21. 7. 2024

13 příspěvků u článku “Chorvatsko zasáhla katastrofa. Do moře se vůbec nedá jít. Češi vyrážejí po dvou dnech domů

 1. Chorvaté mají, co si zaslouží. Dříve jsme jim byli dobří a teď nás Čechy nechtějí, raději jiné, bohatší cizince.
  Co přijali euro, jejich ceny jsou přemrštěné.

 2. Prosím vás,proč se lidi diví? Všechen jejich odpad je vyústěn do moře. Zeptejte se domorodce co to jsou “cévy”? Normálně roury mají vyústění daleko do moře.vsichni.

 3. Máme tak hezkou zem.A každý se musí trmacet do Chorvatska.Jak dneska se říká kdo nebyl v Chorvatsku není IN. Je mi hlavně líto obyčejných Chorvatů pro které takový nápor turistů musí být peklo.K tomu někteří lidé se chovají jako by byli doma.

   1. Mám špatné zkušenosti z vesnice Bratuš u Makarské riviery. Bohužel tento týden moře špinavé, hnědé a smradlavé. Lodě tam asi před Makarskou ve velkém vypouští hovna do vody. Už nikdy víc do Chorvatska.

 4. Jsme právě druhý týden v Chorvatsku, tady v Dalmácii, v hodně turisticky frekventovaném Trogiru, nedaleko Hvaru. Moře je průzračně čisté a nádherně teplé. Je to tu super!

 5. Proč jezdit do Chorvatska, jsou mnohem hezčí a levnější destinace,
  Akorát letenku si zaplatíte.
  Proč jezdit do takové žumpy?!

 6. Před ani né týdnem jsem byla v Chorvatsku na dovolené, a když to tak řeknu moře byla nádherné a ty vaše stupidní články o tom jak je Chorvatsko drahé a znečištěné. Dobře ceny jsou možná cca dražší ale v Česku za nákup necháte více . A moře je krásně čisté a průhledné, jestli chcete psát články tak alespoň pravdivé a jestli chcete odpuzovat lidi k tomu aby nejézdili na dovolenou do Chorvatska, tak vás velice lituji. Protože to vypadá jako by jste tam nikdy nebyly , a prostě nevíte co psát tak radši napíšete nějaký h****. Bohužel lidi jsou tak blbí že všemu co se na internetu píše, tak tomu uvěří. Opravdu je mi vás líto.

  1. Bohužel jsme v Chorvatsku a je tu špinavé moře 🙁 čím dál víc, že se nedá skoro nikde koupat.. pláž je prázdná a to je sezóna v plném proudu.. už je to druhý den stejné takže doufám, že se to zlepší..

 7. Naprosto souhlasím, objevil jsem už letos spousty zavádějících a klamavých článků jak je Chorvatsko drahé, znečištěné, atd., zřejmě snaha jak odradit lidí od tamní dovolené. Byli jsme 2 týdny zpět v Medulinu a ikdyž zrovna vyšel tou dobou článek, že tam tanker vypustil ropu a moře je silně znečištěné a probíhají čistící práce byl to nesmysl, nic takového se tam nestalo ani nedělo a moře bylo čisté, ceny jako u nás a lidé přátelští, takže nevěřte těmto článkům a užívejte dovolených 😉

 8. Jsme ve Funtaně a musím potvrdit, že moře je opravdu znečištěné. Ráno se koupat dá, ale v průběhu dne vítr přinese ke břehu veliké světlé skvrny čehosi, v čem se opravdu plavat nedá. Vypadá to jako obrovská změť nějakých řas. Ale netuším, co je to doopravdy.

 9. Nevím,proč lidé tak odsuzují Chrvatsko.Hlavně píší nesmysly jsme u Poreče v zelené laguně v obyt.přívěsu,nejsme nároční a moc se nám tu líbí čisto lidé milí ale největší problém? Sami turisté. Jedině co je tady doba mořského květů kdo neví,ať si to vyguglí potom tady trochu pofukuje a jsou agresivnější vlny ,ale za to místní lidé nemohou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *