21. 6. 2024

13 příspěvků u článku “Vojta Dyk promluvil zostra o Ukrajincích. To přehnal. V Česku už si ani neškrtneš, zaznívá hrozivě

  1. Ta naše umělecká fronta je až příliš konfrontační. Není na jejich straně barikady, tak ho zadupají do země. Svého času byla odvaha prijmout vyznamenání od prezidenta Zemana. O tom by mohl povídat Dejdar, Krampol, Hůlka atd. Ani je nenapadne zda nemá v něčem Dyk pravdu. Čas ukáže. Vstahy Romové a Ukrajinci nejsou zrovna přátelské. Bezpečnostní situaci to zrovna taky nepřispělo. Zaslepenost na každé straně není ku prospěchu věci.

  2. Vojta???Jsem starší člověk ale pořád mi to myslí.To už se nesmí říct žádný názor? Kde to jsme.Jako pomoct jo,ale třeba i ukrajincům,dávky jo třeba i cikánům ale…ale pravdu nahlas nesnese nikdo a to je fakt na zváženou….ale kdy se konečně někdo zamyslí? Důchodci???Jak který já mám 8 tisíc a žiju sama fakt se kvůli tomu vdávat nebudu.( v67 letech,mám dvě brigády)A vychované děti ?…jsou jak čivavy ,cejtěj prachy a roděj.Jak množírny.Tam by se měl,někdo zamyslet.Vojtu nechte na pokoji,řekl jen svůj názor.Zamyslete se.Nedávejte prachy zdarma na dávkách a máte milióny zpátky.

  3. Nechte Vojtu řikat co si myslí. Má v mnohém pravdu. Já sdílím jeho názor. A určitě si u nás škrtne. To jsou jen řeči k zastrašení.

  4. Mám podobný názor na věc. Nechápu, proč by nemohl říct co si myslí. Taky nechápu ty zavádějící komentáře, resp. kecy kolem. Je to jeho názor, má na to právo, nikoho neurazil, tak proč se po něm kdokoliv veze?

  5. Tady je to katastrofa,abys se bál něco říct,hnrd ti vyhrožují a nejraději by tě zlikvidovali úplně.Komu to vadí,ať si je nastěhuje domů,,v Plzni už se lidi večer bojí vycházet z domů a nikdo nic nedělá, jen berou podporu atd. Nastěhovala se tady jen havěť a vyčihováci,tak to perfektnězařídil p.Fialka,chce se mi tady z toho všeho zvracet,čechovi vemou peníze a dají to takovým vyžírkám a oni se jen smějou. Fojto,držím pěsti a sympatizuji s tebou. 👍👍

  6. vy co jste zažili Ukrajince v Brně koncem 90 let kdy vymáhali výpalné a Policie stala necine si dnes tu verbes pouštíme pod kůži a ještě jim cpeme horem dolem. Může mi nějakej chytrej říct proč ???? Rusko by nás nikdy nenapadlo , to je jen oropaganda lidí co potřebuji ulit někam peníze daňových poplatníků. A vyměnit zbrojní arzenál za západní , takhle se ho s pompou ,,zachránit” Ukrajinu podařilo to žáci v nedávné minulosti zavírali a stíhali ty co chtěli přezbrojit ………zamyslete se konečně kdo nám tady vládne a proč činí takové kroky …….

  7. Naše demokracie dostává na frak. Doporučuji přečíst Farmu zvířat a 1984 od Georga Orwella. Nepřipadá vam to něčemu podobné?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *