26. 6. 2024

28 příspěvků u článku “Vědci odhalili nepříjemnou pravdu o antigenních testech. Mohou stát za rychlým šířením nemoci

  1. Všichni věděli, že citlivost testů je menší než PCR, ale určitě by stálo za to , aby autor dal alespoň odkaz na studii, nebo přímo na výsledky. Určitě by bylo zajímavé srovnat je s výsledky, co má RKI apod. Takhle to je jenom plácnutí do vody a zbytečná diskuze postavená na domněnkách, nikoliv na faktech.

 1. Tak alespoň trošku myslící člověk tohle nemohu napsat věděl, ale tušil od začátku. Mluvilo se o tom i ve školách někdy v dubnu, že některé děti šly do školy s mírným nachlazením a nevolností, test ve škole byl negativní. Přes to škola volala rodičům, že si pro nachlazené dítě mají přijít a raději vzít na PCR testy. No a ty o něco později byly pozitivní. Žádná novinka, plno peněz a pořád tou opičárnou musíme přicházet

 2. Od září bude klid testy se budou platit a ne každý si to může dovolit. Tím se nebude vědět kolik je doopravdy nakažených. Kde není test není nakazeny. Po čase se výr stane imunim a obejde i očkovaní nebot stále mutuje.

 3. Antigeny na 42%, Pfizer za pár měsíců po očkování 37%, nějak se celá ta šaškárna okolo covidu začíná hroutit.

 4. To se ví od počátku, že jsou nepřesné. V poslední době, ale za šířením nejvíce stojí očkovaní a lidé s prodělanou nemocí, kteří mají propustku všude bez jakýchkoliv testů. Díky protilátkám jsou z nich bezpříznakoví přenašeči.

  1. Milá slečno. Běžte se podívat např. Brno -Svoboďák. V pátek večer je tam tolik mládeže co pije z jedné flašky a hulí trávu na střídačku. A Vy se budete opírat do zodpovědných lidí. Ten kdo se nechce očkovat ať si nese následky za svůj čin. A pokud se Vám nechce tak se běžte podívat do nemocnice kde umírají lidé. Ať vidíte realitu . Chceš nebo nechceš. Vyber si : život nebo smrt

 5. Testy nahažte do popelnic,stejně je to na nic,na detekci virového onemocnění nejsou vhodné. Kdo je nemocný a nezvádne samolečbu,ať vyhledá lékařskou pomoc.

 6. A co je na tom?to ví každý dávno,že jsou to šunty..!ale nějak tu malou domu dostat museli,ne?

 7. Problém bude asi v tom, že na těch testech někdo královsky vydělal, možná, že na úkor státní kasy. A vypadalo by nehezky, kdyby se provalilo, že testy byly nakoupeny zbytečně. Ale vědělo se to od samého začátku.

  A tak jsme se testovali neúčinnými testy jako hlupáci, které z nás udělalo naše ministerstvo Covidu. Ve firmách, úřadech, školách, i těch vysokých, i když tam znali pravdu zejména. Akademičtí funkcionáři drželi basu, hubu a krok, i když především těm z lékařských fakult by to nic neudělalo se trochu ozvat. Čest těm, kteří to udělali, ale nebylo jich moc.

  1. Proč vědcům? Ti tvrdili to samé. AG testy si prosadili politici.
   O nevhodnosti Ag testů pro plošné testování se ví ještě z dob před COVIDem.

  2. Chápu Vás. Přestávám se (s dřívější hrdostí) hlásit k tomu, že mezi ně patřím. Ale nic není černo-bílé (kromě starých filmů nebo televize). Morálně jsou na tom vědci úplně stejně, jako ostatní lidé.

 8. A když jsme to říkali před rokem tak jsme tu byli za ty co ničemu nerozumí. Jj a to takhle funguje i u dalších věcech tohohle šílenství jako třeba roušek.

 9. Za takový článek bych vám dal pořádný flastr. Pitomci! Nechápu,že s tím nikdo nic nedělá…

 10. Dejte uz s tim pokoj….porad dokola. Kazde rano se nejaka chytra hlava vzbudi a prvni vec je jak zneprijemnit zivot druhym.

 11. Když ho mohou bez kontroly šířit i očkování tak pořád je vše v této zemi přeci v pořádku 😂😂😂

 12. ” Málokdo si dnes dokáže představit svůj život bez antigenních testů “

  ÚPLNĚ V POHODĚ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 13. Celá covidová mafie slušně vydělala, Vzala si k tomu pár jakoby vědců a ti to lidem vysvětlují dodnes. Celá kašpárna je perfektní. Má to jen jeden háček, zapomněli nato, že lidé jezdí po světě a vidí rozdíly. Kde jsou ty počty jako u nás v mnohých jižních a severních zemích, když tam žádné zákazy skoro nemají? Jen doporučení!! Ve vedení Ministerstva zdravotnictví se střídá jeden kašpar za druhým, ale ty dluhy platit nebudou, pěkně zmizí s prachama a nejen ovce v ČR budou na dně….Tak je vy bez mozku ještě zvolte, ať se to divadlo dokoná!

 14. Právě proto musí nosit ten testovaný člověk roušku, respirátor -protože antigenní test neprokáže na 100% přítomnost koronaviru-pozitivitu,negativitu hned u člověka, jenom na 60,70% a proto by měl jít i na další testy. Ale když nebude nosit respirátor a bude mít covid tak samozřejmě, že pak ten virus bude prskat dál na další lidi. Ale když bude nosit respirátor tak nebude ten virus prskat nebo šířit dál. Ale když půjde po krátké době na další test ,tak už ten antigenni test může prokázat negativitu, pozitivitu nebo až třetí test. Když testujete antigennim testem tak nesmíte nikam chodit mezi lidi bez respirátorů. Proto nesmíte zrušit nošení roušek, respirátorů ani venku. A když budou testovat a přitom I nosit všude respirátory na pracovištích ve školách pravidelně nějakou dobu npř 1,2,3 měsíce tak bude I klesat měsíc co měsíc počet nakaže.lidi až to skončí na “0” .A navíc musíte I minimalizovat i kontakty. A musíte přísně dodržet to opatření (všichni) tak dlouhou až nebude mít nikdo covid. Když budete testovat pravidelně na pracovištích ve školách atd a přitom I budete nosit respirátor a budete minimalizovat kontakty tak za 3 měsíce nikdo nebude mít covid. Ale taky musíte testovat i lidi kdo bude cestovat do ciziny nebo sem do ČR. A taky budou i nosit roušky .Pak to bude mít i efekt. A do hospody bez testů nikoho nesmíte pustit -protože tam jíte a pijete.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *