28. 5. 2024

9 příspěvků u článku “Stát chce Čechům zabavovat jejich peníze. Budou muset prokázat, jak k nim přišli, jinak je zkonfiskuje

  1. Hlavně, že lidem ukradené peníze z daní neoliberální politické mafie a oligarchové z celého západního světa perou přes Ukrajinu do vlastních a stranických kapes. Proto taky tak ochotně ukronacistům pomáhají. Jsou to jejich komplici ve zločinu. Na Ukrajině totiž není šance ty prachy dohledat, takže po případné změně politického systému ty šmejdy v budoucnu za to nebude možno stíhat a budou v klídku.

  2. Hloupý boháči zatím se vám daří smrtelníci do hrobu si je nevezmete peníze budou my nebudeme

  3. ..po převratu v Československu tady byl klondajk, nikdo, v podstatě, nic neměl a dnes jsou tady oligarchové, kteří vydrancovali zemi do posledního haléře, je to několik biliónů, které vlastní několik tisíc zločinců z těchto rozkrádaček, po nich by bylo správné požadovat doložení špinavých peněz. Jenže ouha, dnes jsou to právě oni, kteří chtějí po nás, abychom prokazovali původ těch pár ušmudlaných káčé..

  4. Tak kvůli původu peněz vám banka určitě volat nebude. Bude vás kontaktovat přes IB. A původ peněz musíte prokázat už teď, pokud převádíte větší částku. Za větší částku banka nepovažuje třeba ušmudlaných 300000,-. Takže další článek tohoto vebu o ničem.

  5. Ale aby to platilo na každého …politiky a ne jen fyzické osoby..spravedlivě ať je to ten nebo ten pánové

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *