20. 6. 2024

7 příspěvků u článku “Ukrajinec to přebaluje na Slovensku. Všechno prasklo. Pravda o kuřecím mase v českých obchodech. A dost!

  1. Ukrajina dnes politikům liberálních vlád západního světa slouží jako obrovská pračka peněz, ukradených z vlastních státních rozpočtů. Ukrajinští politici a oligarchové jsou pro ně komplici ve zločinu,, tudíž nedotknutelní.

   1. Co na to pan Výborný. Je zticha, to je tabu. Kdyby to bylo od Babiše to by bylo keců.

 1. My jsme zvětšovali klece a vajíčka byla o 100% dražší. Asi to bylo málo proto se přešlo na volný chov a cena šla o
  100-200% nahoru. Naše klece jsme jsme vyvezli a kupujeme vejce s klecových chovů z Polska, Slovenska, Ukrajiny atd. Naši politici jsou buď blbí nebo navedení. Brusel něco doporučí a my na to hned skončíme. Brusel se uprdne a my se už musíme posrat.

 2. jsme na dně.řekne fiala a jde večeřet pouze nutelu s germánie,kteřá ho živí,velí mu a je jejich podřizená.hloupílide věři všemu dobremu i to,že cizinec s tuberou manipuluje s potravinami,bez jakreho koliv vyšetření.maj se dobře.toto maso nejí,je mu na blití.občas do toho hodi zvratky,nemuže od pásu.všehrdy u chomutova.nedaleko věznice,pracuji vězni v drubežarně.patři čistě a prostě židum. občas prijedou a jejich kurata jsou žluté bio,kolem čtyř kilo.povesi je za nohy a nechavaji prokrvit.teče krev,vše pro izrael.odpad pro věznici.otročina.

 3. Je vidět, že vládě ani dobře placeným funkcionářům kontrol je úplně jedno, co se do republiky dováží a naši lidé jedí. O přebalování ukrajinského salmoneloveho kuřecího masa na Slovensku se ví, která firma to dělá se také ví, ale je to ukrajinské, tak s tím nic dělat nikdo nebude. Když v hospodě uvařím jídlo a hygiena mi prokáže salmonelu tak budu mít velký problém a když někdo následně zemře, půjdu si sednout za šíření nebezpečné nemocí. Stačilo by stejný zákon uplatnit u dovozce a stejně tak i u prodejců. V roce 2023 na salmonelu v Česku zemřeli dva lidé. Za komunistů nám dovezli pytle ořechů a nesměli jsme je použit dokut neprošly kontrolou kvality. Dnes se dovíme o tom, že některé potraviny byly závadné až když se prodají. Dokonce mi vrtá hlavou proč to tak je. Mají snad odpovědné orgány na tomto kšeftu i finanční podíl??

 4. Já bych to nezakazoval,pouze označit obchod kde se to masíčko nachází,to by se ti podporovatelé možná přetrhli jak by ho skupovali, jenom aby je podpořili.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *