19. 5. 2024

18 příspěvků u článku “Ředitel České televize pohrozil divákům. Přijdete o své oblíbené pořady

 1. Pan ředitel ČT vydírání diváky televizními poplatky. Taky by se mohlo stát, že ČT nebude nikdo sledovat. A propouštění je jediný správný krok, který je nutné udělat. Vždyť se již nyní stává, že jsou v ČT opakovány pořady a dokonce i sportovní. Sportovní má dokonce několik platforem, které nemohou sledovat všichni. Až bude všem divákům umožněno sledovat vše, tak prosím, ale lepší by bylo tu sportovní redakci rozprášit, protože vysílají tak málo pořadů, že není potřeba tolik komentátorů. Proč musí mít pořady šéf komentátora? A ještě k tomu ty nejneschopnější…..-)

 2. Moravec je nejlepší moderátor ČR. Má výborné znalosti a na debatu je dobře pripravený. Což vedení TV dobře ví. Hosté pořadu typu Babiš, který se chová buransky, nic nezná, těžko moderovat. Hosté si nevybírá Moravec. Velmi je obdivuhodné jak Moravec debutu s natvrdlými hosty zvládá.
  A to jsem hodně slušná

  1. Dadi, zajděte si k doktorovi, asi to s vaší hlavou nebude úplně O. K.
   Moravec je trapný od začátku do konce. I proto má ČT takovou sledovanost.
   Přidejme k tomu trapnou Jílkovou a máme vymalováno.

  2. Moravec funguje jako hlásná trouba bruselské propagandistické centrály. Moravec je prodejná žurnalistická potvora.

 3. A co vlastně tímto způsobem myslí.Slovensko ZRUŠILO koncesionárske poplatky a mi máme platit více.Minulý ředitel bral roční odměny okolo 14 MILIÓNŮ. Nový chce zřejmě 2krát více a my to máme zaplatit??? Zrušit ČT.
  Je tolik internetových TV,asi pan ředitel NECHÁPE !!!

 4. Proc se neustale vyhrozuje lidem? Na Moravce a spol si nedovoli. Zablokovat televizi a kdo chce koukat ,zaplati pausal. Ale z toho by nebyli korunky,ze?

 5. Které pořady jsou oblíbené? Televizi jsem už skoro půl roku neviděl a žiju. Když se občas podívám na program, tak tam stejně nic ke koukání není . Naposledy jsem zkusil Silvestra a to byla přímo katastrofa! A za ten hnus by ještě chtěli připlatit?

 6. Kolik by chtěl pan ředitel aby bylo na platy zaměstnanců TV?. Kolik vydělává tv na skrytých reklamách ČT. Kolik miliard chce za rok ? Chce se mě z něho blejt 🛁🚽🚽🚽🚽🚽🚽🚽🚽🚽.

 7. Česká televize nemá peníze a moderátoři dostávají 150 000 měsíčně, ředitel milionové, odměny a najednou je peněz dosti😂 a ty pořady klidně zrušte stejně se na to nedá dívat. Z pořadů ČT se mi zvedá žaludek. Vždyť ani na silvestra neumí dělat zábavu.. Zlatí komunisti to bylo estrady 🤠😂Když p. ředitel pláče, že nemá peníze proč nezverejni mzdy zaměstnanců rád bych mu přidal, akorát dělá z lidu blbce😅🤠😂🙋‍♂️

 8. Všechny programy ČT i rozhlas klidně zrušte.Nevím proč musím pořád platit co mě nezajímá.Kdo chce ať si to platí nebo zírá na reklamy které tam stejně jsou.

 9. Veřejnoprávní TV ha ha. Nikde jsem ještě nečetl kolik peněz a za co vydá tv . To by měl pan ředitel ukázat ať každý kdo platí poplatky viděl kam jdou a na co!!!!!!!

 10. Mně to muže být úplně ukradený, na télku teměř vůbec nekoukam jen příležitostně. a co se týka opakování repríz tak to stejně děláte Ulice,Ordinace sou toho jasným důkazem.

  1. Pane Aleši.Proč, když se na televizi nedíváte Vám nevadí, že jí musíte platit? I když jsem důchodkyně a zvýšení by nebylo tak velké, tak mě vadí. Nemíním sponzorovat jejich amorální platy a odměny .Platit za něco, co nechci a nesleduji, mě přijde i protizákonné. Zrušit ČT, jak je to v jiných zemích nebo ji zakódovat ať si ji platí jet ti, kdo se dívají!!!

 11. Z ČT je nenažraný gigant placený z peněz poplatníku, kteří do vysílání nesmějí mluvit!
  Primárně má ČT povinnost informovat Republiku o případném jakém-koli ohrožení a o dění v Česku.
  Na to staci ČT 1,ještě zachovat ČT 2 jako vzdělávací a zábavný program. Na to poplatky bohatě vyjdou. Zbytek zakódovat pokud někdo bude chtít sledovat další kanály ať si připlati.
  Tím pádem budou mít dost financí na vše i na charitu.

 12. At zrusi porady,at zrusi celou televizi a taky flek reditele.ja to nevidel snad 20 let a o nic jsem neprisel a neprijdu.

 13. Pane řediteli. Naučte se lépe hospodařit se 7 mi miliardami. Býv.ředitel měl cca o 50.000 kč měsíčně méně. Vy máte roční plat 5.5 milionů s odměnami, prohlásil jste, že to není adekvátní, že jiní mají 15.000 000 kč/ rok.
  A někdo má také 15.000/ měs. a za rok 200 000 kč a musí vyjít. V r.2022 jste se chlubil velmi dobrými výsledky a rozdal vysoké odměny. Nemíním sponzorovat vaše platy. Já se na ČT nedívám, tak mě bude jedno, jaké budete dávat programy, jestli nějaké Boženy nebo Devadesátky. Stejně podle programu zjišťuji, že stále ČT opakuje stejné filmy. Zakódujte si ČT, ať Vám ji platí, kdo se dívá a asi budete překvapen.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *