Nejlepší investice? Jednoznačně ta do vzdělání

Pokud si v dnešní nejisté době kladete otázku, do čeho byste měli investovat, zřejmě dojdete k závěru, že ceny veškerých aktiv jsou zbytečně přemrštěné a jejich návratnost, ideálně s nějakým zhodnocením, nejistá. Možná je na místě přemýšlet o tom, zda v tuto chvíli neinvestovat do vzdělání, protože získané znalosti a schopnosti vás v životě posunou opět o pořádný kus dále a otevřenou mnohé dveře.

Celoživotní vzdělávání

Jako ideální příležitost k dalšímu studiu se nabízejí takzvané MBA programy. Jde o vysokoškolské studijní programy určené pro podnikatele, manažery a výše postavené pracovníky státní správy, kteří potřebují získat kompetence v řízení firmy či jiného celku. Pokud cítíte, že ve vás dřímá nenaplněný potenciál, který nedokážete správně uchopit, je pro vás MBA program tou správnou volbou. V kariéře vám může pomoci posunout se o pořádný kus dále.

MBA programy obvykle vedou špičkoví lektoři, kteří přebírají veškeré moderní postupy v oblasti moderního managementu a předávají je dále svým studentům. Samozřejmostí je respekt k vysokému pracovnímu nasazení a pochopitelně i individuálním potřebám studentů. Své studium si tak do značné míry vytvoříte sami sobě na míru pomocí volitelných modulů.

Studujte marketingovou komunikaci

MBA program můžete absolvovat na Vysoké škole podnikání a práva (VŠPP), kde si ho studenti náležitě pochvalují. Vybírat můžete ale i z dalších studijních oborů, které tato škola nabízí, ať už formou prezenčního nebo dálkového studia, a to na různých výukových pracovištích.

V současné době patří k těm nejoblíbenějším magisterský studijní program Marketingová komunikace. Ten je zaměřený silně profesně, aby své studenty naučil, jak co možná nejlépe komunikovat se zákazníky, klienty či partnery. Obrovskou výhodou tohoto programu je mimo jiné možnost práce na reálných zadáních. Není přitom třeba skládat přijímací zkoušky, stačí se přihlásit a začít studovat.

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments