16. 7. 2024

Jeden příspěvek u článku “Velká česká banka napálila klientku. Zkusila na ní nepěkný trik, aby ji připravila o peníze

 1. Ať každý žije, jak uzná za vhodné. Já bych si hypotéku, ani žádnou jinou půjčku nedokázal představit. Odevzdat bance svůj život. Být uvázaný, jako pes u boudy a třást se o práci a tím i majetek dlouhá léta na dluh.
  Problém lidí je, že byli přesvědčeni konzumní společností (a nedalo to moc práce), že musí mít vše hned. No. Tak prosím.
  Lidé jsou navíc hrdi na to co prý dokázali pro sebe a své děti, kterým to chtějí pak předat.
  Tohle se líbit nebude. Berle od banky, není opravdu schopnost cokoliv vytvářet, ale pravý opak. Totální neschopnost a selhání. Naoko však dobrý.
  Navíc to lidi odlidšťuje a křiví jim to páteř.
  Nedávno jsem potkal kdysi skvělého člověka. Mladého, nadějného odborníka na mech. práce. Kšeftů měl, že nestíhal uspokojit chtivé motoristy. Vlastní dílna zbudovaná bez půjček.
  Udělal v životě dvě fatální rozhodnutí. Šel k PČR a vzal si hypotéku na stavbu domu. Ten původní rodičů, kde měl velký byt a vše ostatní i dobré vztahy mu, ale nestačil.
  Odbouchal si u policie k*vid*vou dobu. Všechny ty represe proti lidem i co mu vlastně byly kdysi kamarády.
  Teď je z něj robůtek s hlavou prolitou ideologií a na mou otázku při tom našem náhodném setkání zda se za sebe, ani trochu nestydí odpověděl podrážděně, až neurvale,že co má jako, asi tak dělat?! Vždyť má hypotéku!
  A děti. Odpověděl jsem mu, že no právě. Děti. Budou mít možná jednou ten debilní barák, ale budoucnost jakou? Takovou co jako státní poskok pomáhá spolu s vládou a svým šéfem panem Austria tvořit? Jako věrný mopsík. Za 30 stříbrných… Už ho nechci vidět.
  Tak schopný automechanik by do desíti let (max do svých 35 roků života)postavil hrad a za své. A zůstala by mu páteř.
  Je to debil a takových, jsou mraky.
  Tak si prosím nestěžovat na praktiky bankovních ústavů. Vložili jste jim své životy do rukou dobrovolně, nikoliv s krochnou u hlavy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *