Návštěva u kamarádů skončila tragédií. Ženu roztrhali tři pitbulové, trestný čin to ale nebyl

Měla to být příjemná návštěva u kamarádů. Jednačtyřicetiletou Amandu Carmichaelovou jistě ani ve snu nenapadlo, že to budou její poslední chvíle. Když totiž do domu svých přátel vešla, vrhli se na ni tři pitbulové, proti kterým neměla žádnou šanci. Navzdory snaze přivolaných záchranářů žena podlehla zraněním krku, hrudníku a ruky na místě, jak informoval deník Mirror. Podle záchranářů byla tak potrhaná, že to nebylo slučitelné se životem.

Vše se odehrálo v australském městě Maryborough. Amandu její blízcí popsali jako milovanou maminku se zlatým srdcem, skvělou sousedku a fantastickou přítelkyni. Stále nemohou uvěřit tomu, co se vlastně stalo.

Leť hodně vysoko, má drahá,” vzkázala Amandě na facebookovém profilu její kamarádka Rhiannan Terareová. “Přestože si procházela mnoha problémy, všichni se v její přítomnosti cítili skvěle,” řekl pro web The Chronicle její dobrý kamarád David Kindelan.

Policie informovala o tom, že zvířata neměli jejich majitelé registrována. Nechystá se však nikoho obvinit. “Je to velmi smutné a tragické, ale trestný čin se nestal,” uvedl kriminalista Wade Lee, který se případem zabýval. Podle policie šlo jen o nešťastnou nehodu.

Starosta města George Seymour občany ujistil o tom, že psi byli okamžitě utraceni.

Pitbulové jsou obvykle psi mírné povahy, bohužel někteří jedinci mohou být nevypočitatelní. Chování této rasy se proto doporučuje jen velmi zkušeným chovatelům, což ale nebývá zvykem a jako domácí mazlíčky si je pořizuje kdekdo. Velmi oblíbení jsou také v České republice.

Foto: Shutterstock

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments