18. 7. 2024

10 příspěvků u článku “Pro úspěšný prodej nebo pronájem bytu budete muset zajistit, aby byl energeticky úsporný

 1. Ale já se hodně těším přesně na tohle, protože pokud můj starý dům, který nebudu zateplovat z důvodu aby mi nesplesnivěl, bude bezcenný 👍.
  Já se těším, protože až budu mít bezcenný dům, tak nebudu platit žádnou daň, respektive daň bude nulová 😉.
  Beru, už aby to tady bylo 🤣🤣🤣.
  Takže pak daň za dům můžou zvednout klidně o milion procent, protože i milion procent z nulové hodnoty nebude nic 😆

 2. Jednoho krásného dne to všechno skončí, v Bruselu někdo zavře a zamkne dveře a pomalu se všichni rozjedou do svých domovů. A tahle šaškárna skončí a bude zase svatý pokoj, klid a mír.

  1. hodilo by se ten parlament zavřít zvenčí, až budou všichni uvnitř, a potom zapálit. No, co si budem povídat – z parlamentu ČR pustit pouze ty, kteří hájí, nebo se pokoušejí hájit naše zájmy a udělat to samé.

  2. Už dávno jsme měli odejít podívejte jak se chová vláda Bruselský posluhovači.E.U. padne je teď už mrtvá a určité bestie čeká zatčení.

 3. Jo spíš nahrávají spekulantum který neví kam z penězi zkouší byty domy za hubičku a za dotace je opraví a prodají za velký peníze takto se budou i probírat špinavé peníze

 4. Kulhánek je sice primitiv, který za fialové prachy štve proti důchodcům, ale toto je výmysl komise EU pod taktovkou zelených buzerantů, pro který v parlamentu EU zvedli za ČR ruce všichni piráti, lidovci a PRO, cca půlka ANO a ODS.
  Podle návrhu tyto budovy nebude možné prodat. Na katastru to nepřevedou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *