18. 5. 2024

14 příspěvků u článku “Jaké měli nejvyšší nacisté IQ? Vesměs to byli géniové

 1. Ale to je článek. Konečně nic o vyšívání.
  Nacisté jsou stále velmi inteligentní. Svět se jimi jen hemží. Stačí se podívat tam i onde a všude je uvidíte, když chcete. Když si nezakrýváte oči před touto skutečností různých extrémistů. Nebylo to v roce 45 dostatečně vymýceno a pak tu byla a je mocnost, která měla přímo státní zájem využít jejich válečných znalostí ve svůj prospěch. A když se budeme bavit o Německu, tak co? Začali mluvit jiným jazykem snad? Nebo to jsou lidé bez kořenů a předků a jestli kořeny a předky mají, tak jake? Určitě nesloužili věcem třetí říše a nemávali, jako šílení tehdejšími vlaječkami. Prý jiní němci. No zřejmě ano. Ale pořád němci. Národ, který zabil 350000 Čechů a Slováků. Ale jak vidno, mají odpuštěno. Sice nějakého Horsta děda kopal do toho mého dědy, ale proč by za své rodiče a prarodiče měl někdo nést zodpovědnost a tak si tedy říkám budiž. Kámoši a všechno dobrý. Vždyť je to neexistující element dnes už. Nacistické německo není. Už jsou jen ti hodní a polepšení. OK. Ale nejde mi do hlavy, že když čechy netrápí zvěrstva z II světové a můžeme dnes s němci žít pod jednou střechou v úžasném evropském příbytku, tak proč češi tak fanaticky hysterčí vůči jinému, dnes již neexistujícímu státnímu seskupení. No, jsou prostě věci mezi nebem a zemí a já tu nejsem proto, abych rozuměl všemu. Tak GUT. A všechno dobrý.

   1. Paní Violo, Vy musíte přímo kvasit svou nenávistí a ani nevíte přesně ke komu a čemu. Dokonale jste byla zasažena brainwashingem. Podívejte, já komunista kupříkladu nejsem a v té době před rokem 89 mě vláčeli po celách st. bezpečnosti a přesto jsem si uchoval rozlišovací schopnosti v konceptuální rovině. Každý systém má to své. Avšak i přes zlovůli tohoto typu(dnes, už vláčejí po celách jinonázorové lidi opět) byla tato země soběstačná a jedna z těch vyspělých. Vyráběli jsme letadla, lokomotivy, špičkové nákladní auta, turbíny, ocel, dokonce lodě. Potravinářství s nejpřísnějšími normami, zdravotnictví zadarmo. Nikdo nemusel mít zkažené zuby a platit za léky. Orthopedie byla na světové špici. Vím to za sebe. Dali mě dohromady s takovou lapálií, že žít v té době na úžasném západě, tak pajdám, nebo nechodím vůbec. Všichni měli práci, nežili pod mosty a v jiných norách. Bezdomovectví neexistovalo. Byty co se tehdy vystavěli pro lidi zdarma, nebo za směšnou cenu (za 3pokový nový byt podnik za tátu zaplatil 27000kč),tak dnes si na tyto byty musíte brát celoživotní hypotéku. Platy byly dostačující. Táta řidič autobusu a máma pomocná kuchařka v mateřské školce. Měli jsme všechno. Auto kupoval táta výhradně nové z Mototechny za 52000kč novou škodu 105L. Novou. Bez půjček a leasingů. Našetřili si rodiče na ni a přitom nám nic při tom spoření nechybělo. Znovu říkám, že komouš nejsem a vodku mám rád. Nějaká chyba v Matrixu asi… Prosím samozřejmě pište dál. Hodně, hlavně MĚ, tím obohatíte. Do toho. Nestyďte se. Jde vidět ihned, že máte co říct a předat. Hezký den.

 2. A ještě něco vážení. Nevím zda to byli géniové, ale dnes žije spousta plytkomyslných co si neumí dát dohromady, že 1+1=2. A to k tomu netřeba být raketový inženýr, přesto to lidi neumí. Nechávají si urinovat záda. Kupříkladu v krizi okolo roku 2008 jsme kupovali krmení pro,, koně” v průměru okolo 35kč za l. Tehdy se na světových trzích prodával barel za 140 dolarů. Barel je 159l, kdo by nevěděl. Dnes se tento barel prodává cca za 129 dolarů. Za ještě méně, než ve zmiňovaných krizových letech. Někde bude chyba soudruzi. Někdo si hnusácky mastí kapsy a chudí na duchu na soc. sítích to s potleskem schvalují a plácají se hypoteticky ti vlajkaři po zádech, jak to tomu východu tímto nandáme. To zvládneme. Spolu.
  Články o inteligenci té, či oné skupiny jsou vždy kontraverzní a vyvolávají emoce. Ve mě alespoň ano. Vždy mi vadilo, když hlupák nazýval ostatní hlupáky. Nebo, když se naopak někdo vyzdvihoval. Proč se neřeší genialita lidí, nebo jejich negramotnost v zrcadle dnešní doby. Odpovím. Je to nepohodlné. Proto. Hezký večer všem. Jo, a prodejkyně T-Mobile služeb prý vzkazuje, že máte jezdit metrem. Nevšimnul jsem si, že by byli komunisté, až tak dobří a vystavěli ho lidem nejen pro Prahu, ale i zbytek republiky. Milá dealerko, zas takové zásluhy bych jim nepřipisoval. Je sice pravdou, že vyživovali národ nejedovatými potravinami, stavěli jim byty, zajistili práci a soc. jistoty, ale zlobili zas jinak prostě. Takže tak. Dobrou noc.

 3. No. Snad ještě tohle. Evropa vždy byla místem různých fanatiků politických i náboženských. Není horšího místa ve světě, ač by mi mnozí oponovali. Vím však své. Není. A nikdo netvrdí, že tyto monstra nejsou a nebyly inteligentní. Když chcete strhávat masy, tak je třeba v hlavě něco mít kromě charizmatu a jiných podpůrných prostředků. Touhle myšlenkou o pekle zvaném Evropa se zaobírám moc dlouho. Hledal jsem se ženou přijatelná místa k žití a to nejvíce během posledních dvou let. Vyhovovalo nám Polsko. Ovšem ani zde, už to není vpořádku. Čekali jsme to. Ani jeden jsme si nemysleli, že nás to tady mine. Inflace, růst cen všeho. Až o 100 procent. Když jsme kupovali určitý výrobek kupříkladu za 4zł kilo, tak teď je to za deset. Peníze mizí jako pára nad hrncem za nic moc nákupy. Do toho PHM a jiné…Stačil jeden rok a je to tu k ničemu, jako všude. Uvažovali jsme o Maďarsku. Víme, jak na to. Šlo by to. Bylo by nám zase dobře. Na jak dlouho ale? Tedy padlo rozhodnutí na konci prázdnin Evropu natrvalo opustit. Víme kam. Už to postupně řešíme. Hlavně má ta země vlastní ropu a plyn (benzín litr za 13kč v přepočtu), stala se členem společenství BRICS, kdy čerstvě podepsali ekonomickou spolupráci a je rozhodně na vyšší úrovni nejen ekonomické, ale i společenské, kdy lidi jsou normální a né sebevražedné paka, které s potleskem svým vládám skáčou dobrovolně a radostně do propasti. Už je třeba zakotvit na zbytek života a ne táhnout od státu ke státu, kdy je to pořád pro nás neprijetelná a nevíme na co namachrovaná Evropa. Brzy banánový kontinent. Tak ahoj:-)
  Poslední leta mnoho lidí agresivně napadá ostatní s jiným názorem na věci obecně, než je ten hlavní proud. Ten propagandistický. Nevím, kde se v lidech bere tolik fašounství, zloby a síry z tlam. Jsou sprostí a lidi s odlišnými názory posílají pryč. Ať vypadnou, táhnou, zmizí a třeba i zdechnou. Tohle je podporované chování a nikdo to neblokuje a necenzuruje. Je ještě dobře alespoň to, že když se někdo rozhodne udělat tedy k čemu je těmi většinovými hulváty vyzýván, že ještě může. Že je to jedno z mála práv co ještě zbylo. Táhnout odsud pryč. Tedy potáhneme. Raději dříve, než později protože třeba za rok, už nebude právo, ani na to.

  1. No, Antoníne: ale kam jít? Taky nějakou dobu špízuju, kam mimo EU bych se uchýlil. Severní Amerika už taky stojí za pendrek, střední Amerika – tam je to o krk několikrát denně, jižní Amerika je rozkolísaná a čert ví, kam se to bude ubírat. Snad jen Nový Zéland, nebo někde na Sibiři, pokud si utvoříte dostatečné zázemí. Nebo Čína. Ale kam jít, aby mi tam stačil důchod? Nemám ho sice dlouho, ale jak dlouho budu ještě schopen práce? po šedesátce síly ubývají. V mnohých asijských zemích bych se měl za důchod jak prase v žitě, Ale spát s mačetou či flintou v ruce by mě brzo utahalo.

   1. Zdravïm. Obávám se, že důchod nebude stačit, hlavně tady. A spát s mačetou taky nebude možná od věci S chudobou a hladem přichází rabovaní a vznik různých násilnických skupin s heslem práva silnějšího. Já netvrdím, že bude, až tak zle. Chraň bůh, ale jsou prognózy i na takovéto scénáře. Pár jsem jich četl. Ale držme se toho, že je to nesmysl. Raději.
    Poradil bych vám. Sám však dávám dohromady informace. Ještě v tomto měsíci jedeme osobně na zastupitelství námi vybrané země do Waršavy zjistit možnosti. Samozřejmě, že má ta země jméno, ale nechci interpretovat. Máme s ní krátce bezvízový styk a domluva i slovanským jazykem mmjn.Je již v Asii, ale malou částí zasahuje do Evropy. Nápovědy máte dost.
    Nevíme, zda to vyjde, ale rozhodně to chceme zkusit. Hledáme intenzívně způsob a možnosti, jak EU trvale opustit. A ameriku ani nezmiňovat. Celý kontinent. Zealand? Ani omylem. Mluvím i píšu anglicky dobře, ale anglosasy nemusím. Jazyk se mi hodil super v Holandsku třeba. Uchrochtaná holandština je děs, ale staří i mladí tam mluví i anglicky. Navíc zealand s tím co předvedl společně s austrálií a kanadou za poslední dva roky. No.Já jsem byl kdysi ze západu velmi nadšený. Byl to omyl. Už bych do zemí, kde jsem i pracoval a mám tam svá přidělená čísla soc. pojištění stále, tak už bych tam nejel, ani jako turista. Vlastně jsem získal tvrdou averzi. Přeji mnoho štěstí, ať vše zvládnete k vlastní spokojenosti.

 4. Inteligence a zrůdnost se nevylučují. Stačí si přečíst statistiky domácího násilí. Jdou na to sofistikovaně, lidsky řečeno – od lesa.. Planými žvásty nezmanipulujete davy. Vlastně ano – v Pákistánu či jiných zemích, kde mají lidi stejně vymetené mozky. Tam stačí, aby některý pobuda nařkl dívčinu (třeba jen proto, že ho odbyla) z toho, že roztrhala korán, a dav jí upálí. Tam to jde rychle. Tady na to musí jít pomalu, aby si lidi nekladli otázky – proč to tak je?, co tomu předcházelo?, co byl impuls?, ……….. A dnes to vidíme v našem školství. Školy v EU, v USA, Austrálii, Británii, apod. nemají jako prvotní zájem vzdělanost, ale gumování mozků. Stádo se dá lépe ovládat. Až jako druhé je vzdělanost vybraných jedinců. A když to tak shrnu, jdeme směrem k tomu Pákistánu.

  1. Žádné skutečné vzdělání neexistuje. Takovéto konceptuální a užitečné pro praktický život a skutečné pochopení věcí. Je jen vzdělání systémové. Z osnov schválených systémem. Výroba robůtků. Oni si pak myslí, jak v životě uspěli. Povyšují se mnohdy nad ostatní, protože systém jim řekl, že jsou něco více s diplomem. Téma s velkým přesahem a dalekosáhlé.Lidi to berou, jako něco skvělého a za normál. Jesle, školka, škola, družiny, střední, vysoká, docentůry atd… Ale nikomu nedocvakává, že od narození, až do smrti jsou vedeni systémem tam, kde je potřeba, aby byli. S názory jaké mají vštípené, falešné hodnoty co se do nich programují. Pak vám samozřejmě takový člověk ukáže na čelo, když jste jiný a je z vás nervózní. Pak vás takový odsoudí za,, nevhodný” výrok a ani se za sebe a svou servilnost systému nezastydí. Pak vás takový v uniformě bude bít za to, že chcete žít jinak, než on. Nemyslím konfliktně a kriminálně. Prostě jinak. Uniformita, stádovost, hýkání společných notiček podle patřičných dirigentů té, či oné doby. To je ok. Zbytek je trestné. Ono být bílou vránou je těžký život. Těžký… Ale mnohým to za to stálo, stojí a bude stát.

  2. A ještě něco Jindro. Na stěne v rámečcích mi visí fota lidí žiji, i nežijících již. Lidí, ke kterým mám pevný, osobní vztah, nebo jsem měl(přetrvává i přesto, že nejsou). A je tam i můj děd Alois.
   Byl to skvělý chlap. Chudobný, ale skvělý. Dost si zažil. Už jsem i něco tady z jeho života, který je pro mě inspirativní použil v komentech. Nejsem rád, že zemřel. Jsem však rád za něj, že tuhle dobu nezažívá. Nedal by to. Musel by se nějak proti všemu tomu postavit, jak jsem ho znal. Byl 18 měsíců v nac., konc., táboře Oranienburg. Ve sdílných a velmi vzácně sdílných chvílích povyprávěl, jak němci přišli třeba v noci na baráky, všichni do lajny, tehdejší němci byli opilí a zvraceli, či chlustali hleny vězňům do misek a ti to museli skonzumovat a když ne, tak okusili naleštěných bot na svém obličeji. Nebo v noci na plac všichni, kde ležel mrtvý muž roztrhaný psy a varování, že se tak stane každému při pokusu o útěk. Od té doby nemohl slyšet němčinu. Raději nebudu dále interpretovat. Přežil to. Přežil to díky tomu, že přišel konec války a víme, kdo ji ukončil. Můj děd by nebyl na světě dnes rád. Nebyl.
   A já jsem na světě pořád ještě rád, žiju zatím, jen nejsem rád na tomto kontinentu. Dědeček by mi to schválil.

 5. Antoníne, koukněte jak se v Německu učí o 2.sv. Německo je tam, kde je, především díky tomu, že se dokázalo poučit z chyb svých předků. Doporučím Vám i od kapely Rammsteim s názvem Deutschland, která je celá o tom, jak by Němci chtěli milovat svou zemi, ale kvůli její historii nemohou. Ale na druhou stranu, když se podívám směrem na východ, kde se dnes vyučuje o Velké vlastenecké válce… Zlaté Německo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *