Poslanec Volný chce jít pomáhat na covidové oddělení. Roušku ale nosit nebudu, klade si podmínku

Nezařazenému poslanci Lubomíru Volnému se v poslední době daří na sebe upozorňovat. Začalo to tím, když chtěl ve Sněmovně rozdávat flákance, potom se stal jakýmsi předákem odmítačů díky tomu, že nechce nosit roušku ani tam, kde je povinná a do toho pořádá demonstrace a distribuuje odčervovací pastu pro koně s obsahem ivermektinu, jejíž aplikaci si ale lidé mohou spíše uškodit, jak varují lékaři.

Trnem v oku je Lubomír Volný také lékařům, kteří každý den ze všech sil bojují o životy pacientů s covidem, zatímco poslanec občany nabádá k tomu, aby opatření zabraňující úplnému kolapsu nemocnic nedodržovali.

Proto také někteří lékaři vyzvali Volného, aby konečně vyrazil do skutečného terénu, tedy do nemocnic a přinejmenším se podíval na to, jak situace opravdu vypadá. “Veřejně vyzývám Lubomíra Volného, ať jde do polní nemocnice léčit lidi, když si nyní hraje na největšího odborníka a covidového lékaře v České republice,” napsal na sociální sítě lékař Radovan Hudák.

Hozenou rukavici se Lubomír Volný rozhodl přijmout, ale má podmínku, která zřejmě bude neřešitelná. “Tak pojďme do toho. Půjdu na týden pomáhat do nemocnice, která mě přijme jako výpomoc na covid oddělení. Mám jedinou podmínku, budu pracovat bez ochranných pomůcek,” uvedl na svém Twitteru poslanec. “Do té polní už to, pane doktore Hudáku, asi nestihnu ;), ale s libdemákem, jako jste vy, rád chvilku strávím.

Lubomír Volný neodmítá jen vládní opatření, ale je také proti vakcínám, které považuje za nebezpečný globální byznys. Patří naopak k největším zastáncům léku ivermektin, ať už ve zvířecí nebo humánní formě.

Foto: Shutterstock

Nenechte si ujít

Redaktor deníku Mix24.cz. Zkušený zprávař v minulosti působil v papírových i webových projektech zpravodajského střihu. Blízká je mu oblast ekonomiky a osobních financí.

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments