20. 6. 2024

47 příspěvků u článku “Každý důchodce v Česku dostane příští rok přidáno 4320 korun. Jim se to ale ještě zdá málo

 1. To si ještě dělají z důchodců srandu. Co si koupíte za 360 Kč. A to ještě plno jich platí léky. Je to nedůstojné museli si to odpracovat a teď ještě tohle.

  1. Kdyby jen to,od příštího měsíce nám zvedli poplatky na bydlení a zvedli základ na 1m2,mladý utíkají dělat ven a my to musíme snášet od šmejdu co mají platy za hovno. Kdyby matka měla sílu hnala by vás holí.Delate jsi co chcete,justice ta je tady taky jen pro vás.Spravedlnosti se tady nedočkaš. 30let jste dostali Česko na dno hlavní je zblbmot lidi při volbách a vysat ty zbytky atd.co tu ještě zbylo.Nakonec za komunismu mi obyčejný lidi bylo líp.Jsme pro smích západu. Na co kupujeme zbraně a letadla protože nevěřím tomu že by za vyrabovany Česko nekdo bojoval.
   Za vládu, za vlast,nebo za vlajdu …pravda vítězí, to by Ján hus koukal za co se nechal upalit.

 2. Je trapné číst útoky na důchodce.
  Jestli se vám zdá 360 korun moc, tak je mi vás líto.
  Ubohá vláda, už ať skončí.

  1. To se zeptejte našich inteligentních politiků. Ty si určitě od nového roku přidají. Chudáci mají tak malý platy. Živoří

 3. Dobrý den pane Mrkvička, vše co píšete je málo pravdy. Důchodci nedostanou v příštím roce 4320kč ale49800
  Když už si dělat z důchodců legraci, tak pořádně.

 4. Jasně že je to málo.Kdyby ste napsali 43200 Kč bylo by to na měsíc každý 3600 než užmoulaných 360 KČ.

 5. Je mi líto těch, co mají důchody malé, opravdu, ovšem bohužel je to jako se mzdou. Někde mají velké jako třeba politici a někde malé. Stejně jako někteří důchodci mají větší důchod než pracující a ještě si musejí “chudáci” přivydělat. Nechci být hnusná, jen aby si někteří třeba uvědomily, že přidání 360 Kč měsíčně není konec světa…

 6. Ano mám 14 tisíc měsíčně to máte všichni vyšší plat ,redaktor nás též tak moc nenávidí ,jinak by to nenapsal sice mám invalidní důchod ale nemohu za to že jsem těžce onemocněla žijí sama ,18 léků denně y přístrojem v těle .No po zaplacení všeho mám na chléb s margarínem to jsem fakt bohatá pane redaktore

  1. Pěkně to vypadá , když to napíše částku za rok 4320kč.Napište ,kolik to je na den ( cca 12kč).A to je balík!!!

 7. Doufám, že autor článku má plat na úrovni českého důchodu, když píše takovou sprostotu. Takové ubohosti jaká teď panuje jsem ještě nikdy nezažil. Co kdyby se zamyslel nad faktem, že zdraví Češi musí žádat o sociální dávky aby vyžili. Toto je přece nenormální. Proč příspěvek na bydlení?

 8. Takovou debilitou může vymyslet pouze dement!Už nechte důchodce na pokoji a raději se soustredte na ty kteří kradou,podvádí, krátí daně a dělají podvody na finanční úřady.Co takhle kdyby vlády ODS vrátili vše co od 89roku ukradly to by bylo peněz!!!

 9. Já si myslím, že důchodcům, kteří mají nízký důchod ( možná i tím,že odváděli malé daně) vadí hlavně to, že politici si nesníží platy a navíc si ještě ze ” zákona” přidali tisíce ke svým amorálním platům a náhradám a důchodci dostanou při drahotě všeho, jaká nyní je, jen 360 kč.

 10. Důchodcům přidají 360 korun a sami si letos přidali měsíčně průměrný starobní důchod. Příští rok se určitě opět neošidí.

 11. Nevím kdo píše tyhle bláboly kolik si přidala vláda v lednu nepíšete 13 až 15 %>to jsou miliardy ročně proč o tom nepíšete

 12. Dobrý den,ani omylem i po zýšení důchodů nedosáhnu na 18000 a co teprve můj syn,který je vážně nemocný,musí dodržovat přísnou dietu a má důchod 11000.Nestěžuji si,jen komentuji bláboly Fialkovic vlády.

 13. Proč zase a opět hloupě pořádáte hon na důchodce? Jen rozdělujete společnost na staré a mladé! Jenže to je přirozený chod života a nikdo se mu nevyhne, pokud, dle podobných článků, včas nezemře. Nejlépe před odchodem do důchodu!

 14. Díky Jurečkovi si můžou důchodci dopřát o 3 krajíčky chleba denně navíc. Za Kalouska z Drabkem to bylo pouze 3 za týden. Oni si můžou dopřát navíc denně celou husu a plzeňský. Tak se chovají naší zastupitelé. Nijak mě to nepřekvapuje stačí přečíst Farma zvířat a 1984 od George Orwella.

 15. Jurečka zasluhuje za svoje chování k důchodcům trest. On však spoléhá, že když se pomodlí, tak mu pán bůh odpustí. Pán bůh možná odpustí, ale já ne.

 16. Nechápu jak můžete napsat takhle ten článek,co máte proti důchodcům? Vám když přidá zaměstnavatel o 400 měsíčně více budete skákat radosti? Myslím si že ne a to určitě máte daleko více než třeba 15000 měsíčně. Měl by jste se taky trochu vcítit do těch lidí než něco takového napisete

 17. Tak to je skutečně směšné. Jsem v důchodu a má 14500,- když vše zaplatím tak mi na celý měsíc musí stačit 1100,-. Tak mi laskavě vysvetlete kde jsou ti co mají důchod víc jak 20000,-. Zapomínate,že hodně důchodců bydlí v pronájmu, který musí platit,energie, léky, potraviny. Myslíte si vy naše vládo,že 20000,- je na dnešní drahotu moc? Odpovím není spíše na opak je to stále málo.

 18. Jsem důchodce a nestěžuji si. Každý by se měl zamyslet nad výší svého důchodu. Co jsem udělal pro to abych měl vyšší důchod já sám. Studoval jsem, vzdělával postgraduálně?

  1. Měl jsem příležitost vůbec studovat? Dovolila mě to tehdejší politická situace? Měl jsem na to peníze/kontakty na to abych dosáhl lepší práce nebo vzdělání a tudíž vyššího pracovního postu, abych mohl poté mít lepší důchod? ZAMYSLETE SE!!!! Zamyslete se než něco takového napíšete!

 19. Jak vůbec může vláda říkat (a vy politický placení pisalci psát) , že důchodci dostanou konkrétní částku???? Pokud vím tak lednová valorizace se má počítat (dle zákona!!!) mj. i z inflace za poslední půlrok…

 20. Vážený pane, jestli umíte malou násobilku,tak je jednoduché si zpočítat co budou stát daně znemovitostí. Když před 20ti lety většina dnešních dúchodců si musela kupovat byty. Nebo někdo zdědil nemovitost. Kde jsou ty ostatní položky, které na nás hrnou ze všech stran. Nedivte se,že ubohých 360kč. se zdá málo.😭

 21. Ano důchod mi naroste o 4320,- za rok, ale platbu za plyn mi teď před zimou zvedli o 4000,- měsíčně a to nepočítám zvýšené ceny za potraviny atd. Tak nemelte nesmysly, jak se mají důchodci dobře.

 22. Celá pripitomnela vláda by měla být trestné stíhána protože porušili zákon ve vztahu k důchodcům. Ta tlupa vyjebanejch trampů v čele s fialovým Petříkem dokázala z ruinovat ekonomiku to tedy 100% no a herr minister of finamce to je priblblej političek z Opavy a jakýsi IT který dokazal co by primátor z kurvit na co sahnul..no je to takovej vychcanej prajz

 23. Vážený pane Mrkvičko, zvýšení důchodu o 360 Kč měsíčně je směšné, neboť se zase bude zvedat cena elektřiny a poplatky za rozhlas a TV. A samozřejmě i cena potravin, která je nyní nízká z důvodu sklizní .Dále cena léků je stále vyšší. Jestli to dobře dopadne budeme si moci koupit tak maximálně 1 rohlík denně navíc. Proč tak štvete mladé proti důchodcům ??? Není Vám hanba ???

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *