21. 6. 2024

14 příspěvků u článku “Záhadný let Santiago 513 dosud vzbuzuje pozornost. Letadlo zmizelo v roce 1954, přistálo o 35 let později s devadesáti kostlivci na palubě

 1. Nikdo relevatně nefanatický, jakož i nefundemantalistycký člověk musí přiznat , že ne všechny astro- fyzikální děje známe a že se nemůže něco takového stát!!!!!!!!!

   1. Pokud popustíme uzdu fantazii a připustíme, že by tato událost nebyla vymyšlená, tak na tom není nic fascinujícího: vzhledem k tomu, že mrtvý pilot dokázal s letadlem přistát, tak klidně mohlo letadlo celá léta někde sedět, a mrtvý pilot s ním i dávno zetlelými pasažéry odstartovat.

  1. Samozřejmě nemůže. Dejme tomu, že se může stát, aby se to letadlo dostalo do jakési časové smyčky. Ale nemůže se stát, aby nikým neřízené dokázalo nad letištěm manévrovat a dokonce bezpečně přistát.

  1. Před lety se v mediálním prostoru objevil takový divný časopis “Hrom”, který byl plný takových bizarních fejků. Zřejmě však zkrachoval. Vypadá to, že tady tenhle plátek chce tu mezeru po Hromu zaplnit. Pravda asi už netáhne a v dnešní době je pro novináře hledání pravdy i velmi nebezpečné. Napíše něco pravdivého proti režimu nebo o skutečném pozadí války na Ukrajině a letí s tím, že už si nikde v žádné redakci hlavního proudu ani neškrtne. Takže novinář si dobře rozmýšlí co napsat na citlivá témata (říká se tomu autocenzura) anebo se věnuje psaní neškodných fejků.

  2. O tomto případě neexistují žádné relevantní informace – pouze jeden jediný článek v diskutabilních novinách The Weekly World Information. Český Hrom byl jeho odnoží. Neznáme leteckou společnost ani další zásadní fakta, navíc se v žádné seriózní publikaci o této “záhadné” události nepíše.

 2. Vážení, nic proti, ale na dlouhých letech určitě neletěli jen 4 členové posádky a za druhé, nejdelší let v dnešní době a při dnešních technologiích je lehce přes 18 hodin. Takže je to celé blbost. A let z Německa do Brazílie netrvá 18 hodin… Pardón….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *