21. 6. 2024

38 příspěvků u článku “Důchodci za volantem dostávají stopku. Už to přeháněli, EU toho má plné zuby, jezdit budou taxíkem

 1. Tak to máš pravdu já také jezdím už 50let bez nehod ,měli by si (jak píšeš) hlídat ty magoři vožralí a sfetovaný vybržďovatele ,už nevědí co by ty paka vymýšleli za hovadiny!!!

 2. Naprostý souhlas.
  Hlavně že 17- ti letí smradi budou moci řídit auto. Jen to zkuste, tak podám žalobu na omezování osobní svobody, paraziti.

 3. Máte recht.Důchodci jim vadí,ale že jezdí takoví blázni pod drogami a typu toho hovada Movotného,to jim nevadí.Svět se v prdel obrací.Jsme světnohapohlavních lidí,buzerantů a tupců.

 4. Tupost politiků EU se nebes dotýká. Poručí větru dešti. V roce 2050 nebudou, žádné dopravní nehody. Budou ještě motorová vozidla nebo se bude jezdit na oslu?

 5. Nebyl by zákaz v rozporu s Ústavou? Nebyla by to didkriminace z důvodu věku? Nestačí každé dva roky posouzení zdravotniho stavu? Občané maji pravo na stejné zacházení. Jezdím již 45 let a najezdil jsem vice než milion kilometrů bez nehod. Dovolil by si někdo takto agresivně vandrovat do národnostních, sexuálních a jinych menšin? Takové nápady mají vyhuleni Pirati. Alespoň víme koho nevolit do Evropského parlamentu.

 6. Kolik nehod způsobili důchodci? Kolik mladí pod vlivem alkoholu a drog? Dnešní vládní slepenec pořádá lov na důchodce. Z důchodců udělali dokonce nebezpečí pro stát, když prosadili zákon v legistlativní nouzi. Je to fialový hnus co se tu snaží dělat proti důchodcům. Mysleme na to při volbách.

  1. Převážně v drtivé většině neschopní a pomatení zaměstnanci EU s jejich poslanci by měli dostat osly na nic jineho jich drtivá většina asi nema

  1. Všichni mají pravo na stejné zacházení. Oni však vymyslí zákon Lex důchodci. A Pavel splní rozkaz a podepíše jako Lex Babiš. Stranický tisk (Lidové noviny)nikomu nevadí? Vlastnictví televize flaňdaky také ne? Několik stanic televize Barandov ve vlastnictví Soukupa.

  2. To by byl další zdroj pro korupci. Někomu by se to asi hodilo. Zapracuje na tom loby majitelů autoškol?

  3. Všemi deseti pro, jinak by se jednaloo porušení práva, že všichni lidé jsou si před zákonem rovni. Kdikoliv může během pěti let onemocnět tak, že nebude schopen řídit. Tak všichni řidiči po pěti letech na prohlídku, ať je rovnost před zákonem. Ostatně profíci už taková přezkoušení mají, ale nečetl jsem, že v porovnání s amatéry mjí nižší % nehod.

 7. Jo do důchodu v 80 nebo žádný ale odebírat co se dá to jo ono plno nehod taky způsobují mlady a nebo právě lidé co si myslí když mají prachy a nebo známý tak můžou všechno

 8. Jak se podle EU mají důchodci například dostat k doktorovi nebo na nákup z vesnic kam autobus třeba zajíždí pouze dvakrát denně jednou ráno a jednou večer? A o některé důchodce se rodina nestará.

 9. Taxi pro důchodce je však šíleně prodrazené. Každý řidič zná cenu za ujetý km…… Jejich cena je i 5 x vyšší. Těží právě na tom, že důchodců jinou sanci nemaji… 😢😢😢

 10. A já a spousta dalších máme zase plné zuby tej podělanej EU!!! Nejlepší by asi bylo ji rozpustit.

 11. Stačí jedna věc kdo tři krát nabourá tak sebrat řidičák na doživotí!!Mám 69 let najel jsem hodně přes milion kilometrů bez jediné nehody proč mám trpět k vůli fetakum a lidem co mají IQ 50 a dají jim řidičák aby je nediskriminovali

 12. Dnes kdy je rok od roku víc a víc prošpikovana auta čidly, která nás chrání, varují, řídí, tak budeme někoho omezovat stářím? Navíc před zavedením autonomních řízení?
  Co tak, zrušit daň na osobní vozidla, aby se obnovil vozový park? Sníží se emise i bezpečnost. A může se zrušit nesmysly s geendilem i spousta nesmyslných zákonů, které nás omezují

 13. Nejvíc nehod způsobují řidičí 18 – 28 let. Zrušit jim řidičáky? Hloupost!
  Pojišťovny by měly poskytovat benefity mladým i důchodcům, v podobě poukazů na školu smyku a ovládání vozu v rizikových okamžicích. Nebo budeme zřizovat senior a junior taxi? A kdo je bude řídit?

 14. Zakázat nebo povolit řízení může, z různých zdravotních důvodů, jen a jen lékař. Správní orgány jen na základě lékařské zprávy.
  Každý jsme jinak genetický, psychicky, zdravotně, mentálně vybaveny.
  Nelze použít plošně omezení i v tomto směru!!!
  Je nutné se začít bránit, a to ať jsme mladí, stáří, nebo brzo stáří!!
  Braňme se!!!

 15. Těším se kreteni že karma je zdarma a také budete v důchodu
  A vás zavřít do důchoďaku
  Celer rok se serete do důchodců

  1. Tak to bylo vždy za vlády ODS KDU TOP. Naposledy stačili Drabek, Kalouse, Julinek a Cikrt. Musime si to pamatovat při volbách.

 16. V EU už zaručeně připravují P L Á N v roce
  2030 lidem nad 65 zakázat všechno, i dýchat. Aby zbytečně nezatěžovali a neničili planetu . Jako vždy však budou výjimky, nebude se to týkat expolitiků –
  hlavně těch z EU.

 17. Toto zavání opravdu diskriminací důchodců. Na jedné straně jim ubírá a pak chtějí aby jezdili taxíkem? Ať přezkušují každého stejně. Zajímala by mně statistika jak staří lidé nejvíce způsobijí nehody. Já až budu v důchodu mám sedět doma? Budu muset k lékaři a nakupovat. Když děti a vnoučata budou bydlet dál tak k nim!!!!!!!

 18. Chtěli jste všeci do EU? Naprostá většina ano pokud si vzpomínám. Tak teď nefňukejte nebo začněte proti těm h____m něco konečně dělat.

  1. Dnešní EU je jiná než jsme do ní vstupovali. Mělo by se dělat při volbách do Evropského parlamentu i referendem o setrvání v EU. A to ve všech státech EU. Dnešní EU je jen koryto pro politiky a úředníky.

 19. Důchodci způsobují podstatně menší počet dopravních nehod. Zato mladí pod vlivem alkoholu a drog způsobují každý den řadu dopravních nehod. O tom se nepíše. Ale důchodci jsou u součastné vlády na odstřel. Je to fialový hnus co si dovolují. Dovolili by si to samé na sexuální a národnostní menšiny?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *