21. 6. 2024

4 příspěvky u článku “Denisované. Naši tajuplní předci stále skrývají mnohá tajemství

 1. Dnes není nic vzácného číst a vidět absurdity vybičované do extrému. Ale tohle, to je opravdu,, hodnotné “tvrzení. Takové fundované.
  Já nikoho nenutím sdílet co si myslím a čemu věřím já, tak si ušetřete případné své nadávky.
  Nevím, jak kdo, ale mě se podvodný, evoluční proces netýká. Moji předkové nebyli ani neandrtálci, ani opice. Byli to vždy lidé, jako já jsem člověkem. Děkuji autorovi za hodnotný,, vědecký” zážitek.
  Ale uměl bych jmenovat spoustu lidí, kteří se, jako opice a neandrtálci chovají.

 2. “Neandrtálci i denisované vyhynuli před třiceti až čtyřiceti lety a oba druhy z ne zcela známých důvodů.”
  Uměli se tedy velice dobře skrývat, neboť je ze současné lidské populace nikdo nepotkal ani neviděl.

 3. https://cz24.news/absencia-televizora-alebo-jeho-odmietanie-hovori-o-vysokej-kulture-a-uvedomelosti-cloveka/

  Tohle neandertálci řešit nemuseli. Psal jsem to tu, už více, jak před rokem a nedávno taky. Televizní vysílání letělo z našeho života nadobro. Někdy tak na konci jara 2020. To se prostě nedalo sledovat. Taky jsem četl, že spousta lidí po celém světě vyhodila smartphony a nahradila je,, hloupými” telefony. Tlačítkové s funkcí volání a sms prioritně. A skoro nic více.Žádné apky. Lebedí si s výdrži baterie, až měsíc! O mnoho nižší účty, nenákladná pořizovací cena, žádné soc. sítě. Mnoho času na rodinu, přátele a skutečný život namísto nereálného
  virtuálu. A že to potřebujeme je výmluva. Zahodíme li ty placky v co největším počtu, tak prostě nebude nám jak nastrčit třeba digitální měnu(kdyby chtěli) a jakékoliv certifikáty pro kdejakého lokaje u kdejakých dveří. Stačí opravdu, tak málo. Milí homo sapiens. Jde vidět, že z lidí kdysi se stávají lidé dneška. Posunuti na míle daleko za pouhých pár měsíců. Opravdu neveřím na opičí a jiné předky. A když namísto sledování mnohdy nehodnotných zpráv z masmédií se budeme po svém realizovat , tak je nebudou mít komu a hlavně jak a co podstrkovat k tvorbě jakéhokoliv názoru. Ten si lze vytvořit vlastní na základě osobním. Začnou se asi pak objevovat betonové válce na nárožích s tištěnými vyhláškami? Proč ne. Projdeš, nezastavíš se u toho.
  Lidi mějte rádi, alespon sami sebe. Sebeúcta není k zahození a je zkoušená lidská inteligenci a její limity, už dlouho.

 4. Opět jsem otevřel MIX a směje se zde ten samý denisovan.
  Ptám se sám sebe, nesměje se náhodou nám? Proč by ne, cenzuru neměli a jako výplň díry po cenzuře nepohodlných projevů nemuseli pospouchat přiblblé (vlastně přiléhavější je PŘEBLBLÉ) žvásty místních vůdců. A ty jeho zuby: nejsou žluté – zřejmě používá Colgate white, a jak jsou rovné a pravidelné, žádné mezery, asi měl narozdíl od 60% našich obyvatel dostupného zubaře.
  A pro pana Antonína: s tím míjením betonových válců s vyhláškami bych nebyl tak optimistický. V Korejské lidovědemokratické republice (jak krásně zní název státu s neomezenou mocí jedince a terorem, který rozsévá) jdete do pracovního tábora (taky zkreslující název), pokud pouze míjíte sochu Kim-Ir-Sena a hluboce a dlóóóóuze se nepokloníte. Vývoj v Evropě napovídá tomu, že i my máme nakročeno podobným směrem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *