Regálové systémy STILL maximálně využijí potenciál vašeho skladu. Jaké řešení je pro vás nejlepší?

Vedení skladovacího prostoru je velmi složitou prací se spoustou náročných oblastí. Tyto jednotlivé úkony se musí neustále optimalizovat, abyste ze svého prostoru vytáhli úplné maximum. Veškeré operace musí být rychlé, bezpečné a prostorově nenáročné. Jak naplno využít potenciál vašeho podnikání?

Základem je správná volba regálů

Nejspíše nikoho z vás nepřekvapí důležitost tohoto kroku. Není to jen o tom, že někam postavíte pár skříněk a máte vyřešeno. Regálové systémy a jejich provedení jsou úplnou vědou rozhodující o celém procesu vaší práce. Rozhodně je tak potřeba si vybrat to nejvhodnější řešení pro vaše specifické účely.

Skladujete například pouze malé díly a prostorově nevýrazné zboží? Pak vám skvěle poslouží klasická policová varianta. Potřebujete-li z malého prostoru získat co nejvíce, pak jsou pro vás dobrou volbou zase mobilní systémy. Pro uchovávání velkého a těžkého zboží vyberte raději vychytávku v podobě konzolí. Odebíráte-li své produkty z jejich míst jako na běžícím páse, zasouvací a spádová volba je to pravé pro vás. Zkrátka a dobře má každý druh své pro, stejně jako proti. Možností jsou i regály na míru. Ty je sice složitější zařídit, ale poskytnou vám ten nejlepší možný efekt.

Nepodceňte žádnou maličkost

Každý správný podnikatel ví, že není radno podcenit ani sebemenší detail. Ať už se jedná o ukládání zboží, podlahu, osvětlení či třeba paletový vozík. Každý správně vyřešený detail vám v dlouhodobém měřítku zvýší obrat.

Při zařizování vašeho skladu se nebojte obrátit na profesionály. Ti správní vám totiž dokáží pomoci s výstavbou vysoce kapacitního a svižného podnikání. Jednou z nejznámějších společností v tomto oboru je firma STILL. Ta nejen zařídí vše potřebné, nýbrž je u ní možné domluvit třeba i pronájem vozíku.

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments