21. 6. 2024

61 příspěvků u článku “Je to tady. Poplatky za Českou televizi se nehorázně napálí. Platit bude každý, kdo má doma elektřinu

  1. Je jiná doba terá si žádá změnu přístupu. V minulosti bylo vlastnictví televize pýchou. Dnes už jsme dál a stala se běžnou až překonanou záležitostí. Každopádně má ČT velké rezervy v úsporách. Platit Moravcovi míň, zrušit nebo dodatečně zpoplatnit internet. Může omezit počet programů a to platí i pro Rozhlas s bambilionem regionálních vysílacích streamů které akorát rozdělují regiony.

 1. Kdo nezaplatí za to svinstvo co tam dávají , bude veřejně lynčován a pak bez milosti popraven zlodějskou bandou ČT za podpory vládního odpadu 🤮🤮🤮

  1. Je to pra@árna, státem posvěcená zlodějina která měla být už dávno zrušena.To je snad nějaká povinnost dívat se na čt ? Ať si žijí z reklam jako ostatní tv, nebo si stanice zakódují a kdo se chce dívat ať si poplatek zaplatí!

  2. Presne to si rikam taky….. at si to zakoduji, a kdo chce bude si to platit kdo ne tak to nebude platit. Nevidim duvod proc bych mel platit za neco na co se stejne nedivam a uz vubec neposloucham radio 🤦‍♂️

  3. Buďte v klidu. Dostanete to příkazem a poplatek i s navýšením “za vícepráci” si vezmou přímo z výplaty.

 2. To je hrozné. Platíme si povinně obskurní dezinformační médium, které nás denně oblbuje obludnou cizáckou propagandou, hlavně světlých zítřků s EU a nikdy jinak. Již v roce 2015 tehdejší radní ČT Michal jankovec prohlásil toto: “Je to skutečně tak, že Česká televize má určený úhel pohledu. Má ho určen na základě doporučení­ Evropské komise, která povoluje veřejnoprávní­m médií­m fungovat z poplatků nebo z daní jenom za předpokladu, že budou prosazovat, obhajovat a dí­vat se na všechno z úhlu pohledu tradic evropského humanismu a kritického myšlení­. Česká televize se na to nesmí­ dí­vat tak, jako kdyby byla součástí­ současného Ruska, které nikdy žádné humanistické tradice v evropském slova smyslu nemělo. To bychom museli vystoupit z Evropské unie,” – konec citátu. 

 3. To si dělá Souček legraci. Za takovou chudobu dávat takové prníze. Nebudu mluvit o politické části. Ale sport neexistuje. Poze Zárubova a Kozohorského sport je pramálo, co televize divákům dává. Liga mistrů na Nova sport 3, tenis na eurosport 1 a mohl bych pokračovat. Studia na hokeji a fotbale odsávají peníze na jiné akce. Proč bylo na MS v hokeji celá redakce?
  Nedá mě to nezabrousit do Událostí. Železný, Augustová, Kubal, to je předem určené k likvidaci. Augustová při rozhovorech na nás vystrkuje záda a to by chtěli za znevážení diváků vyšší poplatky? Fridrichová Snopková, to by měla ČT zrušit, protože to do vyvážené tvorby nespadá, leda tak do Blesku a Aha…..-)

 4. Nový termín, dobrovolně povinné . Je vidět , že covid postihl především vlády EU , tu naší především. 😂

 5. Nesouhlasím nač zvedat poplatky, 5 minut běží film, ukáže se reklama která je delší než celý film. Jsem důchodkyně a zas tak velký důchod nemám abych si to mohla dovolit. Mám co dělat vyžít.

  1. To si pletete televizní stanice. Ty dlouhé reklamy chodí na soukromých stanicích jako Nova, Prima apod.

  2. Hmmmmm důchody dneska vám důchody nahradí polovinu mzdy a ještě si stěžujete?! a já budu mít důchod mnohem nižší ale vy mi beztak řeknete “na to si stěžuj zelenenýmu Fialoví”

 6. Proč bych měla platit za to, na co se vůbec nedívám. Nejsou tam žádné pořady, které by mě zajímaly. Ani ve zprávách se nic nedovíte jsou zkreslené.
  Ať ti to zakódují a uvidí,kolik mají diváků. Stačí, když už platím za rádio, které vůbec nemám. To je bezdůvodné obohacování. Jsem důchodkyně a v dnešní ” strašné ” době potřebuji důchodci každou korunu.

 7. ČT prolezlá reklamou skrytou za sponzory,měla by snad být bez reklam když si ji divák platí.ZRUŠIT,vyházet stovky netáhel ,do fabrik s nimi,tam je naučí makat nejen mlátit pantem

 8. Zaujala mě myšlenka o 0,06% z průměrného platu. Proč z průměrného, proč né že skutečného, ať je to socàlně spravedlivé. Pro odpovědi, jak to technicky udělat, prosím nechtějte pomě, ať dělám pràci za někoho, kdo je za to dobře placen (třeba ti co jsou ve vládě).

 9. Je na čase přestat platit úplně všechny daně a nechat ty zločince prostě vyhladovět. ČT zrušit, nebo zakódavat. Ať si to platí kdo chce.

 10. Proč to nefunguje třeba jako Netflix? Zaplať a sleduj. Neplať,nesleduj…Jeden program hradí stát a zbytek za předplatné… To je to tak složité?

  1. Martino já bych zpoplatnil všechny ty internety a satelity. Platit to jako daň za to, že mám elektriku je nesolidní. Terestrial bych nechal platit na čest a v krajním případě zašifroval jako v Německu. Ať poplatky odvádí provozovatel služby za posluchače.

 11. Já ráda platím protože ČT má nejvíce dokumentů které jsou podle reality a ne vymýšlené nekonečné stupidní seriály, chválím je za to. Od paní Tŕeštíkové, 13. komnata, Pan Šíp atd. Jsem starší generace a ty novodobé střílačky a výmysly neposlouchám a ty reklamy na jiných kanálech mi trhají uši jak jsou kreténské. Nazdar !!!

 12. Prostě tu vaši slavnou ČT zakodujte ,a neotravuj te pořád už vážně nevíte kde nakrást bando jedna zlodějská.

 13. Nedá se pořady na ČT vůbec sledovat. Jen tendencní lži a dezinformace. Nechápu proč vůbec za to platit.

 14. Sprostá zlodějna. Kdyť v Tv je úplné H. Já televizi ani nemám. Dívám se jen na internetu občas na televizní noviny. Na filmy mám netflix a jim podobné placené platformy.

 15. ČT by měla především sama hledat úspory u sebe. Mě připadnou například zbytečné výjezdy redaktorů na reportáže, které lze převzít z jiných dostupných zpravodajských zdrojů. Příkladem jsou volby prezidentské, parlamentní a jiné události v různých zemích apod.. Máme stálé zpravodaje a jejich informace jsou dostačující. Není nutné vysílat s dalším štábem vysílajícím reportáž někde z parku nábřeží měst a pod. . Jedná se mnohdy o několika denní pobyt štábu co utrácí za pobyt, cestovní výlohy a platy zbytečně.

 16. Šmejdi. Ani korunu navíc vám nedám. Dokonce odhlásim to, co platím do této doby. Na televizi, ať už ČT nebo jinou se nedívám vůbec, protože nabízené pořady mne absolutně nezajímají. Televizi mám pouze kvůli Netflixu a YouTube. Nebudu vám přispívat. Nevím, proč bych měla.

 17. Nehorázně vysoké poplatky za to kravoviny na které se nedá koukat ? To je odporný. Ať si ředitelovi televizi sníží mzdu a všichni ostatní a poplatky není potřeba zvyšovat. Lidem se mzda nezvedá a každý jenom vymýšlí jak okrást lidi ještě více o další nesmyslné poplatky. Tomu říkám zlodějina.

 18. Tolik reakcí jsem dlouho nezažil. Vidím, že tohle nadzvedlo. Naštěstí se mě ty kocourkoviny netýkají. Nežiji v kotlině, už dlouho a navíc i v cizině nemám televizní vysílání. Odmítám se dívat na všechny ty odpornosti propagandou počínaje a pořady určitého rázu konče. Upřesňovat nebudu, neb každý ví. Mám knížky a oheň v peci a západy a východy slunce a oblohu a déšť a sněžení. To je nádhera pozorovat. Tento svět z hlediska elit a jejich nástrojů k ohlupování a zastrašování lidí mě nezajímá.

 19. Seniori po 70ti by meli byt osvobozeni od placeni!!! Program by mel byt zakodovan a spusten tomu, kdo zaplati. Technicky lze snadno vyresit.

 20. Platím si O2 a ještě si platím za další programy které chci sledovat tak proč bych měl ještě platit českou televizi na kterou vůbec nekoukám. Programy ČT vím že jsou součástí O2 tak by měli snad být v ceně nebo být za příplatek jako některé jiné programy, kdo chce ať si je připlatí a půjdou mu a kdo nechce tak mu nepůjdou hotovo. To je okrádání lidí za něco co nechtějí a nepotřebují a ještě jsou to snad poslední programy které bych sledoval, to i ty péčkový programy jsou zábavnější než ČT.

 21. Už dnes se platí podle přípojky elektřiny, to není žádná novinka. Domácnosti platí jen za jeden přijímač. Firmy platí za každý jeden přijímač.

 22. Já poplatky neplatím.Žadnou smlouvu, ani nic jiného jsem nepodepsal. Tak proč bych to měl platit.Jen proto že to někdo řekl, nebo napsal, že to musím platit? Můj názor. 👀🤗

 23. Za foltaiku platí taky všichni i ti co ji nemají což je bordel a další bordel chtějí udělat s tím poplatkem za ČT

 24. My treba doma nemame televizi, jelikoz tam v podstate nic neni a ani na ni nemame cas. Tak nechapu,proc bych mela platit za neco, co nepouzivam a ani nemam. At se jdou bodnout.

 25. Udělat ostrovní fotovoltaiku, zrušit přívod elektriky a nemuset platit nikomu nic. Akorát v zimě fotovoltaika vyrábí málo, takže takové řešení není pro rodiny, ale spíš pro někoho, kdo se rád uskromní.

 26. To se pan ředitel může spolehnout na to že já začnu platit kocesionářské poplatky. Za co? Za pořady které byli natočený ještě za komunistů? Všechny ČT programy jsem ve své televizi zablokoval takže nevidím důvod proč bych měl platit za něco co nepoužívám

 27. A já si myslím že platit koncesionářské poplatky je furt lepší než přes důchody boomerům financovat podvody z Nigérie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *