Emma Smetana nedobrovolně skončila v DVTV. Diváci si na ni nikdy nezvykli

Když se Emma Smetana koncem loňského roku začala vytrácet z internetové televize DVTV, domnívali se ještě mnozí, že to souvisí s jejím tehdy nově oznámeným těhotenstvím. To však bylo teprve v počátcích a Emma už žádné další rozhovory nepřidávala. A pod značkou DVTV už ani nepřidá. Potvrdily se totiž spekulace o tom, že v televizi, jejímiž tvářemi jsou především Martin Veselovský a Daniela Drtinová, skončila.

Nedávno oznámené angažmá moderátorské hvězdy Daniely Písařovicové tak neznamená rozšíření kapacit DVTV jako spíše nahrazení právě Emmy Smetany. Ta po delším mlčení přiznala, že televizi musela opustit kvůli nezájmu druhé strany o pokračování spolupráce. “Skončila jsem v DVTV, s koncem roku 2020 jsem přestala točit na full time a měla jsem nadále točit jednotlivé rozhovory, nárazově. Například se zahraničními hosty. I z toho ale nakonec sešlo,” potvrdila Smetana pro server Super.cz. Prý chápe, že doba si žádá změny dramaturige. Také přiznala, že na tématu koronaviru vyhořela.

Mnohým divákům se ale Emma Smetana zdála vyhořelá od samého začátku. Rozhovory pro DVTV začala moderovat už v roce 2017 a po celé její angažmá se musela potýkat se značnou kritikou. Podle mnohých diváků vedla rozhovory afektovaně, nepříjemně, případně byla špatně připravená, či se točila na dávno zodpovězených otázkách. Každopádně před kamerou působila mnohdy velmi křečovitě a upjatě, což je vzhledem k jejímu věku i tomu, že je zvyklá na šoubyznys, překvapivé. Ve výsledku má za sebou především řadu nechvalně proslulých rozhovorů, například ty s režisérem Emirem Kusturicou či brankářem Ondřejem Pavelcem.

Kolegové z DVTV dávali Emmě spoustu času, ale podle všeho to nikam nevedlo. Dle zákulisních informací už to došlo dokonce tak daleko, že rozhovory vedené Smetanou byly výrazně méně sledované než ty, které točili její kolegové. To se přestalo líbit především vydavatelství Economia, jež obsah od DVTV kupuje.

Emma Smetana před svým nástupcem do DVTV pracovala v televizi Nova, kde měla zcela odlišnou roli. Moderovala tu totiž různé zpravodajské relace a obvykle zaujala především nějakým tím odvážným outfitem. Nakonec ale na Nově musela skončit. S bývalým zaměstnavatelem se potom dokonce soudila. Soud jí u první instance dal za pravdu, ale odvolací soud její výpověď potvrdil. S DVTV se pravděpodobně soudit nebude, protože podle nepotvrzených informací neměla zaměstnanecký úvazek, ale pracovala na živnostenský list.

Emma Smetana, kromě toho, že se snažila moderovat, je také zpěvačkou. Na tomto poli má přeci jen větší úspěchy.

Foto: Shutterstock

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments