Manžela obvinila z podivných sexuálních praktik. Nakonec půjde do vězení sama

Do absurdních rozměrů přerostl spor jedné manželské dvojice, který se dostal až před brněnský krajský soud a táhl se dlouhé roky. Vše začalo ve chvíli, kdy žena začala svého bývalého manžela osočovat z bizarních sexuálních praktik, do kterých měl přitom zapojovat také jejich děti. Nakonec vše ale dopadlo trochu jinak, než by se na první pohled mohlo zdát.

Série obvinění na bývalého muže

Spor mezi exmanželi probíhá už několik let. Odstartoval poté, co se rozvedli. Následovalo obvinění ze strany ženy, která svého bývalého muže obvinila z toho, že ji měl obalit potravinářskou fólií a znásilnit. Jenže vše líčila dosti podivným způsobem a policie tehdy konstatovala, že takto takový čin provést nelze.

Na řadu tak přišla opravdu těžká váha. Žena svého exmanžela obvinila z toho, že rád chodil v obleku kočičky a neváhal se v něm vymočit a vykálet přímo před jejich dětmi, které tehdy chodily ještě do školky.

Tehdy už byl muž skutečně obviněn ze znásilnění a dalších trestných činů souvisejících právě s údajnými sexuálními praktikami a zapojením dětí. Soud ale rozhodl ve prospěch muže, kterého zprostil obvinění.

Žena narušila vztah mezi otcem a dětmi

Tím však celý případ neskončil, protože do pozice obviněné se tentokrát dostala sama žena, a to za křivé obvinění. Krajský soud v Brně ji nyní poslal na 3,5 roku do vězení, a to nepodmíněně. “Své děti obžalovaná dlouhodobě povzbuzovala ve fantaziích a vymýšlení si údajných praktik svého otce, které měl provádět v nepřítomnosti matky,” zdůvodnila verdikt mluvčí brněnského krajského soudu Klára Belkovová. “Neustále je podrobovala různým psychologickým sezením v krizových centrech, kde byla nezletilá na více než dvaceti konzultacích neustále dotazována na údajné praktiky otce a na údajný kostým kočičky, tyto praktiky byla nucena popisovat i před policejními orgány, orgány sociálně právní ochrany dětí a dalšími osobami.

Tímto dlouhodobým negativním ovlivňováním měla žena přispět k narušení vztahu mezi otcem a jeho dětmi. Otec se nyní se svými dětmi vídá pouze prostřednictvím asistovaných setkání v krizovém centru pro děti a dospívající, kde se k němu jeho vlastní děti chovají stále odtažitě.

Foto: Freepik

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments