25. 6. 2024

14 příspěvků u článku “Chorvatsko zakázalo Čechům dělat zcela běžnou věc zdarma. Už se za ní musí platit nemalé peníze

 1. Za sprchy se na některých plážich v Chorvatsku platí už mnoho let. Je to běžné i v jiných zemích.

 2. Tady se někdo probudil,sprchy se v Chorvatsku platí už pěknou řádku roků. Co si pamatuji tak od roku 1997 určitě. Stávala 1kunu, potom 2 a vloni stála 1€. Jenom nechápu proč se lidé sprchují, když mořská sůl má léčebné účinky na pokožku. Že to svědí,na to si každý během 2 dnů zvykne.

 3. My tedy nikdy za sprchy neplatili jak píše pán nahoře,jezdíme asi 20 let…a přijeli celé Chorvatsko…nikdy nikde nevbyli sprchy u pláže zpoplatněné,
  Z druhé strany. Mořská sůl je zdravá…nechat ji na sobě….nějakou dobu je prospěšné, a myslím si ..že každý to do hotelu či apartmánu vydrží… Nemusí se sprchovat hned na pláži…to může rovnou zůstat u bazénu nebo doma u rybníka…já se třeba vůbec nikdy nesprchovala od mořské soli….vždycky až večer v hotelu…manžel s dětmi třeba sprchu využili….ale nebylo to nutností…spiše že je to bavilo…

 4. Tak já se v životě po koupání v moři nesprchoval…. to jsem do toho moře nemusel chodit,abych to pak opláchl 😂😂😂

 5. No Chorvatsko bylo je a bude vždy to nejlepší! Rádi tam jezdíme a budeme tam jezdit pořád a nikdo nám to nezkazí! Třeba v Itálii je to ještě dražší, byl jsem tam v loni a Chorvatsku je mnohem čistější moře než kdekoliv jinde! Za mě bude vždy Chorvatsko na prvním místě!!!!

 6. Do Chorvatska? Jsou už mnohem lepší a levnější destinace. A nezapomeňte na konzervy a paštiky. 🤣

 7. Navíc je na každé sprše dole kohoutek zadarmo, kde se ten, komu sůl vadí, může opláchnout.

 8. Duvodem, proc se nyni poplatek zavedl, je nedostatek vody. A lide si samozrejme rozmysli se kdovijak dlouho cvachtat pod sprchpu, kdyz za to musi zaplatit. Trosku si zjistete informace nez zas vyplodite dalsi blud o tom, co je v Chorvatsku spatne..

 9. Většina Čechů,kteří jezdí do Chorvatska pravidelně(každoročně) ví,že tyto patologické žvásty o podobných destinacích v Chorvatsku rozšiřují lidé ze dvou důvodů.Ten první důvod v Česku je závist,že tam lidé mohou jezdit i 3x do roka pro sebe na svou známou destinací a oni nemohou jezdit z různých důvodů a ta druhá věc Česká je vychloubání,kde se někteří Češi ukazují,že si mohou dovolit něco,co ti druzí ne,ať už je to ze strachu z lítání letadly,nebo z finančních,či jiných důvodů.
  Při dnešním svobodném rozhodování se každý sám rozhodně,kde chce trávit dovolenou,či prázdniny a nikdo druhý mu nemá co zakazovat,či jinak shánět.Pouze psychopat bude tvrdit,že někde létají pečení holubi do úst a někde mají jen hrubý kámen.
  Na to jsou tady cestovní organizace,aby lidi přesvědčoval proč mají jet zrovna do jimi nabízené destinace.

 10. No to mě podrž. Když jedu k moři, chci tam jet právě kvůli soli a těm minerálům z mořské vody. Jestli Tě to škrábe a štípe, tak tam vůbec nelez a běž si do bazénu se sladkou vodou. Ale to se zase budeš muset smířit s chlórem a horší to bude už jen na Slapech. Takže radši nikam nejezdi a zůstaň doma, ušetříš!! Zvláště při těch cenách v ČR. Dnes už mají totiž dráž než v ČR asi jen ve Švajcu, Norsku a na Islandu 🙂

 11. Jsem právě ve střední Dalmácii- krásné městečko Tribunj. Zmrzlina stojí 2 eura až 2,50. Kilo výborných rajčat 1,39 eura, pivo v restauraci 3 eur. Ceny jako loni. Sprchy na pláži zdarma. Celé město napojeno na kanalizaci. Voda nádherně čistá.Takže,kde jsou ty předražené ceny, sprchy za prachy, fekálie ve vodě atd. Jak o tom pan Kulhánek pořád píše?

 12. Jsme právě v Poreči a v Pule a můžu všem sdělit, že jsou tu veškeré sprchy zdarma, i WC.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *