18. 7. 2024

36 příspěvků u článku “Zavřete Českou televizi, ušetříme, vyzval guvernér ČNB. A je to venku, už se diskutuje

 1. Pro mě a za mě mohou TV vysíláni jako takové zlikvidovat úplně. Všechny ty lži, demagogie, propaganda a pokleslá zábava je mi ukradená, už čtvrtým rokem. Jednoho krásného plandemického dne o výčtu dalších nakažených jsem tu debilitu vyrval ze zásuvky a pak se toho krámu zbavil ještě fyzicky. Od té doby jsem neviděl jediný průjem co byl od tehdy odvysílán a musím říct, že můj život se stal mnohem zábavnějším.
  Teď ještě zapracovat na internetu, chytrém mobilu a compu a i to je na spadnutí. Za pár týdnu budu trvale v místě, kde prostě je tak slabý, až žádný signál, kdy již vím, jelikož tam trávím víkendy už a tel. se ani netknu, jelikož to nemá význam, že ty krámy povyhazuju taky. A měl by to udělat každý. Vzal by globalčíkům nástroj na zotročení. A taky účet v bance nemám. Nestojím o ty čísla. Neb říkám za sebe, že ty numera jen imitují šustivé, které žádnému institutu již nesvěřím. Klaním se.

  1. prodat, zprivatizovat, zalepit státní rozpočet, a pro případ vyjímečných události využívat rozhlas

 2. Dobrý den za vše se dnes platí. Ať ČT zpoplatní určitý kanál stejně jako.Nova má Voyo, Prima má iprimu. A témata pro širokou veřejnost, jako zpravodajství a k tomu nějaký obsah obsah který sama vybere rada ČT nechá zdarma.
  Osobně si platím službu internetové tv, kde je i česká televize. Nemá snad i z toho ČT peníze? Tak proč platit dvakrát? Za zboží také platím jen jednou.

 3. Neplatím jim už nějakých šest let. Rok od roku je to více liberálně-fašistická TV. Tvrdě cenzuruje, co se nelíbí. Vysílá až překvapivě zaujatě a nějaké vzdělávací či zábavné programy? Sorry, ale na to mám v mnohém vyšší kvalitě a za nižší cenu jiné TV. Zrušit a soudit za zpronevěru peněz. Berou je za něco, co neplní!

 4. Jsem pro zrušení, to co předvádí Železný,Moravec a spol to je hrůza.At si to platí kdo chce mě by ČT nechyběla

 5. jsou to jen řeči veřejnoprávní musí být mít jen komerční TV by bylo nevyvážené jen ve prospěch zisku názorný příklad je takový že tu nemáme prosocialisticky orientovanou stranu

 6. Souhlas. Kdyby o tom bylo referendum tak má ČT na kahánku. K čemu dnes ČT je ? Zprávy dnes lze čerpat z NETU a četných webu nebo z privátních televizi.

 7. Klidně zrušit,vyhrožovat že zvyšuje poplatky kdy je do ní cpáno horem dolem a i těm kdo vlastní mobilní telefon který používáte pro telefonování?a jestliže umí i jiné funkce?no a? Zrušit všechny poplatky a ať se živí jak ostatní televize, reklama, snížení platů a odměn.Kolik peněz se vyhazuje na zbytečnosti,třeba utáhnout opasky,tak všichni,i nadlidi

 8. ČT není objektivní a vykládá polopravdy, tudiš lži. Už tak vysílá reklamy, když slibovala, že nebude. Ať se klidně zruší.

 9. Čt neobjektivní. Programy z 90% z archívu a to pořád stale stejné. Prošpikované reklamou. Zbytečných 5 programů. Stačil by jeden pro tu jejich vládní politiku. Pro mě zbytečná instituce. Zadarmo drahá.

 10. Můj hlas v příštích parlamentních volbách už teď patří tomu, kdo bude mít v programu zrušení koncesionářských poplatků.

 11. Zruste ČT zbytečně obyrate lidi o peníze nemají žádné nové programy jenom všechno opakujou staré programy já se nedívám na ČT

 12. Svatá slova. Zrušit okrádání lidí touto ještě zastaralou ČT a lidí budou mít možnost si zvolit sami co budou sledovat.

 13. Co to kecal ten člověk ? Česká televize někoho obohacuje, vzdělává…?? Čím jako ??? Tím že vytahuje z archivu stále stejné pořady ? ČT inkasuje stovky milionů a přitom nic nevytváří !! Jestliže si na sebe nedokáže vydělat – nechat zkrachovat. Žádná škoda to nebude

 14. Prehlidka dezolatu… Kdyz se ve svetonazoru tak moc neshodnete s verejnopravnim mediem, mozna je na case zacit hledat chyby hlavne u sebe. Nektere porady na CT nepatri, ale vetsina ano. A vy platte a doufejte, ze vase deti ve skole uci nekdo, kdo kouka na CT a ne na bulvar a dezinfo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *