28. 5. 2024

48 příspěvků u článku ““Namířil pistoli na vrátného.” Robert Šlachta se přiznal k obcházení zákona, oznámil Kalousek

 1. pane bože kdy už se zbavíme takových politických zrud jako kradousek zloděj zlodějský,kříví udavač! když nekrade,nekvičí,,nešpiní neudáva za 120000 tisíc měsičně to je mumus,hnuj Kalousek!

  1. Nejsou takhle hrubé příspěvky žalovatelné ? Kalouska nemusím ale tohle je už trochu přes čáru. Přeci jen by se měla udržovat nějaká úroveň téhle diskuse

  2. Vážený pane Pavle. Co přesně pan Kalousek ukradl? Co křivě udal? Víte to ,nebo to říkal Andrej, ten co nikdy nic neukradl a nezpronevěřil. Proto je asi vyšetřován v několika případech. Čapí hnízdo, krácení daní, zneužívání informací a o dotacích snad ani říkat nebudu. A těch 120 000 to jsou staré informace ty už taky nebere. Tak se uklidněte.

  3. To se povedlo pane Pavel. Možná,že jste případ pro psychologa nebo přímo pro policii.Nikdy jsem neslyšel,že by p.Kalousek řekl,že jste zrůda a že kradete,udavač atd. Jste nemocný člověk a musíte se léčit. Možná,že jste postřelená socka,která nenašla místo na této planetě,

 2. vymítači korupcí musí ty zkorumpovaný, klientelistický oDSáky, tOPáky fakt štvát. To zas chápu. To že Kalousek řekne, že na některé voliče Šlachtovy praktiky fungují, to jako znamená co? Že to jsou naivní hlupáčci? Já mám zas dojem, že na některý typy voličů fungují Kalouskovy demagogický kecy přesně tohohle typu. Udělat z každého opozičního politika kecálka hezkých slov pro naivní voliče, to Kalouskovi jde. Jen jestli on ale jen tak náhodou nedělá to samý.

  1. Sám nikdy nedoložil za co zrekonstruoval dům v Bechyni. Má máslo na hlavě a má potřebu se neustále k něčemu vyjadřovat. Bohužel to celkem vychází ,protože současné strany sílí na mladší voliče co porevoluční divoký západ nezažili a mají o něm jen neurčitou představu,dost často karikovanou filmovou tvorbou.

 3. No tak to asi víme všichni včetně vrátného, že ho policajt zastřelit nemůže. Plošné odposlechy byly běžná praxe. Ministr vnitra i spravedlnosti o tom tenkrát už určitě věděli. Čím víc lidí jako je Kalousek tohle říká, tím víc jsem v pokušení Šlachtu volit.

  1. Já bych to úplně nebagatelizoval. Pokud si na veřejnosti dovolí vytáhnout zbraň na neozbrojeného civilistu, prakticky obyčejného vrátného, který s korupcí bude mít jen málo společného. Co si dovolí k vám, až budete zavřený v budově u výslechu, kde to nikdo neuvidí? Já to zažil a není to nic pěkného. Dějí se pořád věci, které se děli za STB, jen nejsou tak masivní a Policie si dává mnohem větší pozor, protože současná veřejnost to už neschvaluje. Jedna věc je ukrást státní majetek v kauze Gripen a druhá je se podílet na mučení lidí. Pokud mám volit, zvolil bych menší zlo. Ovšem neuznávám kompromis, tak nevolím ani jedno.

  2. Volit Šlachtu, no, hlavně dejte pozor, ať si nenaběhnete, což je v tomto případě skoro jisté.

   1. Naprostý souhlas pane. Tenhle člověk bude nezastavitelný mstitel. Půjde si pro všechny a to i pro daňové poplatníky, pričemž ty nanávídí nejvíce, protože Policie nenavidí svoje občany. Ústavu pošpiní touto výpalnou doktrínou, protože všichni už dávno vědí, že Policie pomáhá a chrání jen ty, kteří mají dost peněz na to, si tu ochranu zaplatit. Ti, kteří peníze nemají, ti nemají právo, protože právo jejich, ne naše a pokud ho chceme, musíme si ho zaplatit. Toto jsou nenapsaná, avšak klíčová pravidla Justice a nikdy to nebylo jinak a obávám se, že to nedokážeme zlepšit, protože tito lidé se na své cestě vždy vychýlí. V opačném případě u složek nepřežijí. Rovný člověk mezi nimi bude trpět.

  3. Už konečně používejte hlavu, připomněl jste mi Grossmana se Šimkem “Volba Miss za polárním kruhem”

 4. Kalda už měl za ty svoje zlodějiny pětkrát viset a třikrát být zastřelen u zdi. A furt tam bude škodit a furt tam bude škodit. Kdo nás ho konečně zbaví?

 5. 30 let ti Vaši tzv. “standartní” politici nedodržují zákony a rozkrádají veřejné finance jak na krajské tak na státní úrovni. Standartní stany měly 30 let výborných podmínek pro ekonomický růst a získání voličů na svou stranu – místo toho jsme tam, kde jsme.

  Jestli bude Šlachtu volit pouze 10% elektorátu považujte to za zázrak.

  1. Šlachtovu Přisahu bude volit minimalně o 1.3% více voliču než zkur…. Top09 tak že 5.1% Přisaha dostane a v Ps bude čehož se velmi bojí 3 darebacké strany Oda Top09 Kdu-Čsl v koalici SPOLU rozkrademe co zbylo !!

 6. Mirku, co slovo, to perla! Děkuji, ale na některé občany je to “vyšší dívčí” a nikdy jednání Šlachty nepochopí. Snad až bude pozdě. Jako v případě Babiše.

 7. Ano, přesně tohle se v řadách Policie děje. Bohužel děje se to i na straně státního zastupitelství. Neustále porušují vlastní zákon o Policii, ale i zákony této země. Přitom zde jsou placeni daňovým poplatníkem především proto, aby vymáhali zákony této země a prosazovali rovné právo všem občanům. Děje se pravý opak a i kdyby byl pan Šlachta svatý, není možné, aby někdo, kdo pochází z takto pokřiveného jádra byl dosazený na takto zásadní funkci, která ovlivňuje směr této země. Jsem přesvědčem, že tito lidé mají naprosto pokřivený žebříček hodnot a jsou nezařaditelní mezi občany této země. Není absolutně moudré jim dávat větší moc, než mají. Stane se přesně to, co s AB. Policie ČR bude zvýhodňovaná před občany této země. Pro mě osobně je Policie ČR instituce, na kterou se nelze s ničím obrátit. Prakticky neexistuje, aspoň pro mě a dle úsudku veřejnosti, to tak cítí všichni, kteří nemají dost peněz na to, aby si je koupili. Takto to fungovat nemá. Policie ČR tu má být pro všechny občany a musí se o tom jednat.

 8. Knihu jsem četl se zájmem,ze “studijních” důvodů čtu v texty pana Kalouska a paní Pekarové abych věděl, jak hluboko se dá klesnout.A v té knize jsem se také dočetl, jak ve své době fízl nejvyšší, Červíček spolu s paní Černochovou, poslankyní to za ODS, rozdělovali funkce ve státní správě svým přátelům. Žadnou reakci ze strany kompetentních jsem nezaznamenal. Ještě že pan Kalousek je vzor cnosti, nepije, nelže, nepere se respektivě s ochrankou za zády nefackuje mladé chlapce,ve svých rozhlasových vystoupeních mluví zřetelně bez známek opilosti a nikdy se nechtěl paktovat s komunisty a tak ho za to Lidovci nezbavili funkce předsedy.Policejní práce je někdy i o přežití tak , pane Kalousku, nebrebtejte o něčem, o čem evidentně víte starou belu.

  1. Aby hlavně do politiky nechodil. Příslušník Policie má pokřivený žebříček hodnot, nemá duševní sílu k tomu vést národ. Naopak bude vždy nakloněn ke zneužití své funkce, což je prokazatelná praxe Policie, která je provázená naším národem od vzniku našeho státu. Je potřeba, aby se vrátil ke svým podjatým kamarádům. Pokud dojde ke koalici s tímto člověkem. Tento národ bude veden velmi tvrdou rukou. Jakýkoliv vzdor bude tvrdě trestán a občan bude týrán. AB zneužíval svého postavení ve prospěch Agrofertu a vlastního bohatství. Velký problém. Tento člověk bude zneužívat svého postavení ve prospěch Policejní síly a její diktatury. Velký neřešitelný problém. Klidně se z ČR může stát Policiejní stát, jako tomu je v USA. Občan se špatně podívá a nebude mít dost peněz na obranu proti těmto lidem a bude dehonestován a týrán. Věřím, že toto lidé nechtějí a také věřím, že většina z nás chceme především rovnost a vymahatelnost zákona, fuknční sociální a zdravotní systém, který daňový poplatník státu hradí. Tento člověk nabízí pravý opak. V tom případě jeho existence v politice nemá žádný smysl pro občana.

   1. No hlavně,že vám nevadila pravicová vláda s ministry co do listopadu 89 měli rudou knížku. Dva premiéři s rudou knížkou do roku 89 asi taky ne. Privatizace a vyprání vekslacích peněz,tunelování bank,kampeliček a firem u vás morální dilema taky nezpůsobuje. Zrovna tak sporné amnestie pro osoby,které při svém podnikání obrali kde koho ,taky ne..Žebříček morálních a společenských hodnot u nás nikdy neexistoval. Hodnotíte jednoho a podobná dilemata má snad každý, kdo se hodlá ucházet o naše hlasy,v tomto směru Přísaha nevybočuje. Bohužel některým tradičním stranám chybí sebereflexe a vyrovnání se s chybami a přehmaty a to je důvod proč se objevují méně či více úspěšné strany a uskupení,vždyť na neschopnosti těchto stran ,dělat politiku v zájmu co nejvíce lidí,vyrostlo hnutí ANO. Občané hledají z těchto důvodů nové tváře a hnutí a věří ,že nastane slibovaná prosperita,právo a pořádek ,bude potlačena korupce,klientelismus a veřejně činné osoby budou vzorem morálky.

    1. Šlachta má být nová tvář? Snad v politice, pokud by se jeho strana dostala nad 5%, ale jinak je se svými skutky velmi dobře znám. Právě proto se divím, že si ho tolik lidí spojuje s lídrem boje proti politickým zlořádům, které tuto společnost již delší dobu tak tíží.

  2. Na Šlachtu nekoukej spíš si všimni PIRATOSTANU a LIDOVCU s TOP09 to je banda nepochopitelných vokrutů…!!?? 👀

  3. To co jim např. ta zkur…
   koalice nemuže nabídnout – zkoncovat se zametánim svinstev právě z dob vlád a spoluvlád těch 3 zkur.. stran Ods Top09 Kdu-Čsl a naopak vytažení na světlo světa ale hlavně zamezení toho aby v té to zemi vládli ultra levičáci feťáci vitači migrantu Bruselští vlezdopr….. schvalovači Eura zdražení Mhd zdražení parkovacích míst zastánci anarchistu z Antify + tak zvaných šleháren pro feťáky a dalších svinstev PIRÁTI+ jejich podrž tašky STAN !!!

 9. Pokud Kalousek kritizuje nějakého politika, je to vždy pro toho politika nejlepší reklama a důvod jej volit. Takže asi budu volit přísahu, protože je evidentní, že všichni leváci z TOP 09, ODS mají ze Šlachty bobky 
  
  1. Přesně tak ! Šlachta v poslanecké sněmovně je pro ty 3 zkur.. strany Ods Top09 Kdu-Čsl nebezpečnější než Okamura s Spd !!

 10. rozkradený rozprodaný stát prolezlý státní kriminalitou a jeho občané pojídající oproti západní části EU méněhodnotné potraviny, kterým dnes už neteče doma ani česká voda si policajty co obchází zákon si v parlamentu plné zasluhují

  1. Jen uplný blbec volič zkur.. stran Demo bloku muže psát takové hovadiny ! A i kdyby to tak bylo jako že není tak 100× lepší pro 70% národa spojení Ano+Přisaha než ty zkur…. koalice Piráti+Stan nebo darebácká koalice Ods+Top09+ Kdu-Čsl !!

 11. Do politiky můžou vstoupit jen chemici, mně to připomíná film rozpustit a vypustit, tak se choval tento žvanil.

 12. Kalousku, ty už na tom musíš být opravdu špatně. Raději si zameť před svým prahem,
  těch slušně řečeno “sprostostí”, jsi provedl tolik, že by jsi měl někam zalést a hodně dlouho v nějaké noře zůstat.

 13. Tak Mirku, ono taková jednoduchá hesla má i koalice SPOLU, takže stěžovat si na to, že to dělá Šlachta, bys moc neměl.

 14. Tak kdyby chtěl kupříkladu zavřít Kalouska za to, že vyjmul nemovitosti z výpočtu inflace, tak bych mu docela fandil. Protože nebýt této špinavosti, byla by ČNB už dávno nucena zakročit proti inflaci. Ta by teď byla nižší a ceny nemovitostí rovněž.

  Nebo za zákon o omezení hotovosti, což prasárna kvůli které ani nemůžeme vybrat úspory z banky. To si u nás nedovolili ani komunisté (v SSSR ano). Prý je to kvůli praní špinavých peněz. Ve skutečnosti jde o přípravu na záporné úroky v bankách. Zločinci si nějaký způsob stejně najdou, jak ukazuje např. boom kryptoměn. Ty jsou přitom částečně či zcela anonymní.

 15. Ale ale ale, zase výplody tohoto pána.
  Už zalezte, nejlépe na TV Barandov, Soukup vám třeba vymyslí další pořad, který bude uvádět samozřejmě sám…

 16. Kalousku ty zmr.. ze zkur.. strany Top09 ty si zameť před vlastním prahem a před prahem tvé bývalé strany Top09 !!! Ty největší ožrala poslenecké sněmovny nemáš ani minimalní právo koho koliv soudit či na někoho poukazovat !! Kauza Ferri opět potvrdila co jste za nevolitelné šmejdy celá ta vaše Top09 byť jsi zní takticky před nedavnem odešel !!

 17. Tak Kalousek se bojí Šlachty. Hned důvod volit Přísahu. Pokud Kalousek chce pomoct TOPce ve volbách, tak hlavně ať nemluví, nebo ještě lépe se nechá vyhodit.

 18. Ja Slachtovi moc neverim. Ale kritika od padakoveho Kalouska me nahlodala, ze bych to mohl Prisaze hodit. Lide jako Kalousek, co skodili a skodi teto zemi a vyuziji vsech der a nedostatku zakonu, nadavaji policii, kdyz kreativne zasahne. Maji hruzu, ze by mohlo uhodit do jejich lesa, pripadne do nich…no, dekuji Mirdo, zvazim to. Kdyz arcilotr jako Kalousek plive, je nutne tomu venovat cas. Nakonec chapu, ze by se policie nemela vrtat jen rak v ruznych kauzach. Protoze co kdyby nekdo znovu vysetril umrti jisteho svagra na zacatku kariery jisteho politika…

 19. Tenhle šílenec , který kvůli podvodníkovi Torubarovovi ohrozil celé letadlo cisternou s palivem, ale nejen to , ON POSLAL NA PALUBU LETOUNU ZÁSAHOVKU SE SAMOPALY. Bohužel pro tohoto šaška Rusové vytáhli pistole, že se bude střílet, tak tenhle cocquot stáhl ocas a Rusové odletěli. Koho chce tenhle psychopaticky narušenej alkoholik mentorovat ?

 20. Šlachta, Zeman, Babiš, Okamura, kdo umí číst mezi řádky tak je mu hned jasné co je to za prolhané a bezcharakterní prasata která touží jen po bohatství a neomezené moci.

 21. Jednodušší lidi chtěji jednoduché řešení ,ve stylu- chcete platit daně, nechceme-tak je platit nebudete ,,přísahám,,

 22. Nevím , jak dlouho působil pan Šlachta u police a kolik lumpů za tu dobu
  dostal za mříže. Kolikátý už je to politik, který slibuje, jak zatočí s korupcí.
  Své hnutí nazval Přísaha, nechť tedy sám přísahá a to by mělo platit
  pro všechny naše politiky. Poslanecký slib musí být nahrazen přísahou,
  a doplňkem trestního zákoníku o článek, který upraví výši trestních sazeb
  pro naše zákonodárce. Vzhledem k tomu, že největší úctu k zákonům musí
  mít zákonodárce sám, musí být dáno zákonem, že porušení zákona zákonodárcem musí být trestáno horní, nejvyšší trestní sazbou, pro dané
  porušení zákona. Imunita se musí týkat jednoznačně jen politických
  názorů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *