Polyglot přichází do ČR s unikátními jazykovými kurzy

Umět cizí jazyk je dnes stěžejní, to moc dobře všichni víme. Angličtina už přitom dávno nestačí, ta je považována za samozřejmost. Pokud tedy ještě nemluvíte anglicky, není na co čekat. A jestliže mluvíte? Začněte s dalším jazykem, otevře vám mnoho nových možností.

Jazyková vzdělanost občanů České republiky, Slovenska a Polska je spíše tristní. Právě na tyto tři trhy nyní přichází Polyglot jazykový kurz. Aplikace, která učí angličtinu, francouzštinu, španělštinu, holandštinu, němčinu, italštinu, ruštinu a polštinu. Zábavnou formou a z pohodlí domova.

Zapomeňte na suchá gramatická pravidla

Spousta lidí je z výuky cizího jazyka znechucená, protože metody, jimiž se učí jazyky v českých školách, nejsou zrovna ideální. Abyste se rozmluvili a domluvili, opravdu není nutné učit se nazpaměť nepravidelná slovesa a biflovat gramatická pravidla. Místo toho se můžete učit raději výrazy a věty, stejně jako když se malé dítě učí mluvit.

Jazykový kurz Polyglot je navržený tak, aby vás bavil. Lekce se skládají z různých cvičení a úkolů, jsou zaměřené zejména prakticky, abyste si dokázali samostatně objednat jídlo či taxi. Studujete samozřejmě z domova, z počítače, telefonu či tabletu. Četnost výuky si ordinujete sami, doporučuje se však aspoň 30 minut denně. Pravidelnost je důležitá.

Tentokrát se budete učit jinak

Už jste s cizím jazykem začínali mnohokrát, ale vždy jste ustali, nebo jste všechno zapomněli? Kurz Polyglot je jiný. Učíte se ze zvukových a grafických materiálů, posloucháte rodilé mluvčí. Budete i mluvit, systém vám opraví špatnou výslovnost. Učení se není nudné, protože aplikace představuje stále nové výzvy. A hlavně vás nutí opakovat si to, co jste se již naučili.

Umět nový jazyk znamená mít mnohem více možností. Otevřou se vám dveře do úplně nového pracovního i osobního života, zvýší se vám sebevědomí, budete mít větší cenu na trhu práce. Svět je navíc čím dál globálnějším místem, znalost jazyků bude jen a jen důležitější. Začněte ještě dnes!

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Nejvíce hlasů
Inline Feedbacks
View all comments