21. 7. 2024

14 příspěvků u článku “Slavná česká herečka padla na dno. Nemá ani vindru a nemůže jet na dovolenou

 1. Slavná herečka:
  Tento článek se stále opakuje. Není jediná, která nemá na dovolenou na Maledivách. Jsem stejného věku a už mě nebaví nikam cestovat. Když žil manžel, jezdili jsme karavanem do Chorvatska,tam jsme byli spokojeni.

 2. Myslíte,že někoho zajímá herečka,která si celý život rozhazovala ve velkém a teď si myslí,že ji bude někdo litovat.Jsem taky s manželkou v důchodu pracuji a nestěžuji si.Hlavně,že vystupuje v reklamě.Chce to skromnost a pokoru.Pokud je zdravá,tak nevím proč si stěžuje.

  1. Přesně Jak píšete,tak to je točí v seriálu ulice19,let.kam dala za tu drinu cca ty milióny,plus za ty reklami už je s tím protivná

  2. Každý kdo vydělával miliony nad svůj přiznaný měsíční příjem což se týká hlavně umělců, si měl možnost připlácet na sociální pojištění tak, aby měl důchod pak vypočítaný z těch miliónových příjmů a ne jen z ubohého základního platu člena svazu umělců. Že ta paní a i mnoho dalších kteří teď pláčou nad svou hloupostí tak měsíčně nečinili je jen jejich problém. Tak ať prodávají ty své byty nebo honosné chalupy..

 3. Že někdo nemá na dovolené je bída? Zažil někdo z vás nebo z těch slavných opravdový hlad a opravdovou bídu protože každému pomáhal? Co to má být? Jestli chcete někoho naštvat tak to nedelejte

 4. Já již mnoho let nemám možnost jet na dovolenou do zahraničí ač bych moc rád se někam podíval, jsem pracující a taky to nikomu neroztrubuji. Má si šetřit jako každý jiný a odkládat.

 5. Tak nevím,jsem sama a duchod stačí tak na poplatky a sem tam na nějakou mlsnou nerest.A dovolená- co to je? U nás je krásně,takže fakt nemusím na Maledivy. Stačilo by mi důstojné dožití.

  1. Presne tak,proc zrovna na Maledivy?To neni skromne.Kam davala cely zivot vydelky?Tenkrat si zili jako baroni a dnes place.Ani ja nemam duchod na takoveto dovolene a kdyby me deti nevzaly k mori,tak ani nevim co to je,ale u nas je taky hezky-to prece neni priorita.Mela by byt trochu skromna tot vse.

 6. Ufňukaná, naprosto nedůstojné. Hlavnè, že se pořád někam cpe a všude si stěžuje. I její kolegové ji nemají v oblibě. A ta reklama za večer 10x únik moci, fakt trapný.To už by mèlo skončit, je to ubohý.

  1. Hrůza s těmi rolemi po známostech.Kolik herců je po divadlech v republice a my se stále díváme fakt na úzkou skupinu prominentů.Vnučka právě studuje DAMU a my jsme zvědavi, kde a co bude hrát zatím bez jakékoliv vazby na rež. či producenta na rozdíl od spolužáků, potomků známých VIP.

 7. Nedávno jste psali, že má jako jedna z mála v Ulici 160 000,- měsíčně. Někomu holt nestačí ani půl miliónu.

 8. Tak nema na dovolenou rak holt nikan nepojede. Nebo na ni mame udelat sbirku ? Clanek absolutne o nicem…..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *