24. 7. 2024

7 příspěvků u článku “Na 40°C už by neměl prát vůbec nikdo. Opravář praček popsal, jak moc je to špatně. Výrobci praček o tom raději mlčí

    1. Na 20 stupňů vyperu co ručníky utěrky ložní prádlo. To může napsat a vymyslet jen člověk s IQ nudle. Nedávno jsem četl že při 40 stupních ušetříme za energie. Tohle si spíš vymyslel autor článku. 🔉

  1. Tak to už se nedivím těm nářkům, že někomu smrdí pračka a prádlo z ní, rve do ní drahé calgony a desinfekce. Když se pere ve studené vodě, tak se pračka prostě zanese. Mám pračku 26 let, šlape jako hodinky a voní. Protože jí občas proženu na 60 i 90 stupňů. Od toho má to kolečko na nastavení teploty. Opraváři ať jdou do háje.

    1. Já peru též většinou na tyto teploty a prádlo mám hezky vyprané! Nezanáším tím také pračku,protože praní na větší teploty tomu zabrání!!! Ten pán,říká si odborník tomu vůbec nerozumí ,ale dnes muži se pletou do vaření a do všeho!Není to většinou dle mého gusta!!!

  2. Há! To určitě! Z toho už jsem vyrostl. Na 30° se v laborkách namnožujou bakterie a já si takové prostředí budu dělat v pračce? To bych se musel zbláznit. Vysoká teplota je nejspolehlivější dezinfekce. Všechno co to snese peru na 65°, ostatní na 40°. Od doby co peru na vysokou teplotu pračka ani oblečení nesmrdí, vydrží dlouho vonět, a plísně na nohou jsou minulostí.

  3. Peru na 20 a 30 podle toho co je v pračce, ale občas to chce větší teplotu. Jednak kvůli čistotě pračky, ale hlavně bakterie. ! Ty na 30st. rozhodně jenom práškem nezničíte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *