20. 6. 2024

24 příspěvků u článku “Čistka v České televizi. Moravec a Fridrichová mají zmizet navždy

 1. Konečně! Moravec si může požádat o místo poradce některého ze současných špičkových politiků
  I když nebude mít co radit, z vděčnosti ho jistě dobře zaplatí.

  1. Ten už musí mít tak nakradeno (kolik bere za hodinu pořadu!!!?!), že nepotřebuje nic dělat

 2. To samé se musí udělat z nejhorší pavladou od roku 1918 . Lžou, kradou, zadlužuji, podporují válku a zbrojení.

 3. Moravec a Fridrichová mají zmizet navždy. Pokud to je pravda tak je to super. Už včera bylo pozdě.

 4. A tím se vyřeší co prosím ? Zdražení bude a sledovat na této televizi není co. Sama lež korupce, proč se nestará o svoje vlastní financování? Chovají se jako paraziti, peníze od státu a ještě okrádají občany.

 5. Jemu je to u zadnice. Má nahrabáno. Měl vypadnout už dávno. A měl brát průměrný plat v ČR

 6. Cílená likvidace nezávislosti ČT, započatá prosazením některých nových radních (mimozemšťanka Bobo-Vitovská, Xaver Veselý a spol.), úspěšně pokračuje. Ačkoliv je její nezávislost přímo ukotvena v zákoně, snaha některých politiků o její ovlivňování neustává. Důkazem je instalace nového generálního ředitele, jehož úkolem je likvidace některých nepohodlných osob a pořadů, což se týká zejména zpravodajství.

 7. Kdo si to přeje? Podvodníci, loupežníci a méně kvalitní lidi. Kdo za tím je: ODS,ANO,SPD. Tyto strany zajistily odchod p. Dvořáka.

 8. Právě kvůli těmto moderátorům a zmíněné pořady Českou televizi sleduji. Je třeba se podívat, kdo tyto pořady odmítá a kdo je bojkotuje. Z nového vedení se obávám. Vypadá to přicházející mráz, doufejme ne z Kremlu.

 9. Obávám se, že na pana gen. řed. udělá pětislepenec bububu a ten stahne ocas mezi nohy a bude vše při starém. Kdokoli ze slepence řekne “Dobrý den”, tak mu nevěřím.

 10. Tihle pseudonovináři už měli být dávno mimo a vůbec celé zpravodajství a publicistiku v čt je nutno rozprášit. A soudruha Moravce pochopitelně zbavit možnosti učit novináře a prznit tak jejich charaktery. Co je ostatně tenhle nýmand může naučit použitelného?

 11. Tak při volbě prezidenta se veškerá média předvedla. Nečtu místní tisk any seznam a o čt mi moje 85 letá sousedka řekne, že je horší jak zprávy za komunistů. A za to my máme ještě platiz.

 12. Vy hlavně vyhoďte tu protekční Slovenku, co uvádí Objektiv a není jí vůbec rozumět.. Na veřejnoprávní televizi mluvit slovensky???

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *