18. 5. 2024

2 příspěvky u článku “Piráti vyděsili voliče a padají. Babiš naopak znovu stoupá, ukázal průzkum

 1. díky bohu že udavači,netáhla,fetáci vítači vrahu,znásilnovaču,teroristu migrantu padají lidé si uvědomují zlo!

 2. Vážení, ten co nevěřícně kroutí hlavou a s údivem nazývá “Podivný předvolební průzkum”, nebo že “Pirátská strana pokračuje před volbami v sérii nepromyšlených, nepochopitelných až sedestrukčních krocích” je dle mého spíše jen další cílené testování veřejnosti na to, jak bude (a jestli vůbec se někdo případně ozve), s velikou pravděpodobností voličský plebs=voliči reagovat na zfalšovaní výsledků nastávajících voleb.
  DIGI cinknutí voleb je tak snadným, což Piráti dobře asi vědí.
  Uvědomíme-li si, je v obecné známosti, že ihned jak přejdou orazítkované písemné dokumenty do elektronické formy na zapisovatelné médium (běžná volební praxe po ručním sečtení orazítkovaných lístků volebních komisí, že výsledek přepíší na flešku a tu přeposílají do centra voleb), tak se reálně s výsledky dále (už jen digitálními) může dít už cokoli, doslova a do písmene “kouzla a čáry na druhou” i takové propracované metodické “šílenosti” ověřené už v minulosti, kdy na poslední chvíli díky korespondenčním hlasům z ciziny se do parlamentu dostane s odřenýma ušima zcela evidentní outsider a jen o pár hlasů, stačí jen drobný výpadek serverů před koncem sčítání hlasů (nepamatuje si, co a jak nezvyklé bylo naposledy?!?) a je po pravdě vymalováno, bez možnosti reklamace!!!
  Proč myslíte, že Piráti tak tlačí na digitalizaci?!
  Jak se něco digitálně ve státní správě rozjede, “Ouha a ups” a je tu najednou nějaký problém, tu s nespolehlivostí software, tu neseriózností provozovatele předvídat výpadky, tu nechránit citlivá data zálohováním! = TO UŽ TADY PŘECE BYLO a je odzkoušeno !!!
  A dnes propracovaně představované pseudo-provokační předvolební průzkumy jen s maximální pravděpodobností konspirují (typují sílu možného povolebního hurikánu), aby případně reálně matematicky i logicky neuvěřitelné šílené a konečné výsledky cinknutých voleb byly alespoň zdánlivě na oko “De iure”(dle práva), ale hlavně aby vyšly předvídatelně tak jak si někdo, již dnes a plánovaně dopředu zařídil, rozdělil a předplatil.
  Proč si myslíte, že to takto nemůže být?
  Se teď asi neví, ale nejsem Sibylou (a jsem přesvědčen, neříkám sice nic moc), ale i na má slova, bohužel, nejspíše může dojít a dojde.
  Všímejte si, kdo a čím, asi přesvědčil a utvrzuje Piráty o tom, že si již dopředu mohou a mají obcházet ministerstva a sebejistě hlásat do éteru, že přece jen oni jsou už jasní vítězi voleb a bez jakéhokoli pochybení je tuplovaně jisté, že volby oni a opoziční slepence vyhrají, někdo jim to nastínil a také je stále ujišťuje, třeba Ti v Bruselu?!!?
  Nadutí Piráti a jejich společně opoziční slepenečtí kumpáni mají už dávno potvrzené dopředné avízo (z jejich naduté chování a vystupování + to přehlížení slušnosti i povýšenecká jistota není sama sebou), že se vše ve volbách a poměrně snadno dá, a už v pohodě “doupravit” (snadno třeba “elektronicky zfalšovat”, mají přece na to až dva dny) a bude jisté pro ostatní nespokojené je velice i enormně složité po volbách dokazovat, že ten cíleně pokřivený výsledek je organizovaně naplánovaným podvodem na všechny voliče.
  Vidíte sami a denně, jak se arogantní Piráctvo vysmívá všem svými kotrmelci (vymlouvaje se na mladistvou nerozvážnost, legraci a pod.), dle momentální situace se názorově obracejí jak korouhvička podle směru větru ve filmu “Bláznova kronika”.
  PIRÁTSKÉ politické metodiky jsou teď podle okamžité potřeby: kam vítr, tam plášť, účel světí prostředky a GIGA-LEŽ se přece hůře dokazuje, být slizským jak úhoř, my máme tituly a na nás nikdo nemá.
  A kdyby a jen náhodou se něco v průběhu nezdaří, tak stačí si do Bruselu, nechat si USA bratry softwarově poradit, doplnit instrukce a pokračovat v metodice, jež dokonale zblbne hlavně mlaďochy, jež většinou nepoužívají mozek, protože s nimi jen lomcují momentální emoce a nezkušenost z naivní nevědomosti.
  Proč asi si to mohou Piráti takto dovolovat?!?
  Plivat, udávat a pomlouvat Česko a lidi v něm?!?
  Někdo je označí za blázny, někdo za hlupáky, nebo politiku neznalé, ale může to být tak trochu, už ani né možná, ale třeba úplně jinak, jen se to jednoznačně zatím potvrzeně neví…
  Kdo z Vás je přesvědčen a lhostejně hodlá spoléhat na to, že to přece není možné ?!?
  Zůstanete NAIVNÍMI !?!
  Chcete-li, sledujte s rozumem, všímejte si, hledejte v detailech pirátských křiváků i korytářských slepenců pochybnosti a nedejte se obelhat falešnými výblitky jednoznačných podrazáků.
  Pomatených dredařů i asociálního politikaření už bylo dost.
  Piráty a jejich kumpány včetně falešnických slepenců spláchnout do politického kanálu.
  A u voleb je můžete vykroužkovat a tím na rozloučenou obdarovat do zádele pořádným kopancem.
  Hezký den vstřícným, dobrým a slušným.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *