Mládě pandy ve videu nechce pustit svého ošetřovatele. Je z toho hit internetu

Internetem se šíří nový hit v podobě videa, na kterém krásná malá panda zoufale visí na noze svého ošetřovatele v zoologické zahradě v Jižní Koreji. Video už viděly miliony lidí.

Ve virálním klipu ošetřovatel zoo Everland v blízkosti Soulu malou pandu Fu Bao nejprve zváží a pak ji položí na zem. Jenže šestiměsíční mládě, jehož jméno v překladu znamená “poklad, který dává radost”, nechce být od svého člověčího opatrovníka odděleno.

Fu Bao proto obtočí své přední packy kolem ošetřovatelovy nohy a snaží se mu zabránit v tom, aby odešel. To se jí nedaří, ale přesto se zuby nehty drží a je vláčena po podlaze.

Ošetřovatel ji potom od svých nohou oddělí, načež se panda ještě jednou pokusí přichytit, což už se ale nepodaří, a tak to vzdává.

Miluji tuhle pandu. Je prostě tak roztomilá a huňatá,” komentoval jeden z uživatelů pod videem. “Já bych tuhle práci dělat nemohl. Vyhodili by mě, protože bych se s nimi pořád jenom mazlil,” dodává další.

Panda Fu Bao se narodila páru pand velkých, které Jižní Koreji daroval čínský prezident Si Tin Pching v roce 2016.

Foto: Shutterstock

Nenechte si ujít

Redaktor deníku Mix24.cz. Zkušený zprávař v minulosti působil v papírových i webových projektech zpravodajského střihu. Blízká je mu oblast ekonomiky a osobních financí.

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments