18. 7. 2024

21 příspěvků u článku “Je to tady. České televizi bude platit každý, kdo má mobilní telefon. A poplatek se pořádně zvýší

 1. Zvýšení poplatků určitě přežiji, co nedám, že Česká TV není objektivní, měla by být veřejnoprávní pro všechny

   1. Já taky nechci, vždyť na ty strašné lži vůbec nekoukám, jsou lživé a provokativní a jestli nám chtějí vyprávět, že za válku může SSSR a Německo nikoliv, tak nevím,proč taky…
    A ten strašnej Moravec si další darmožrouti mají málo peněz ?!!! 😡

 2. Proč bych měla platit za něco co vůbec nevyužívám??? Neposlouchám rádio ani se nedívám na žádnou televizní stanici, stejně tam nedávají nic co mě zajímá a zprávy jsou jen exkrementy… To už fakt nevědí kde nahrabat peníze…

 3. I kdybych v Česku žil, tak by ode mě nedostali, ani jedinou korunu. Ani jedinou. Hnusná, prolhaná, prorežimní chamraď co umí už, jen propagandu. Tvorba veškerá řádná. Nic co by odpovídalo alespoň zlámané grešli, natož 215ti korunám měsíčně.
  Proletáři všech zemí vzkazuji jim a dál to znáte.

  1. Proč si to své vysílání nezakódují? Tak by se mohl dívat jen ten, kdo by si zaplatil. A těch by bylo asi jako šafránu..

 4. Ne nebudu platit nic za tu žumpu a nikdo by neměl platit tam ********** ani korunu at si dají reklamy jako ostatní. Začerněné smlouvy, obří platy zadkolizů 5ti demence, kamarádi preVíta rakušáka… ne .. I kdybych měl jít bydlet do jeskyně, nikdy nebudu platit ani korunu!!!!

  1. Oni už ty reklamy mají a proto to je už komerční televize,tak ať si ji zakódují a ať ji platí jen ten co na ní kouká

 5. Co takhle celou ČT zrušit a vyhodit ty darmožrouty držkou na dlažbu ať si táhnou zěbrat na hlavák s kloboukem. K ničemu národu nejsou tak za co chtějí platit ? Nikdy nikdo neplaťte

 6. Tohle chtěli zavést i na severu a nakonec to zakončilo soudní řízení.Telefon bez připojení internetu je nanic a za data platím extra peníze, takže to nemá nic společného zač bych měl platit České televizi a rozhlasu.

 7. Platit si ze zákona obskurní médium, které mnohdy vyloženě lže nebo se mnou snaží manipulovat ve prospěch zločineckého režimu a cizích zájmů, ideologií a agend, to mně přijde bizarní a přes čáru.

 8. Co kdyby česká televize začala vydělávat sama na sebe, jako ostatní televize v ČR? Pořady které natáčí sleduje minimum obyvatel. Jako např. Rozhovory pana Moravce atd. Myslím si že je úplně zbytečně placená daňovými poplatníky. Když se uživí ostatní,tak proč ne oni?
  Chtělo by to, aby se poslanci sněmovny zamysleli a když ODS je pro volbou soutěž, tak proč jim ji neumožní!!! Pane Fialo, jiným volným médium by jste tak lhát nemohli!!!

 9. Ať si ty svoje programy zakoduji a platí si to jen ten kdo se chce na ty jejich sračky dívat. Nevidím důvod platit něco ČT když to nesleduji a rozhlas taky neposlouchám.

 10. Koupím si telefon, platím. Platím si internet,platím si paušál,platím si energii na dobíjení mobilu,,,,co mi dává ČT abych jim měla platit ??

 11. Tyyy vole!!! Čeho se ještě nedočkáme!!! Poplatek za mobil!!! Oni už se vážně zbláznili!!! A kdy bude poplatek za ledničku, aby se nám nezkazilo žrádlo!!! A s takovou dojde i na poplatek za vzduch, který dýcháme, aby jsme se neudusili!!! Televizi nemám, jen internet v mobilu, který si platím! Co má TV společného s mobilem?!?! Je to Česká televize nebo “Český mobil!” nebo Český tablet, Český notebook, Český počítač nebo všechno dohromady!!! Ale tak dlouhý název asi mít nemůže, že???!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *