19. 7. 2024

7 příspěvků u článku “Moravec z České televize dostal pár facek. Tohle už je pro něj definitivně konečná

  1. Babiš chodí jen tam kde mu jsou na ruku, takže proto ho u Moravce nikdo neuvidí…a Nova? Na tu se dívají lidé mdlého rozumu..

    1. Bývalo, milý zlatý, čas oponou trhnul. Moravcova náklonnost exponentům pětidemolice už smrdí natolik pronikavě, že lidé mdlého rozumu se hromadně přesunuli na ČT, světe div se…

    2. Já osobně dávám přednost Partii Terezie Tománkové na Primě a CNN Prima News. Objektivně vedené diskuze bez manipulací a zasahování. Nechá domluvit a vede diskuzi bez vnucování vlastních názorů. Všechny politické pořady na Primě jsou vyvážené a objektivní bez zjevného stranění jedné straně.

    3. Naopak, lidé mdlého rozumu sledují Moravce. Protože ten jim servíruje co si mají myslet a to oni zbožňují. U něj nemusí mozek namáhat.

  2. Moravec je ukázka jak by politická diskuze neměla vypadat. Zjevně straní jedné straně. Nenechá domluvit a vynucuje vlastní nazor. Většinou to vypadá jako přesilovka dva na jednoho. Někdy i jako výslech na gestapu.

  3. Bylo na čase tohoto ublbaného pokusu o novináře Moravce odstranit, už ho nesledujeme cca 5 let. Nechci platit poplatky ČT která neumí vyrobit zajímavý rozhovor z několika pohledů na téma rozhovoru. Papouškování stále stejných názorů jsme si užili v socializmu až až. Ztráta času sledovat dopředu jasný směr rozhovoru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *