18. 5. 2024

26 příspěvků u článku “Dlužíte nám vysvětlení, říká Žantovský na adresu Američanů. Podle něj se s Tálibánem dohodli na předání moci, vše ostatní je divadlo

 1. Hlavně jsme tam jako okupanti vůbec neměli lézt. Vše ostatní je komedie. Mne hlavně zajímá na kolik mís daňové poplatníky tenhle naprosto zbytečný cirkus přišel a co uděláme za opatření, abychom se příště těmto morálně sporným akcím byť se spojenci vyhnuli.

 2. Dobrý den, klasický příklad, že je nejlepší chránit si vlastní zadnici a neplést se někam a s někým, který vás nechá v……….!!! Zdravim 😜😜😜🖕🖕🖕😛😛😛😂

 3. co ted kvičíš ty ubožáku,hrbe ameriky.Amerika evropanum dala tvrdě na jevo že nás má v ryti koli životu,stovek miliard nás a celou evropu stála fraška a to amerika určuje kolik každý stát má dát na zbrojení evropa i my jsme pro ameriku jelita,poskokové,a kdykoliv nám do dá najevo a díky politikum vlez ryt je to pravda evropa se musí starat sama o sebe

 4. 300kč důchodcům přidat a málem se pro Demoblok zbořil svět. Řekněte lidem kolik nás za ty roky vyšel Afgán? Pokrytci!

 5. Pěkná ukázka toho, jak to vypadá, když odněkud odejdou Američané. Až odejdou z Evropy, tak se Rusové zastaví v Amsterodamu. Naše schopnosti a vůle se bránit je asi stejná jako u vládních jednotek v Afganistánu. Měli bychom se vzbudit a začít se chovat jako dospělí.

 6. Hlavně nezapomeňte, kdo halasně podporoval a zdůvodňoval tuhle naši misi. A že američané jednají jen ve vlastním zájmu je historicky dané. Když jim to nevyjde, zaplatí jiní.

 7. Amerika za poslednich 30 let rozjebala ve světě co se dalo a doplácí na to celá západni a střední Evropa !!! 70 tis. primitivu z Talibanu vyhrálo nad 300 tis. Afghanských vojáku + 22 tis. členu spojeneckých sil !!! Díky politikum poslední roky vyhrává ve světě jen zlo !!!

 8. Je to těžké soudit. Jestliže lépe vyzbrojená afgánská armáda, která měla mít i několikanásobnou početní převahu, nechce bojovat za svoji svobodu, tak proč by tam měli umírat cizí vojáci. Teď by se měl Talibán hlídat, ať se islámský terorismus nerozšiřuje do dalších zemí.

  1. Ty jsi to vůbec nepochopil. V prvé řadě jsme tam neměli co dělat. Byli jsme tam jako okupanti!!!! Jak Rusi u nás v 68

   Chápeš to!!!

 9. USA ztrácí autoritu velmoci. Je potřeba, aby EU měla svou vlastní vojenskou alianci. Prozatím je docela bezzubá.

 10. Žantovsky ještě nedávno by Američanům dál svou hlavu a najednou nějak s něma nesouhlasi….prostě je třeba si prostudovat kolik zemi po světe USA obohatilo za posl.75let a bude z toho pěkné množství států které rozbili nebo udělali v něm rozvrat

 11. Já osobně bych rád věděl, jak to že president odletěl prý s cca 170 miliony dolarů, které asi nebyly přímo určeny jemu do kapsy.

 12. Já se domnívám, že konkrétně pan Žantovský se nemá američanů vůbec na nic ptát. Více jak 30 let jim lezl do ……, tak ať nyní drží …. a krok. Stalo se tam to samé jako u nás v r 1989. KSČ se dohodla s OF a předala se moc bez krveprolévání. Kdo by o tom měl vědět více než pan Žantovský, který u toho byl.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *