23. 6. 2024

6 příspěvků u článku “Chtějí zrušit auta a silnice v Česku. Jezdit máme už jen na cyklo kole. Dobré vědět

 1. To si vymyslel Helge Peukert, což je evidentně psychicky narušený člověk. Naštěstí už v Německu policie začala proti těm ekoteroristům zasahovat a podle mě je jen otázkou času, než bude tato organizace označena za teroristickou a bude zakázána. Stejně tak si myslím, že brzy dojde k radikálnímu zvýšení trestů za vandalismus a až tito exoti skončí exemplárně na 10 let v kriminále a s milionovými pokutami, tak bude klid.

 2. Krásný svět pro koho?Jen pro elity?To už zkoušely v historii jiní narciste a vždycky skončili špatně, ostatní si chtějí také urvat ze života kousek..

 3. Ale tak jako za mě v pohodě, nepotřebuji nutně do auta tankovat naftu.
  Parní pohon není nijak složitý, stačí nějaký vysokotlaký kotel s ohništěm, voda a něco na zátop, klidně odpad.
  Dva písty na kola a vedení páry.
  Ale pak by dosáhli pravého opaku, bych měl tak na kilometr jednu tunu CO2, to by byla krásná uhlíková stopa 😀

  Někde jsem četl že ti to ekoteroristi chtějí zakázat i výrobu elektřiny, takže budeme svítit loučemi a místo elektrických čerpadel budeme mít doma ohniště všichni, i ti co bydlí v panelácích.

  A vlastně když nebude elektřina, tak nebude potřeba zaměstnávat třeba dvě miliardy lidí, ti půjdou dožít do lesa.
  Obsadí se zase vesnice a lidé si budou pěstovat svou zeleninu.
  Nadnárodní společnosti se stáhnou z okolních států, propustí několik stovek milionů lidí.
  No bude to jednou krása, tato nádherná pohádka, ale kdo jí natočí, Tak to opravdu nevím.

  Krásný den všem lidem kteří myslí pozitivně a ne ekoteroristicky .

 4. Mě by to nevadilo. Auto nemám,cestují hromadnou nebo vlakem či autobusem. Letěla jsem pouze jednou. Takže za mě normální.

 5. Ekoteroristické organizace, které otravují lidem život v západních zemích nevznikly spontánně na popud nějakých nadšenců. Takhle to nefunguje. Za nimi někdo stojí a financuje je. Bez toho by koordinovaně neprudily na více místech po světě. Ti v pozadí budou velmi bohatí a mocní a ty organizace slouží jejich zájmům, které moc čisté nebudou. Na to se můžete spolehnout. Divím se, že po tom kdo se skrývá v pozadí se nikdo nepídí. Zajímat by to mělo hlavně novináře.

 6. Co je na tom jako radikálního? Planeta je omezená. S nekonečnem životů, s nekonečnem surovin a nekonečným množstvím pohonných hmot jsme operovali na mateřské škole. Na základní škole už jsme věděli, že nic takového není možné. Na střední už jsme pochopili že naše spotřeba má negativní vliv na celé životní prostředí. A to bylo před 30 lety… On si snad pořád někdo dospělý myslí, že nekonečno surovin je možné?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *