tam!

  1. Se koukněte na jejich stránky.Je to nejdražší možnost.Když jdete do hotelu taky si nevezmete prezidentský apartmán.👍🙂 Teď to čtu v Chorvatsku na pláži a směju se.Klidne jedte.

 4. Ano, článek je opravdu pravdivý. Díval jsem se na jejich stránky a i na Booking a opravdu v sezóně je to za 5150Eur na týden jedna chatka. Tak to si mohou nechat a pojedu letos na dovču na Last Minute s all inclusive :-). Chorvati se musí trochu zamyslet nad takovým zdražením.

  1. Přesně takhle dopadlo po revoluci v Bulharsku. Napálili to a nikdo tam nejezdil. Pak dostali rozum a kde jsou dnes. Přesně takhle dopadne Chorvatsko.

 5. Takovej nesmyslnejch předraženech nabidek je mraky. Dycky se dá najít nějaká přemrštěná cena, ale to přehlížím s úsměvem. Dyž to někdo hodlá zaplatit, jeho věc, ne? Já jedu začátkem září do Drašnice na 14 nocí po 50€ 15 m od moře pro 3 lidi s klimou. Celkem 700€= 16800,- koupil sem éčko za 24,-kčs. V přepočtu za osobu 400,- za noc. Vychrápu se za ty love někde v této hnusné předražené destinaci, která se menuje ČR?
  Neplivejte na Croatia, já bliju z této české žumpy!

 6. Bože už se na to Chorvatsko vykašlete, ta cena je normální už několik let ,co bys te chtěli za patrovou Top vilu s bazénem posilovnou saunou atd….bože vy jste jelita

 7. Bohužel Booking!
  Ubytování v Chorvatsku apartmán přes Booking za 36tis na 10 dní, napřímo s majitelem za 20tis na 10 dní. Slušná odměna.

 8. Tak tam nejezděte když to nechce autor článku a uvolnite místo soudruhům z Německa když o Čecháčky nestojí!!!!

 9. Co to je za bláboly? Já jedu od CK s celou rodinou 2+2 děti i s dopravou a ubytováním 50 m od moře za 30000.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *