Top 5 sportovních událostí pro sázení

Sázení na sportovní události je každým rokem stále populárnější. Sportovní fanoušci tak mají větší motivaci sledovat zápasy, o které by jinak možná neměli zájem. A i když je fajn vsadit si na další zápas základní části, skutečné vzrušení a sázkařskou horečku přinášejí zejména hlavní zápasy a události, na které si můžete vsadit i Vy – díky  https://bonusovy-kod.com/tipsport/

Tipsport extraliga

Extraliga ledního hokeje je nejvyšší soutěží v ledním hokeji, která je pořádána na území České republiky od roku 1993. Od let 2010 má název Tipsport Extraliga, předtím Československá/Česká hokejová liga. V soutěži prozatím hrálo dvacet čtyři klubů, kdy je v jedné soutěži čtrnáct týmů. Liga bývá považovaná za pátou nejlepší na světě.

FIFA světový pohár

Přesně třicet dva nejlepších fotbalových týmů světa se každé čtyři roky utká ve světoznámém fotbalovém turnaji FIFA světový pohár. S výjimkou dvou světových pohárů během 2. světové války, které se nekonaly, nedošlo k přerušení této tradice od roku 1930. Bez přehánění sleduje turnaj víc než polovina planety, a je tedy ideální příležitostí pro všechny, kteří mají rádi sportovní sázení na fotbal.

Wimbledon

Pro mnohé je to asi překvapení, ale tenis je celosvětově třetím nejoblíbenějším sportem, na který se sází, zejména při velkých věcech, jakou je například Wimbledon. Dnes je ještě více než jindy v oblibě živé sázení, při kterém je možné sázet nejen na výhru setu či zápasu, ale na nespočet kombinací mezi odehranými míčky. Losování v tenise z něj také dělá místo pro snadnou sázku s nízkým kurzem, kdy například v prvních kolech můžete mít Federera nebo Nadala, kteří hrají s outsiderem, a vzhledem k tomu, že velká trojka v tenise dominuje tomuto sportu už 20 let, velmi zřídka prohrají s outsiderem.  

Národní basketbalová liga

Kooperativa Národní basketbalová liga (zkráceně Kooperativa NBL) je dnes nejvyšší česká soutěž v basketbalu mužů. Vznikla v roce 1993, kdy se mezi lety 1998 a 2014 jemnovala Mattoni NBL. Nejúspěšnějším týmem je ČEZ Basketball Nymburk, který do roku 2016 vyhrál třináct titulů z dvaadvaceti odehraných ročníků.

Golf

Golf byl v posledních letech jedním z největších tahounů sportovního sázení. Na hřišti hraje v každém okamžiku 78 hráčů a existuje spousta formátů sázek, takže není těžké pochopit, proč je mezi sázkaři tak oblíbený. Velké turnaje probíhají tři dny, zatímco majory jsou čtyřdenní, k tomu připočtěte množství hráčů na hřišti a máte mnohem více příležitostí, kurzů a proměnlivých výsledků než u jiných sportů.

Určitě je si z čeho vybírat. Teď si jen musíte najít ten správný sport pro vaše e-sázení i vy!

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments