25. 6. 2024

43 příspěvků u článku “Lidé v Chorvatsku hromadně ruší rezervace. Země zeje prázdnotou. Přišla nečekaná rána

 1. To je maprosto v pořádku. Kdo chce moc nemá nic !!!! Ono dát 100.000,- kč za týden za ubytováni v kempu pod stanem pro čtyři osoby bez jídla a nebo dát ty samé peníze za pětihvězdičkový hotel v Turecku a secstravou al inclusiv taktéž pro čtyři osoby ,tak volba je jasná!!!
  Sbohem Chorvatsko !!! Dobro došli…..

  1. Jj….i u nás bývalo lépe….výborný hospodský gulàšek za 4,30…. vepřová pečeně za 6,50 a svičková za 8,70….o tom můžem v domově důchodců jen vzpomínat včetně dovolených na Jadranu…a aspoň, že jsou jiné možnosti jak píšete…..

  2. 100k za týden pod stanem? Asi jste další hejter s nemocným mozkem co🤣 za 100k mam Top vilu na útesu s obsluhou barem bazénem posilovnou atd…na 10 dní jelito.

 2. A kdepak jste Pepo byl za ty peníze? Dnes jsme se vrátili z Chorvatska, 6 osob 10 nocí v apartmánu s vybavenou kuchyní, obývákem s televizí, satelitem, Wi-Fi, dvěma ložnicemi a soc. zařízením nás vyšel na 14.500, podotýkám že tři minuty pěšky od pláže. Když vezmu každý druhý den večeře v restauraci, zbytek nějaké rychlé občerstvení, nebo zeleninové saláty, ovoce, ono to v tom vedru bohatě stačí, tak nás vyšla dovolená celkem i s vlastní dopravou na 55-60 tisíc, a to jsme se nijak neomezovali, byly i vodní atrakce, lyže, padák atd …

  1. Ahoj no trošku je tam vidět zvyšování cen a k tomu to euro ,každý dal cenu nahoru a ono to prostě vylezlo .
   Je tam určitě draho , a jídlo si dovolit taky nemůžeš v restauracích kazdy den jinak 4tis euro za 14 dní to tak vychází

   1. Když si ani o dovolený nemůžu dojít do restaurace na jídlo a celej den u plotny s hromadou nádobí,tak to je fakt super….bída přichází na celou Evropu a ta fialová tady obzvlášť….to radši pojedu na Sázavu….

   2. 4000 e za 14 dní? Vy jste se asi pos..l ne?🤣 jde vidět že o tom nemáte žádný přehled tak raději pšššt🤭

  2. Přesně, my mame každý rok cely dům pro sebe 50 metrů od pláže a s utratou 1000 e nas sakumprásk všechno vyjde cca 55-60 k tak ať jdu do zadele s těmi hejty.

  3. A máma stála každý druhý den u plotny. A táta se 2 dny zotavoval z cesty tam a 2 dny před odjezdem měl nervy. Nechápu, co v té protivné těmi, kde nic není, lidi furt dělají.

  4. Přesně tak,Dovolená v Chorvatsku za ubytování okolo Makarské přijde pro dva na 15t se snídaní,pro 4 člennou rodinu s 2 ložnicemi na 12 dní do 25tisíc bez snídaně.
   Kdo tady vypráví o 50tisíc(to jsou pouze hotely on inklusiv luxus na 7 nocí samozřejmostí pro dvě lůžka).
   Za 100tisíc v Chorvatsku dovolenou neseženete,pač neexistuje.

  1. To není Eurem.V Chorvatsku můžete v této sezóně platit jak Eurem,tak Kunou a to ve všech oblastech,kromě zahraničního obchodu směrem ven.
   Ceny jsou přepočítány z kun na Eura a to už od roku 2002.V roce 2010 se platilo za apartmány 2 pokoje 750euro a například v Živogošči se zvedla cena v roce 2020na 800euro a to je stejné i letos.

 3. Kam vy na ty ceny chodíte 😀 😀 😀 ? Apartmán pro 4 osoby v Chorvatsku seženete bez problémů za 10.000,- na týden. A do restaurace na dovolený fakt nechodím. V ČR do ní také nechodím, tak proč bych do ní měl chodit jinde? Apartmány jsou i s kuchyní, tak si koupím na trhu třeba rybu, doma hodím na pánev, k tomu brambory a nazdar.

  1. Apartmán pro čtyři osoby na přelomu črvc/srp 23500,- na osm dní. Je to přes booking se slevou genius 3. Když budeme šetřit, tak komplet stejně za pade. Ale je tam hezky. Znám to tam. Dnes normální cena.

  2. Tak se schválně zkuste zeptat manželky, jestli ji stání u plotny i o dovolené přijde jako dovolená.. Pokud se nebojí macho ega a může si dovolit říct pravdu, zjistíte, že to pro ni moc dovolená není…

  3. Pan Josef mluvil o kempu, pokud nevěříte, pošlu Vám odkazy na ty kempy a sami to uvidíte na VLASTNÍ VOČI 😱😂😂😂

 4. Oni si totiž v Chorvatsku místní podnikatelé myslí, že Chorvatsko je jediná možnost, kam se dá jet v létě na dovolenou.

 5. Přesně!! začátek sezóny ještě ani nezačal, a pláže, hotely hlava na hlavě. Ceny nikdo neřeší, neb jsou téměř jako v ČR. Jedu snad na dovolenou, tak s nějakou přirážkou se počítá. Není to jako u nás. Kde když jsou např. Brněnské veletrhy je i 100%. Pivo stojí 3 – 4 eura, což v Praze taky. Všichni doma žerou v Mc a dělají chytrák. Nikdo nikoho nenutí sem jezdit!
  Jen mimochodem: je zde velké množství turistů z UK, ale nikde žádný žlutomodrý hadr. Nikdo jim do hemoroidů neleze. A oni se taky nežinírují, dopřávají si bez ohledu na ceny.

 6. No, že by to tu zelo prázdnotou bych neřekl. Momentálně jsem kousek od Makarské a lidi tady je hodně. Ceny jsou vyšší, hlavně v restauracích.

 7. Chorvatsko miluji, byla jsem tam s rodinou 20x ale dnes je jina.
  Nastoupila mladá generace, která chce hodné peněz. Služby tomu neodpovídají.
  Jen moře je stále krásne.
  Snad se tam ještě jednou podivam
  👍

 8. My jsme teď momentálně na Krku a je tu plno,co se týče zdražení,tak je to poznat,v restauracích není tolik lidí,kopeček zmrzliny to stojí 2 eura,pivo 3,50 – 6 eur, jídlo v restauraci plus mínus kolem 20 eur.Ubytovani máme apartmán, zvlášť ložnice,balkon, klimatizace 12000 na týden.

 9. Že se stejnou buldovskou zarputilostí jako proti Chorvatsku nebrojíte proti Bruselu a jeho šíleným agendám nebo proti zločinecké Fialově vládě. Jenže na to byste ale museli mít koule vy novinářští hrdinové se staženými ocasy z Hromu24, co?. Prezident Zeman měl pravdu, když na vaši adresu řekl, že jste prodejné prostitutky. Bruselská byrokratická rozhodnutí jsou pro nás mnohem zásadnější a nebezpečnější, než drahota, nějaké infekce nebo žraloci u břehů Chorvatska. Beztak to jsou ale jen vaše výmysly na něčí objednávku, jako vždy. Po tom co tu píšete za lži bych rád věděl, jestli při pohledu na sebe do zrcadla vám není na blití.

 10. Proboha proč pořád Chorvatsko. Jinde je draho taky a určitě Čechů mraky. Nekažte radost těm, co se tam chystají nebo uvažují.Inflace doléhá všude.

 11. Chorvati si mysleli, že když budou vyčleňovat nebo pomlouvat a urážet některé turisty, tak že je to správné, ale nikdo si nenechá líbit urážky a ještě jim tam vozit velké peníze, každý si může vybrat, tak i turisté si vybrali a dnes Chorvati naříkají a to je dobře, nejezděte tam kde nejste vítáni, karma funguje.🤔👍😭😱

 12. Vy vůbec nevíte o čem píšete. Ceny v Chorvatsku jsou velmi podobné jako u nás a ceny apartmánů jsou velice podobné jako loni. A nevím, kde chodíte na ty hovadiny ohledně storna. U ubytování v soukromí žádné storno na poslední chvíli nikdy neexistovalo, to jezdím do Chorvatska 25 let. Nevím, kdo vás platí, ale jenom strašíte lidí.

 13. V Chorvatsku jsem byl 2x, ale kvůli pocitu, že jsem na každém kroku okrádán jsem s touto zemí skončil.Je spousta jiných možností.

 14. My máme naopak dobrou zkušenost. Minulý týden jsme za přízemní apartmán pro 4 osoby s terasou, zahradou a vlastní kuchyňkou zaplatili za den celkem 90 EUR + 1,50 x 4 turist taxa. V restauraci pizza za 65, kalmáry za 90, večeře vč. vína pro 4 za 44 Eur

 15. Serte na Chorvatsko,ať si trhnou za ty ceny,já Egypt 2 osoby 20000- plná penze+ potápění a nemusím čekat pokutu že půjdu po městě s kufrem,nebo že si na pláži nemohu dát pivo,hloupí ovce jeďte do Chorv.

 16. Zrovna se vracim z dovolene z ostrova Krk, Krasne jsme si to uzili bez omezovani.Zvyseni cen je minimalni. CIsto, BEZPECNO, Krasne more, pohostinny narod, co jeste chcete? 21 tis. Kc za ubytovani ve 4 os, ubytovani v krasnem apartmanu 75m2, 100m od plaze….. Kolony vozidel v protismeru neodpovidaji tvrzeni, ze se Cesi vzdali Chorvatska. Preji Vam vsem stastnou cestu a krasnou dovolenou.

 17. Tento článek je velká snůška lží a nesmyslů Někdo důkladně lobuje za cestovku do Egypta,nebo do Emirátů.
  V Chorvatském moři žijí převážně žraloci Mako,ale ti jsou oživení zbytky z výletních a vojenských lodí,navíc tito žraloci se k břehům nepřibližují.
  Co se týče žraloků bílých,Bělavých ,tygřích tak ty jsou vidění pouze vyjímečně.
  Co se týká TV a jejich tvrzení,že lidé odstupují od ubytování najednou,tak to je lživá reklama.Jednak to bude každého stát nějakou korunu a jednak v Chorvatsku je stejně draho jako v ČR.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *