23. 6. 2024

10 příspěvků u článku “Na Čechy se žene velká rána. Brzy ve velkém poletí na dlažbu. Jurečka už oznámil, co se tady semele

  1. Za všechno můžou především drahé energie. Měli jsme výhodu levné a kvalifikované pracovní síly a především levných energií. Dnešní vláda zavedla sankce na levný ruský plyn. Naši elektrickou energii kupujeme draho na Lipské burze. Vinou zavření Německých atomových elektraren a zavedení fotovoltaiky nám z stouply skokově ceny energií. Naše cena je nejdražší v Evropě. Neschopnost Fialovy vlády zaplatí občané a náš průmysl. Vinou vlády dochází k zavírání továren a převádění výroby do zahraničí. Nezaměstnanost bude toho důsledkem.

  2. Tak zase jen bludy a bludy bludných nekompetentních vládních 5sraček. Jak se onehdá oháněli tím, že naopak o 50 leté zaměstnance bude zájem a nebudou chtít odejít do důchodu . Nyní je to zas jinak,takže když nevyhovíš tak do 65 budeš na almužně a zkurví ti to život a důchod.

  3. Jan a proč ta vlada US nedá demisi taková vláda nás dává jenom do středu apd. Proč dotují Ukrajince kolik miliard tam posílají na zbraUkrajině a na nás.chteji ušetřit . Tahleta vláda nás připraví o všechno diki Ukrajině

  4. To, co přináší dnešní kapitalizmus českým lidem se dalo předpokládat. Přesto ti, kteří měli úplně všechno bojovali na demonstacich proti socializmu. Tak ať teď drží pusu a krok! To, co se dnes děje je jen spravedlivá odplata za poražený socializmus.

  5. A bude hůř! Až se zdokonalí umělá inteligence,zase ubyde pracovních míst a budeme se mít dobře,jako za “tatíčka” Masaryka!

  6. Ať jde Jurečka a spol fakt uz do prdele! Nás obyčejných lidí kdyby nebylo tak oni byli na dlažbě celá naše vláda by si měla už konečně uvědomit co melou za hov….a začít jednat aby se naše republika měla dobře!

  7. Lidi, přestaňte už konečně “Čechy ” strašit. Vždyť se to už nedá ani číst. Člověk ztrácejí chuť do života. Vždyť z těch “Čechů” děláte něco, co nejsou. Jsou to chytří lidé, odvážní a veselý. O tom byste měli psát a ne psát jen aby jste dostali hodně kliku a měli velkou sledovanost. To je ostuda.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *