18. 5. 2024

26 příspěvků u článku “Piráti si v EU naběhli. Jejich návrh by poškodil Českou republiku, shodují se politici včetně koaličního partnera Pirátské strany

 1. V našem zájmu naopak je, abychom měli právo veta ve všem. Tak jako ho měly členské země starého dobrého EHS. To je organizace do které jsme chtěli. Ne do plesnivého Evropského Svazu, který nás přehlasuje a zamete s námi.

  Pirátský návrh by tu zvůli bruselských šílenců ještě podpořil. Vlastizrádný JE, protože by nám uškodil. A také další důkaz nekompetence a psovského eurohujerství Pirátů, které by mohl volit jedině blázen.

  (A to jsem jim kdysi fandil, když začínali. Jenomže minimálně od chvíle kdy hlasovali pro cenzuru nepohodlných webů je jasné, co jsou zač.)

 2. Ultra levičacký feťacký promigrantský proBruselský ksindl Piráti i s jejich podrž taškama z hnutí Stan musí být u voleb jednou pro vždy zašlapáni do země a nesmí získat více než 20% hlasu !!! Jsou stejně nebezpeční jako komouši v roce 1948 !!!

  1. V čem jsou nebezpečný?No povězte konkrétně v čem.Jen papouškujete Babiše.Já je sic volit nebudu,ale nesnáším lidi co jenom uráží a ani neví proč!I kdyby vyhráli volby,tak jistě nepřesáhnou 50% což je to důležité číslo.Tudíž musí vytvořit koalici a tím pádem neprojdou žádné nesmyslné zákony.A pořád lepší menší zlo což je vláda s Piráty než ANO +komunisti a SPD.

   1. Jsou nebezpeční v tom,jak se chovají v europarlamentu. Tímto systémem přeci prohlasovali kvóty a pak nás chtěli trestat za nedodržení. Třeba by jste mohl vysvětlit, proč někdo nálepkuje SPD extremisty?

 3. Práskači v EU se občanům ČR práskli sami Poskomunistické spolky národní fronty nevolit!

 4. Kdo jen seje zaplivaný záští vítr, ten sklidí zlobou zahnojenou bouři i tornádo a u voleb to bude s velkým předpokladem jen výsledně názorný zasmrádlý fičák, jak Piráti díky své arogancí a sociopaticky myšlenkovými výblitky se svěšenými ocasy opustí politiku.
  Tituly je nezachrání maj to co si zaslouží a po volbách i s úroky. A pak bude klid.
  Hezký den všem dobrým a slušným.

 5. Piráti představuji v politice ideologický nástroj a vábničku pro mladé.Je to nástroj toho co ovládá ideologicky EU.Říkat víc už by bylo jen pro hloupé, kterým to nedošlo.

 6. Piráti? Proboha, žente je z ČR. Kdyby žil vojevůdce Žižka, rozdával by jim rány palcátem jako na běžícím pásu!

 7. Jakkoli nám samozřejmě spíše vyhovuje, je právě princip jednomyslnosti členů tím, co je označováno jako “demokratický deficit EU”. Místo, aby rozhodovali občané EU, rozhodují členské státy – to je samozřejmě extrémně nedemokratické a z EU to dělá mezinárodní organizaci. Pokud s tím chtějí Piráti něco dělat, je to nepochybně odvážné a velmi demokratické, leč v zemi, která z demokratického deficitu nepochybně těží, politicky poněkud naivní…

  Článek je poněkud manipulativní. Protože, ačkoli je zmiňuje v jediné větě, staví do opozice posílení EP a většinový systém v Radě. To jsou provázané nástroje demokratizace EU, jeden zaručuje přímou reprezentaci občanů, druhý nepřímou skrze vlády, jež však mají vliv podle počtu občanů, které reprezentují.

  1. Takže ten rádoby demokratický princip vlastně znamená, že velké národy jsou víc než ty malé. Protože víc hlasů znamená, že jsou ve výhodě. V demokracii, ale mají mít všichni zúčastnění stejný hlas.

   1. Ale všichni zúčastnění LIDÉ, nikoli národy, třídy nebo stavy nebo dokonce byrokratické aparáty:-) Jak názorně vidíme na našem národu, nehlasujeme všichni stejně. Třeba já hlasuji podobně jako podobně smýšlející Němci, Řekové nebo Litevci…a naopak zcela jinak než jinak smýšlející sousedé odnaproti. V Radě EU navíc hlasují vlády, v našem případě reprezentující 20% voličů, na základě notiček ministerských úředníků a lobbistů, kteří reprezentují…no řekněme několik desítek až stovek voličů.

 8. Něco mi říká že se ukáže, že toto je další věc u které se ukáže že “nemáme to v programu” 🙂

 9. dnes když se dá všechno koupit za prachy nebo politickou agitku se naplno projevuje inteligence některých lidí co jsou ověšeni tituly u svého jména zepředu i zezadu prostě komu není dáno zůstane idiotem navždy a to se netýká pouze této smažky

 10. Vážení, to co tady někdo nazývá “Podivný předvolební průzkum”, nebo že “Pirátská strana pokračuje před volbami v sérii nepromyšlených až nepochopitelných kroků” je dle mého spíše jen další cílený test veřejnosti na to, jak bude (a jestli vůbec se někdo případně ozve), s velikou pravděpodobností plebs reagovat na zfalšované výsledky nastávajících voleb.
  Uvědomíme-li si, je obecné známosti, že ihned jak přejdou písemné dokumenty do elektronické formy na zapisovatelné médium (běžná volební praxe po ručním sečtení orazítkovaných lístků volebních komisí) tak se s výsledky dále může dít už cokoli, doslova a do písmene “kouzla na druhou” i takové propracované metodické “šílenosti” ověřené v minulosti, kdy na poslední chvíli díky korespondenčním hlasům z ciziny se do parlamentu dostane s odřenýma ušima zcela evidentní outsider a jen o pár hlasů.
  A pseudo-provokační předvolební průzkumy jen s vysokou pravděpodobností konspirují, aby případné neuvěřitelné konečné šílené výsledky voleb byly alespoň na oko “De iure”, ale hlavně aby vyšly předvídatelně tak jak si někdo, již dnes a plánovaně dopředu zařídil a rozdělil.
  Proč si myslíte, že to takto nemůže být?
  Se teď neví, ale nejsem Sibylou, a jsem přesvědčen, neříkám sice nic moc, ale i na má slova bohužel nejspíše dojde.
  Všímejte si, kdo a čím, asi přesvědčil a utvrzuje Piráty o tom, že si již dopředu mohou a mají obcházet ministerstva a sebejistě hlásat do éteru, že jsou už jasní vítězi voleb a bez jakéhokoli pochybení je jisté, že volby oni a spolky vyhrají?!!?
  Nadutí Piráti a jejich společně opoziční kumpáni mají už dávno potvrzené dopředné avízo (z jejich chování a sebevědomého vystupování ta jistota úplně čiší), že se vše a poměrně snadno dá a už v pohodě “doupravit” (snadno elektronicky zfalšovat) a bude pro nespokojené velice složité po volbách dokazovat, že ten cíleně pokřivený výsledek je organizovaně naplánovaným podvodem na všechny voliče.
  Vidíte sami, jak se arogantní Piráctvo vysmívá všem svými kotrmelci (vymlouvaje se na mladistvou nerozvážnost a pod.), dle momentální situace názorově obracejí jak korouhvička v “Bláznově kronice”.
  Proč asi si to mohou dovolit?!?
  Někdo je označí za blázny, někdo za hlupáky, nebo politiku neznalé, ale může to být tak trochu, už ani né možná úplně jinak, jen se to jednoznačně zatím neví…
  Kdo z Vás je přesvědčen a lhostejně hodlá spoléhat na to, že to přece není možné ?!!!
  Hezký den dobrým a slušným.

 11. piráti vnesli do EU špínu,humus,křivárny,závist,udávaní vlastních občanu!! to se dělo za nacistu,komunistu a ted to dělají piráti mají to v krvi po rodičích!! u lidovcu jako Zadechovský s tradicí kolaborantu za každého režimu je nám na blití a že mladí netáhla,hnupové se dají na dráhu svých předku je hnuj!

 12. Taky si říkám, kdyby se aspoň naučil zapínat sako, na tý druhý fotce vypadá z těch třech nejhůř. A k tomu takovej divnej postoj – takhle chce reprezentovat ČR v zahraničí….?

 13. muže mi někdo říc co užitečého verrbež udavaču udělala pro náš stát,rodiny,ekonomiku za plat 100000 tisíc měsičně!! luza jen udáva jak doma tak v EU hruzy to co se tam děje jsme zažili za komunistu RVHP samá vynucená špína,udávání vlastních občanu,lezení v ryt,špinění,podrazy atd to vše naplnují piráti,Zadechovský,Walchetseder,senát,opozice hnuj hnuj hnuj!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *