Melania Trump čeká na porážku svého muže. Pak podá žádost o rozvod, říká bývalá poradkyně

Americký prezident Donald Trump v příštích dnech pravděpodobně neztratí pouze post nejmocnějšího muže světa, ale také něco mnohem přízemnějšího a sice svou manželku Melanii. Ta podle bývalé poradkyně Bílého domu Omarosy Manigaultové Newmanové počítá poslední minuty, než podá žádost o rozvod.

Vztah už dávno není ideální

Melania Trumpová se podle ní, ale i dalších svědectví, například z řad jejích kamarádek, necítila ve vztahu s americkým prezidentem už dlouhou dobu dobře. V posledních letech šlo pouze o uměle udržovaný vztah a mezi oběma manžely panovaly značné rozpory. Melanie však nechtěla dělat těžkosti a ocitnout se ve středu zájmu médií, pokud by požádala o rozvod v době, kdy byl její manžel prezidentem USA.

To se ale nyní s největší pravděpodobností změní. Trump sice chce ještě zvrátit volby u soudu, ale šance má jen velmi malé. Je přitom otázkou, zda Melanie bude s rozvodem čekat na moment, kdy tyto spory skončí, nebo se bude chtít rozvést co nejrychleji.

Nespokojenost Melanie Trumpové byla na veřejnosti mnohokrát patrná. Svého muže často doslova propichovala pohledem, jindy ho pak zase ostentativně odmítla vzít za ruku. Na první pohled bylo jasně patrné, že tito dva netvoří ideální pár. Ostatně, Melanie si prý ani nepřála, aby se Donald stal americkým prezidentem. Zjevně měla pravdu, pro jejich manželství šlo o poslední, byť velmi dlouhou kapku. Původem slovinská modelka si nyní jistě oddychla, že Trump prezidenství neobhájil a nebude s ním tak už muset trávit další čtyři roky.

Bála se Donaldova trestu

Melania počítá každou minutu, dokud nebude (Trump, pozn. red.) pryč z úřadu a bude moct požádat o rozvod,” tvrdí bývalá mediální poradkyně Bílého domu Omarosa Manigaultová Newmanová podle listu Daily Mail. “Kdyby se o to pokusila, když byl prezidentem, a takto ho zostudila, našel by způsob, jak ji potrestat,” nabídla vysvětlení, proč k rozvodu nedošlo už dříve.

Na veřejnosti první dáma Spojených států amerických tvrdí, že s Donaldem Trumpem mají skvělý vztah. Podle právničky Christiny Previtové je to ale pouze naplnění předmanželské dohody, podle které Melanie nesmí o svém muži mluvit špatně. Trump už tehdy, coby veřejně známá osobnost, myslel dopředu.

Foto: Facebook D. Trumpa

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
10 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments