Netflix zveřejnil část svého obsahu zdarma, včetně největších trháků. Sledovat je můžete i s českým dabingem

Streamovací služba Netflix se těší stále větší oblibě tuzemských diváků. Je to dáno především tím, že nabízí nepřeberné množství obsahu, který lze velmi jednoduše konzumovat, ať už to jsou seriály, filmy nebo dokumenty. Standardně si však Netflix za svůj obsah nechává zaplatit. Nejlevnější tarif pro jedno zařízení ve standardním rozlišení stojí 199 Kč.

Pokud jste se zatím nerozhodli, zda tuto sumu ze svého měsíčního rozpočtu za video obsah chcete vydávat, můžete si Netflix také vyzkoušet zdarma. Za prvních třicet dní předplatného se totiž nic neplatí a za tuto dobu lze zhlédnout nejeden seriál či film. Je však třeba mít na paměti, že Netflix vás i tak požádá o zadání kreditní karty. Pokud nechcete platit dále, je třeba předplatné aktivně zrušit. Mnozí diváci na to zapomenou a služba jim dále účtuje měsíční poplatky.

Poměrně novou záležitostí je ale omezená verze Netflixu, která má být bezplatně dostupná trvale. Pokud tak nevíte, na co se večer dívat a nemáte zrovna žádnou službu zaplacenou, může vám tato varianta vytrhnout trn z paty.

V nabídce Netflixu zdarma nechybí největší tahák této služby, seriál Stranger Things. / Foto: vlastní

Pravdou je, že na poměry Netflixu je nabídka skromná, ale přeci jen leccos obsahuje. Předně je to skvělý a oblíbený dokumentární cyklus Naše Planeta od Davida Attenborougha, na který se lze dívat dlouhé hodiny. Kromě toho nechybí ani možná největší tahák Netflixu, kterým je originální seriál Stranger Things. Dále tu najdete atraktivní seriály jako Láska je slepá, Elita, Grace a Frankie nebo Mimi šéf. Netflix však nabídku pravidelně obměňuje, což je vlastně dobrá zpráva, pokud nejste náročnými konzumenty a vezmete zavděk obsahem, který pro vás služba připraví. Potom budete mít o zábavu postaráno. Výhodou je také skutečnost, že veškerý obsah má české titulky a v některých případech také český dabing.

Ptáte se, jaké jsou nevýhody Netflixu zdarma? Inu, služba se příliš nesnaží o uživatelský komfort. Videa tak můžete sledovat bez registrace, ale pouze prostřednictvím webového prohlížeče na počítači s operačními systémy Windows a MacOS. Podporovány jsou také mobilní telefony s Androidem, ale nikoliv iOS.

Foto: Shutterstock

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments